Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. adidas Maksimir Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) -1 (2008, 2009)
Kick (muški) -2 (2010, 2011)
Kick (muški) -3 (2012, 2013)
Kick (muški) -4 (2014, 2015)
Kick (muški) -3 (2012, 2013)
A008
21
0
KARLO TURSAN (SUTLA )
96
0
MAK NOVAK (CASPER)
125
VIKTOR SAMBUNJAK (MAKSMR)
A010
124
0
TOMA SEVER (MAKSMR)
93
0
FILIP TIČAK (CASPER)
158
MARKO JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
A011
36
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
92
0
ANTE BARIŠIĆ (CASPER)
130
OLIVER MILETIĆ (MAKSMR)
A012
138
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
77
0
IVAN JAVORŠĆAK (KAPELŠČ)
137
LUKA JURI (MAKSMR)
A013
14
0
JOSIP DUJMOVIĆ (SUTLA )
91
0
TOMO GLOBAN (CASPER)
142
JURAJ KERO (MAKSMR)
A014
141
0
MARKO CESTAR (MAKSMR)
71
0
ERIK CANJUGA (KAPELŠČ)
122
BORNA BLAŠKOVIĆ (MAKSMR)
A015
27
0
ANTONIO ČUBRILO (ZELINA)
95
0
DOMINIK BUDROVČAN (CASPER)
154
FRAN MIRT (MAKSMR)
A016
129
0
MARKO TKALČEVIĆ (MAKSMR)
75
0
LEON IVANEK (KAPELŠČ)
94
BORNA TUFEKČIĆ (CASPER)
A017
96
0
MAK NOVAK (CASPER)
125
0
VIKTOR SAMBUNJAK (MAKSMR)
A018
93
0
FILIP TIČAK (CASPER)
158
0
MARKO JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
A019
92
0
ANTE BARIŠIĆ (CASPER)
130
0
OLIVER MILETIĆ (MAKSMR)
A020
138
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
137
0
LUKA JURI (MAKSMR)
A021
14
0
JOSIP DUJMOVIĆ (SUTLA )
142
0
JURAJ KERO (MAKSMR)
A022
71
0
ERIK CANJUGA (KAPELŠČ)
122
0
BORNA BLAŠKOVIĆ (MAKSMR)
A023
27
0
ANTONIO ČUBRILO (ZELINA)
154
0
FRAN MIRT (MAKSMR)
A024
129
0
MARKO TKALČEVIĆ (MAKSMR)
94
0
BORNA TUFEKČIĆ (CASPER)
A025
96
0
MAK NOVAK (CASPER)
93
0
FILIP TIČAK (CASPER)
A026
92
0
ANTE BARIŠIĆ (CASPER)
138
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
A027
14
0
JOSIP DUJMOVIĆ (SUTLA )
71
0
ERIK CANJUGA (KAPELŠČ)
A028
27
0
ANTONIO ČUBRILO (ZELINA)
94
0
BORNA TUFEKČIĆ (CASPER)
A029
96
0
MAK NOVAK (CASPER)
92
0
ANTE BARIŠIĆ (CASPER)
A030
14
0
JOSIP DUJMOVIĆ (SUTLA )
94
0
BORNA TUFEKČIĆ (CASPER)
A032
96
0
MAK NOVAK (CASPER)
94
0
BORNA TUFEKČIĆ (CASPER)
Medalists
1. MAK NOVAK, Casper
2. BORNA TUFEKČIĆ, Casper
3. ANTE BARIŠIĆ, Casper
3. JOSIP DUJMOVIĆ, Sutla Šenkovec