Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
TEŽINE / UZRASTI
Juniori A -51
Juniori A -55
Juniori A -59
Juniori A -63
Juniorke A -49
Juniorke A -52
Juniorke A -55
Juniorke A -59
Juniori B -55
Juniorke B -63
Juniori A -51
2019
285
0
UROS DJORDJEVIC (TEAMNIŠ)
385
9
MILOS TOMIC (AZIJA)
Osvajači medalja
1. MILOS TOMIC, Azija
2. UROS DJORDJEVIC, Team NIŠ
3. ----
3. ----
Juniori A -55
2001
324
3
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
41
0
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
150
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
180
BLAGO LUKACEVIC (BES)
192
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
2013
324
11
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
150
7
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
2014
180
4
BLAGO LUKACEVIC (BES)
192
28
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
2026
324
1
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
192
20
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
Osvajači medalja
1. MARTIN GARKOV, Sports Club Force
2. VASILIJE NIKOLOVSKI, Imperium
3. BLAGO LUKACEVIC, BESA
3. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
Juniori A -59
2007
237
3
IGOR NIKOLIĆ (FENIKS)
98
6
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
357
STRAHINJA DAMNJANOVIC (GALEBBG)
2022
98
3
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
357
10
STRAHINJA DAMNJANOVIC (GALEBBG)
Osvajači medalja
1. STRAHINJA DAMNJANOVIC, Galeb
2. PATRIK BRADAC, Ilyo TKD SKP Kosice
3. IGOR NIKOLIĆ, Feniks
3. ----
Juniori A -63
2002
170
4
MARIAN RACHEV (SCFORCE)
323
17
NIKOLA BAJIĆ (IMP-SRB)
2002B
222
25
STEFAN MILIĆ (TKKORIO)
449
0
LAZAR DJORDJEVIC (DUNAV1)
2003
220
28
DUŠAN ERAKOVIĆ (TKKORIO)
102
7
RICHARD KANA (ILYO KE)
176
MUHAMED GJOKAJ (BES)
2015
323
2
NIKOLA BAJIĆ (IMP-SRB)
222
12
STEFAN MILIĆ (TKKORIO)
2016
220
4
DUŠAN ERAKOVIĆ (TKKORIO)
176
2
MUHAMED GJOKAJ (BES)
2027
222
3
STEFAN MILIĆ (TKKORIO)
220
14
DUŠAN ERAKOVIĆ (TKKORIO)
Osvajači medalja
1. DUŠAN ERAKOVIĆ, Korio1 Kuršumlija
2. STEFAN MILIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. MUHAMED GJOKAJ, BESA
3. NIKOLA BAJIĆ, Imperium
Juniorke A -49
2008
138
20
ANĐELINA BRAJKO (ŠUJICA )
298
2
TEODORA ĐERIĆ (AZIJA)
2009
400
6
EMILIA TASEVA (FORCE04)
260
1
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
2023
138
5
ANĐELINA BRAJKO (ŠUJICA )
400
8
EMILIA TASEVA (FORCE04)
Osvajači medalja
1. EMILIA TASEVA, FORCE-2004
2. ANĐELINA BRAJKO, ŠUJICA Tomislavgrad
3. MARIJA MARJANOVIĆ, Feniks
3. TEODORA ĐERIĆ, Azija
Juniorke A -52
2010
140
13
GABRIELA LUKAČ (ŠUJICA )
23
1
BOJANA KOSTADINOVIĆ (SRBIJA)
453
BILJANA DURIĆ (SRBIJA)
2024
140
0
GABRIELA LUKAČ (ŠUJICA )
453
0
BILJANA DURIĆ (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. GABRIELA LUKAČ, ŠUJICA Tomislavgrad
2. BILJANA DURIĆ, Zrenjanin
3. BOJANA KOSTADINOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
Juniorke A -55
2011
218
10
ANDJELA DAČIĆ (IMP-SRB)
139
15
ZORA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
2012
154
0
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
221
7
LJILJANA VESELINOVIĆ (TKKORIO)
2025
139
0
ZORA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
221
9
LJILJANA VESELINOVIĆ (TKKORIO)
Osvajači medalja
1. LJILJANA VESELINOVIĆ, Korio1 Kuršumlija
2. ZORA BRZOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. MARIJA ČURILOVIĆ, Karlovac
3. ANDJELA DAČIĆ, Imperium
Juniorke A -59
2004
291
14
JANA RULJIĆ (AZIJA)
361
1
MARIJA PULJIZ (NS2001)
215
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
50
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
65
NUSA URNAUT (TKD KBK)
2017
291
1
JANA RULJIĆ (AZIJA)
215
6
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
2018
50
2
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
65
19
NUSA URNAUT (TKD KBK)
2028
215
13
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
65
1
NUSA URNAUT (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. NADICA BOŽANIĆ, Imperium
2. NUSA URNAUT, TKD-KBK-MARIBOR
3. JANA RULJIĆ, Azija
3. VALENTINA MILIĆ, Zrenjanin
Juniori B -55
2020
190
0
NIKOLA KRSTIĆ (NAISUS)
376
1
MARKO NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
Osvajači medalja
1. MARKO NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
2. NIKOLA KRSTIĆ, KBS Naisus
3. ----
3. ----
Juniorke B -63
2005
326
2
TATJANA PAVLOVIC (NO1)
432
10
ANJA KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
2006
313
4
TIJANA PEJIC (PEGASUS)
300
8
NINA TOMIC (KWON2)
2021
432
8
ANJA KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
300
3
NINA TOMIC (KWON2)
Osvajači medalja
1. ANJA KRAJIŠNIK, Šabac
2. NINA TOMIC, KWON BATAJNICA
3. TATJANA PAVLOVIC, Broj 1
3. TIJANA PEJIC, Pegasus