Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -40
Pioniri 1 A +40
Pionirke 1 A +40
Pioniri 1 B -27
Pioniri 1 B -29
Pioniri 1 B -31
Pioniri 1 B -36
Pioniri 1 B -40
Pioniri 1 B +40
Pionirke 1 B -31
Pionirke 1 B -33
Pionirke 1 B -36
Pionirke 1 B -40
Pionirke 1 B +40
Pioniri 1 A -40
4001
465
0
ADZIJA GANJOLA (BES)
299
0
VUK LAZOVIĆ (AZIJA)
252
LUKA MILIĆ (FENIKS)
4002
64
13
NEJC LAZAR (TKD KBK)
335
9
OGNJEN RADAKOVIĆ (AZIJA)
384
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
4022
465
4
ADZIJA GANJOLA (BES)
252
22
LUKA MILIĆ (FENIKS)
4023
64
1
NEJC LAZAR (TKD KBK)
384
15
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
4040
252
7
LUKA MILIĆ (FENIKS)
384
7
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
Medalists
1. NIKOLA RANKOVIĆ, Azija
2. LUKA MILIĆ, Feniks
3. NEJC LAZAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. ADZIJA GANJOLA, BESA
Pioniri 1 A +40
4003
20
0
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
227
0
UROŠ ŠULOVIĆ (TKKORIO)
4004
247
13
VUKAŠIN FENLAČKI (FENIKS)
383
1
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
4005
12
0
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
96
0
TOMMASO DE CARLI (RALE)
4006
249
3
JOVAN FENLAČKI (FENIKS)
339
1
ANDREJ TRTICA (AZIJA)
4024
227
1
UROŠ ŠULOVIĆ (TKKORIO)
247
1
VUKAŠIN FENLAČKI (FENIKS)
4025
12
7
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
249
0
JOVAN FENLAČKI (FENIKS)
4041
227
1
UROŠ ŠULOVIĆ (TKKORIO)
12
4
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
2. UROŠ ŠULOVIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. JOVAN FENLAČKI, Feniks
3. VUKAŠIN FENLAČKI, Feniks
Pionirke 1 A +40
4013
261
0
IVA VELINOV (FENIKS)
13
1
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
399
SARA DIMITRIJEVIC (AZIJA)
4034
13
15
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
399
3
SARA DIMITRIJEVIC (AZIJA)
Medalists
1. VESNA AJDUKOVIĆ, Banjica
2. SARA DIMITRIJEVIC, Azija
3. IVA VELINOV, Feniks
3. ----
Pioniri 1 B -27
4030
316
5
LUKA SALMA (SRBIJA)
199
2
MIHAJLO TODIĆ (LAV)
Medalists
1. LUKA SALMA, Zrenjanin
2. MIHAJLO TODIĆ, Lav
3. ----
3. ----
Pioniri 1 B -29
4031
341
15
ANDREJ VUJANOVIC (IMP-SRB)
244
3
ANDRIJA PAPOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. ANDREJ VUJANOVIC, Imperium
2. ANDRIJA PAPOVIĆ, Feniks
3. ----
3. ----
Pioniri 1 B -31
4014
246
4
ANDRIJA MARINKOVIĆ (FENIKS)
439
2
GEOGRI MADZHAROV (HERKUL)
4015
424
0
MOHAMED ELESAWI (TKD LIB)
417
0
VUKAN STAVROV (BANJICA)
4035
246
11
ANDRIJA MARINKOVIĆ (FENIKS)
417
6
VUKAN STAVROV (BANJICA)
Medalists
1. ANDRIJA MARINKOVIĆ, Feniks
2. VUKAN STAVROV, Banjica
3. GEOGRI MADZHAROV, Herkules
3. ----
Pioniri 1 B -36
4007
54
5
DAVID HRISTEV (SCFORCE)
379
1
VUK MILETIC (PEGASUS)
4008
463
10
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
172
3
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
4009
182
