Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Pionirs 1 A (male)
Pionirs 1 A (female)
Pionirs 1 B (male)
Pionirs 1 B (female)
Pionirs 2 A (male)
Pionirs 2 B (male)
Pionirs 2 B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pinoiri 1 B (male) -27
Pinoiri 1 B (male) -29
Pinoiri 1 B (male) -31
Pinoiri 1 B (male) -36
Pinoiri 1 B (male) -40
Pinoiri 1 B (male) +40
Pinoiri 1 B (male) -27
4030
316
5
LUKA SALMA (SRBIJA)
199
2
MIHAJLO TODIĆ (LAV)
Medalists
1. LUKA SALMA, Zrenjanin
2. MIHAJLO TODIĆ, Lav
3. ----
3. ----
Pinoiri 1 B (male) -29
4031
341
15
ANDREJ VUJANOVIC (IMP-SRB)
244
3
ANDRIJA PAPOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. ANDREJ VUJANOVIC, Imperium
2. ANDRIJA PAPOVIĆ, Feniks
3. ----
3. ----
Pinoiri 1 B (male) -31
4014
246
4
ANDRIJA MARINKOVIĆ (FENIKS)
439
2
GEOGRI MADZHAROV (HERKUL)
4015
424
0
MOHAMED ELESAWI (TKD LIB)
417
0
VUKAN STAVROV (BANJICA)
4035
246
11
ANDRIJA MARINKOVIĆ (FENIKS)
417
6
VUKAN STAVROV (BANJICA)
Medalists
1. ANDRIJA MARINKOVIĆ, Feniks
2. VUKAN STAVROV, Banjica
3. GEOGRI MADZHAROV, Herkules
3. ----
Pinoiri 1 B (male) -36
4007
54
5
DAVID HRISTEV (SCFORCE)
379
1
VUK MILETIC (PEGASUS)
4008
463
10
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
172
3
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
4009
182
2
NIKOLA MILATOVIĆ (BANJICA)
378
0
ALEKSEJ PUHAR (IMP-SRB)
388
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
4026
54
3
DAVID HRISTEV (SCFORCE)
463
5
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
4027
182
4
NIKOLA MILATOVIĆ (BANJICA)
388
10
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
4042
463
3
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
388
4
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
Medalists
1. MILAN KERKEZ, Šabac
2. MILOŠ DJORDJEVIC, KBSBeograd
3. NIKOLA MILATOVIĆ, Banjica
3. DAVID HRISTEV, Sports Club Force
Pinoiri 1 B (male) -40
4016
464
4
PETAR STANKOVIĆ (KBSBG)
447
7
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
4017
166
5
LAZAR TOMIC (IMP-SRB)
358
8
IGOR DAKIĆ (NS2001)
4036
447
0
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
358
0
IGOR DAKIĆ (NS2001)
Medalists
1. IGOR DAKIĆ, Olimp
2. MILOŠ PANIĆ, Taurunum
3. LAZAR TOMIC, Imperium
3. PETAR STANKOVIĆ, KBSBeograd
Pinoiri 1 B (male) +40
4010
398
1
SMILJANIĆ ANDREJ (SBVMAG1)
410
3
MILAN KOSTIC (TEAMNIŠ)
4011
390
2
ILIJA KUJUNDŽIĆ (FENIKS)
281
8
PETAR STANKOVIC (TEAMNIŠ)
4012
403
0
DANILO RISTIVOJEVIĆ (KOREA93)
409
0
PETAR TASIC (TEAMNIŠ)
408
SAVA BENIĆ (BANJICA)
4028
410
5
MILAN KOSTIC (TEAMNIŠ)
281
15
PETAR STANKOVIC (TEAMNIŠ)
4029
403
3
DANILO RISTIVOJEVIĆ (KOREA93)
408
3
SAVA BENIĆ (BANJICA)
4043
281
4
PETAR STANKOVIC (TEAMNIŠ)
403
8
DANILO RISTIVOJEVIĆ (KOREA93)
Medalists
1. DANILO RISTIVOJEVIĆ, KOREA
2. PETAR STANKOVIC, Team NIŠ
3. SAVA BENIĆ, Banjica
3. MILAN KOSTIC, Team NIŠ