Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A -33
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadeti B -41
Kadeti A -33
5001
14
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
442
0
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
234
PETAR KATAVIC (VINER)
5002
353
0
ANDRIJA MILOSEVIC (GALEBBG)
206
1
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
16
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
5013
442
1
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
234
7
PETAR KATAVIC (VINER)
5014
206
7
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
16
6
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
5029
234
5
PETAR KATAVIC (VINER)
206
2
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. PETAR KATAVIC, Viner civi
2. MATEJA GARIĆ, Šabac
3. LAZAR ILIČIN, Taurunum
3. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
Kadeti A -37
5003
435
16
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ-P)
251
2
STEFAN STOJANOVIĆ (FENIKS)
5004
309
3
DRAGAN MLADENOVIC (TEAMNIŠ)
352
0
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
5005
205
4
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
351
3
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
270
JOVAN JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
5015
435
4
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ-P)
309
0
DRAGAN MLADENOVIC (TEAMNIŠ)
5016
205
0
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
270
0
JOVAN JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
5030
435
12
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ-P)
270
0
JOVAN JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
Osvajači medalja
1. STEFAN MARKOVIĆ, Zmaj-Pećinci
2. JOVAN JOVANOVIC, Team NIŠ
3. DRAGAN MLADENOVIC, Team NIŠ
3. MATEJA IVANOVIĆ, Šabac
Kadeti A -41
5006
289
13
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
226
0
NIKOLA STOJANOVIĆ (TKKORIO)
186
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
295
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
319
MARKO BURUSIC (LOLA)
5017
289
0
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
186
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
5018
295
15
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
319
2
MARKO BURUSIC (LOLA)
5031
289
8
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
295
5
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
Osvajači medalja
1. ĐORĐE OGRIZOVIĆ, Azija
2. NIKOLA LUKIĆ, Azija
3. NOVAK MILAKOVIĆ, Banjica
3. MARKO BURUSIC, Lola
Kadeti A -45
5007
177
1
EMIN NIKAJ (BES)
331
13
MILOŠ MILENKOVIĆ (AZIJA)
61
LIN KOVACIC (TKD KBK)
283
STEFAN LATAS (TEAMNIŠ)
217
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
5019
331
9
MILOŠ MILENKOVIĆ (AZIJA)
61
10
LIN KOVACIC (TKD KBK)
5020
283
0
STEFAN LATAS (TEAMNIŠ)
217
7
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
5032
61
0
LIN KOVACIC (TKD KBK)
217
0
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
Osvajači medalja
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO HRELJAC, Imperium
3. MILOŠ MILENKOVIĆ, Azija
3. STEFAN LATAS, Team NIŠ
Kadeti A -49
5008
62
5
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
297
6
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
232
LAZAR DRAGOJEVIC (VINER)
5009
440
0
DIMITRIJE ERIĆ (FENIKS)
202
0
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
157
LUKA MITEV (BORACBG)
5021
297
7
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
232
5
LAZAR DRAGOJEVIC (VINER)
5022
202
4
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
157
2
LUKA MITEV (BORACBG)
5033
297
3
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
202
2
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. STAŠA STANIĆ, Azija
2. TOMAS CERNAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LAZAR DRAGOJEVIC, Viner civi
3. LUKA MITEV, BoracBG
Kadetkinje A -37
5012
257
7
TARA TANASIĆ (FENIKS)
377
2
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
355
ANDREA BOKAN (GALEBBG)
5028
257
0
TARA TANASIĆ (FENIKS)
355
13
ANDREA BOKAN (GALEBBG)
Osvajači medalja
1. ANDREA BOKAN, Galeb
2. TARA TANASIĆ, Feniks
3. VIOLETA NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
Kadetkinje A -41
5010
230
0
ANDJELA KATAVIC (VINER)
223
0
MILICA TOŠKOVIĆ (TKKORIO)
194
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
181
ANADETA MICAKAJ (BES)
210
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
5023
223
13
MILICA TOŠKOVIĆ (TKKORIO)
194
1
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
5024
181
0
ANADETA MICAKAJ (BES)
210
0
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
5034
223
0
MILICA TOŠKOVIĆ (TKKORIO)
210
4
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA MITIĆ, Imperium
2. MILICA TOŠKOVIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. ANADETA MICAKAJ, BESA
3. JELENA STAMENKOVIĆ, Lav
Kadetkinje A -44
5027
99
0
LENKA URBINOVA (ILYO KE)
438
13
JOVANA MUŠICKI (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. JOVANA MUŠICKI, Zmaj
2. LENKA URBINOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ----
3. ----
Kadeti B -41
5011
187
6
IVAN KOROLIJA (BANJICA)
7
8
BOJAN SREBRIĆ (SBVMAG1)
392
PETAR PILJA (CZVEZDA)
95
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
427
DANILO JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
5025
7
0
BOJAN SREBRIĆ (SBVMAG1)
392
0
PETAR PILJA (CZVEZDA)
5026
95
0
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
427
0
DANILO JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
5035
7
6
BOJAN SREBRIĆ (SBVMAG1)
427
7
DANILO JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
Osvajači medalja
1. DANILO JOVANOVIC, Team NIŠ
2. BOJAN SREBRIĆ, Klub borilačkih veština '' MAG ''
3. ALEKSA ZIVANOVIC, Fast Kick
3. PETAR PILJA, Crvena zvezda