2
NIKOLA MILATOVIĆ (BANJICA)
378
0
ALEKSEJ PUHAR (IMP-SRB)
388
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
4026
54
3
DAVID HRISTEV (SCFORCE)
463
5
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
4027
182
4
NIKOLA MILATOVIĆ (BANJICA)
388
10
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
4042
463
3
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
388
4
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
Medalists
1. MILAN KERKEZ, Šabac
2. MILOŠ DJORDJEVIC, KBSBeograd
3. NIKOLA MILATOVIĆ, Banjica
3. DAVID HRISTEV, Sports Club Force
Pioniri 1 B -40
4016
464
4
PETAR STANKOVIĆ (KBSBG)
447
7
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
4017
166
5
LAZAR TOMIC (IMP-SRB)
358
8
IGOR DAKIĆ (NS2001)
4036
447
0
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
358
0
IGOR DAKIĆ (NS2001)
Medalists
1. IGOR DAKIĆ, Olimp
2. MILOŠ PANIĆ, Taurunum
3. LAZAR TOMIC, Imperium
3. PETAR STANKOVIĆ, KBSBeograd
Pioniri 1 B +40
4010
398
1
SMILJANIĆ ANDREJ (SBVMAG1)
410
3
MILAN KOSTIC (TEAMNIŠ)
4011
390
2
ILIJA KUJUNDŽIĆ (FENIKS)
281
8
PETAR STANKOVIC (TEAMNIŠ)
4012
403
0
DANILO RISTIVOJEVIĆ (KOREA93)
409
0
PETAR TASIC (TEAMNIŠ)
408
SAVA BENIĆ (BANJICA)
4028
410
5
MILAN KOSTIC (TEAMNIŠ)
281
15
PETAR STANKOVIC (TEAMNIŠ)
4029
403
3
DANILO RISTIVOJEVIĆ (KOREA93)
408
3
SAVA BENIĆ (BANJICA)
4043
281
4
PETAR STANKOVIC (TEAMNIŠ)
403
8
DANILO RISTIVOJEVIĆ (KOREA93)
Medalists
1. DANILO RISTIVOJEVIĆ, KOREA
2. PETAR STANKOVIC, Team NIŠ
3. SAVA BENIĆ, Banjica
3. MILAN KOSTIC, Team NIŠ
Pionirke 1 B -31
4032
209
6
ANDREA MATIĆ (ŠA SRB)
413
0
NATALIJA RAJČEVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. ANDREA MATIĆ, Šabac
2. NATALIJA RAJČEVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Pionirke 1 B -33
4018
450
1
ELA MARIĆ (TRZEMUN)
197
5
NIKOLINA DŽIDA (LAV)
395
ANĐELA ŠARE (CZVEZDA)
4037
197
1
NIKOLINA DŽIDA (LAV)
395
2
ANĐELA ŠARE (CZVEZDA)
Medalists
1. ANĐELA ŠARE, Crvena zvezda
2. NIKOLINA DŽIDA, Lav
3. ELA MARIĆ, Taurunum
3. ----
Pionirke 1 B -36
4019
279
3
NIKOLETA CVETKOVIC (TEAMNIŠ)
3
11
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
216
VIDA PARMAKOVIC (IMP-SRB)
4038
3
13
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
216
4
VIDA PARMAKOVIC (IMP-SRB)
Medalists
1. MAŠA NEŠKOVIĆ, Beograd
2. VIDA PARMAKOVIC, Imperium
3. NIKOLETA CVETKOVIC, Team NIŠ
3. ----
Pionirke 1 B -40
4033
311
4
SARA MILOSEVIC (IMP-SRB)
267
1
ANJA STOJKOVIC (TEAMNIŠ)
Medalists
1. SARA MILOSEVIC, Imperium
2. ANJA STOJKOVIC, Team NIŠ
3. ----
3. ----
Pionirke 1 B +40
4020
201
3
DUNJA MANSOUR (IMP-SRB)
362
3
NAĐA GLUMAC (NS2001)
4021
360
0
LANA ĐURIĆ (NS2001)
259
4
ANDREA PAUNOVIĆ (FENIKS)
4039
362
1
NAĐA GLUMAC (NS2001)
259
3
ANDREA PAUNOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. ANDREA PAUNOVIĆ, Feniks
2. NAĐA GLUMAC, Olimp
3. LANA ĐURIĆ, Olimp
3. DUNJA MANSOUR, Imperium