Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BESA
BoracBG
Broj 1
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
FORCE-2004
Galeb
Grmeč
Herkules
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Karlovac
KBS Naisus
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
KOREA
Korio1 Kuršumlija
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Olimp
Pegasus
Sports Club Force
Šabac
ŠUJICA Tomislavgrad
Taurunum
Team NIŠ
tkd Libya school
TKD-KBK-MARIBOR
Viner civi
Zmaj
Zmaj-Pećinci
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 A -40
Pioniri 1 A +40
Pioniri 1 B -36
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -65
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadeti B -53
Juniorke A -59
Pioniri 1 A -40
4001
465
0
ADZIJA GANJOLA (BES)
299
0
VUK LAZOVIĆ (AZIJA)
252
LUKA MILIĆ (FENIKS)
4002
64
13
NEJC LAZAR (TKD KBK)
335
9
OGNJEN RADAKOVIĆ (AZIJA)
384
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
4022
465
4
ADZIJA GANJOLA (BES)
252
22
LUKA MILIĆ (FENIKS)
4023
64
1
NEJC LAZAR (TKD KBK)
384
15
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
4040
252
7
LUKA MILIĆ (FENIKS)
384
7
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA RANKOVIĆ, Azija
2. LUKA MILIĆ, Feniks
3. NEJC LAZAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. ADZIJA GANJOLA, BESA
Pioniri 1 A +40
4003
20
0
MATIJA TANEVIĆ (BANJICA)
227
0
UROŠ ŠULOVIĆ (TKKORIO)
4004
247
13
VUKAŠIN FENLAČKI (FENIKS)
383
1
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
4005
12
0
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
96
0
TOMMASO DE CARLI (RALE)
4006
249
3
JOVAN FENLAČKI (FENIKS)
339
1
ANDREJ TRTICA (AZIJA)
4024
227
1
UROŠ ŠULOVIĆ (TKKORIO)
247
1
VUKAŠIN FENLAČKI (FENIKS)
4025
12
7
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
249
0
JOVAN FENLAČKI (FENIKS)
4041
227
1
UROŠ ŠULOVIĆ (TKKORIO)
12
4
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
2. UROŠ ŠULOVIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. JOVAN FENLAČKI, Feniks
3. VUKAŠIN FENLAČKI, Feniks
Pioniri 1 B -36
4007
54
5
DAVID HRISTEV (SCFORCE)
379
1
VUK MILETIC (PEGASUS)
4008
463
10
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
172
3
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
4009
182
2
NIKOLA MILATOVIĆ (BANJICA)
378
0
ALEKSEJ PUHAR (IMP-SRB)
388
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
4026
54
3
DAVID HRISTEV (SCFORCE)
463
5
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
4027
182
4
NIKOLA MILATOVIĆ (BANJICA)
388
10
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
4042
463
3
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
388
4
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. MILAN KERKEZ, Šabac
2. MILOŠ DJORDJEVIC, KBSBeograd
3. NIKOLA MILATOVIĆ, Banjica
3. DAVID HRISTEV, Sports Club Force
Kadeti A -45
5007
177
1
EMIN NIKAJ (BES)
331
13
MILOŠ MILENKOVIĆ (AZIJA)
61
LIN KOVACIC (TKD KBK)
283
STEFAN LATAS (TEAMNIŠ)
217
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
5019
331
9
MILOŠ MILENKOVIĆ (AZIJA)
61
10
LIN KOVACIC (TKD KBK)
5020
283
0
STEFAN LATAS (TEAMNIŠ)
217
7
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
5032
61
0
LIN KOVACIC (TKD KBK)
217
0
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
Osvajači medalja
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO HRELJAC, Imperium
3. MILOŠ MILENKOVIĆ, Azija
3. STEFAN LATAS, Team NIŠ
Kadeti A -49
5008
62
5
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
297
6
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
232
LAZAR DRAGOJEVIC (VINER)
5009
440
0
DIMITRIJE ERIĆ (FENIKS)
202
0
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
157
LUKA MITEV (BORACBG)
5021
297
7
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
232
5
LAZAR DRAGOJEVIC (VINER)
5022
202
4
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
157
2
LUKA MITEV (BORACBG)
5033
297
3
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
202
2
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. STAŠA STANIĆ, Azija
2. TOMAS CERNAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LAZAR DRAGOJEVIC, Viner civi
3. LUKA MITEV, BoracBG
Kadeti A -65
6021
214
3
DUŠAN BOŽANIĆ (IMP-SRB)
63
0
TILEN AJHMAJER (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. DUŠAN BOŽANIĆ, Imperium
2. TILEN AJHMAJER, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
6007
58
9
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
356
5
MINA RISTOVIC (GALEBBG)
364
TEODORA LUKIC (NS2001)
224
SANDRA ROGLIĆ (TKKORIO)
36
MILANA BELEUC (SRBIJA)
6019
58
12
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
364
0
TEODORA LUKIC (NS2001)
6020
224
3
SANDRA ROGLIĆ (TKKORIO)
36
4
MILANA BELEUC (SRBIJA)
6034
58
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
36
1
MILANA BELEUC (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. MILANA BELEUC, Zrenjanin
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. SANDRA ROGLIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. TEODORA LUKIC, Olimp
Kadetkinje A -55
6012
263
4
TIJANA NIKOLIĆ (FENIKS)
340
8
ALEKSANDRA PERISIC (AZIJA)
6013
171
0
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
57
9
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
6030
340
2
ALEKSANDRA PERISIC (AZIJA)
57
1
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA PERISIC, Azija
2. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. TIJANA NIKOLIĆ, Feniks
3. SANDRA STAMEVSKI, Imperium
Kadeti B -53
6014
382
0
NINO ANĐELKOVIĆ (TKD KBK)
321
0
STRAHINJA BOGOJEVIC (LOLA)
275
MILUTIN MILICEVIC (TEAMNIŠ)
6031
382
1
NINO ANĐELKOVIĆ (TKD KBK)
275
2
MILUTIN MILICEVIC (TEAMNIŠ)
Osvajači medalja
1. MILUTIN MILICEVIC, Team NIŠ
2. NINO ANĐELKOVIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----
Juniorke A -59
2004
291
14
JANA RULJIĆ (AZIJA)
361
1
MARIJA PULJIZ (NS2001)
215
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
50
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
65
NUSA URNAUT (TKD KBK)
2017
291
1
JANA RULJIĆ (AZIJA)
215
6
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
2018
50
2
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
65
19
NUSA URNAUT (TKD KBK)
2028
215
13
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
65
1
NUSA URNAUT (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. NADICA BOŽANIĆ, Imperium
2. NUSA URNAUT, TKD-KBK-MARIBOR
3. JANA RULJIĆ, Azija
3. VALENTINA MILIĆ, Zrenjanin