Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Korčula Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1P
Area 1U1k
Area 1U1m
Area 1U1o
Area 1U2
Area 2P
Area 2U
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) -1 (2005)
Kick (muški) -2 (2006)
Kick (muški) -3 (2007)
Kick (muški) -4 (2008)
Kick (muški) -5 (2009)
Kick (ženski) -1 (2005)
Kick (ženski) -3 (2007)
Kick (ženski) -4 (2008)
Kick (ženski) -5 (2009)
Kick (muški) -1 (2005)
1U1k001
4
0
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
306
0
LUKA BOGOVIĆ (OZALJ)
1U1k002
298
0
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
76
0
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
1U1k003
297
0
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
64
0
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
296
ANES BORIĆ (TKDNGS)
1U1k004
4
0
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
298
0
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
1U1k005
297
0
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
296
0
ANES BORIĆ (TKDNGS)
1U1k006
4
0
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
297
0
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
2. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. MUHAMED ĐONKO, Novi Grad Sarajevo
3. ANES BORIĆ, Novi Grad Sarajevo
Kick (muški) -2 (2006)
1U1k010
61
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
13
0
ANDREJ MATIĆ (CROSTAR)
93
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
83
MARIN MILJAK (FORTECA)
65
LEO TELENTA (FORTECA)
1U1k011
95
0
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
295
0
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
90
KARLO PETKOVIĆ (FORTECA)
82
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
17
MATEJ VIDAČAK (CROSTAR)
1U1k012
61
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
93
0
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
1U1k013
83
0
MARIN MILJAK (FORTECA)
65
0
LEO TELENTA (FORTECA)
1U1k014
95
0
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
90
0
KARLO PETKOVIĆ (FORTECA)
1U1k015
82
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
17
0
MATEJ VIDAČAK (CROSTAR)
1U1k016
61
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
83
0
MARIN MILJAK (FORTECA)
1U1k017
95
0
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
82
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
1U1k018
61
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
95
0
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
Medalists
1. FRANO SILIĆ, Forteca Korčula
2. ROKO PROTIĆ, Forteca Korčula
3. MARIN MILJAK, Forteca Korčula
3. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
Kick (muški) -3 (2007)
1U1k019
279
0
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
293
0
JAHJA LIŠČANČIĆ (TKDNGS)
249
SREINER PETER (KOSICE)
63
LUKA BOGOJE (FORTECA)
243
KRISTIAN SKYBA (KOSICE)
1U1k020
88
0
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
292
0
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
245
MARKO MURA (KOSICE)
2
DARIO REGOJA (FORTECA)
202
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
1U1k021
279
0
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
249
0
SREINER PETER (KOSICE)
1U1k022
63
0
LUKA BOGOJE (FORTECA)
243
0
KRISTIAN SKYBA (KOSICE)
1U1k023
292
0
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
245
0
MARKO MURA (KOSICE)
1U1k024
2
0
DARIO REGOJA (FORTECA)
202
0
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
1U1k025
279
0
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
63
0
LUKA BOGOJE (FORTECA)
1U1k026
292
0
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
202
0
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
1U1k027
279
0
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
202
0
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. ALJAŽ MIKLAVČIČ, TKD PANTAR
2. BENJAMIN HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
3. AHMED HADŽIMURATI, Novi Grad Sarajevo
Kick (muški) -4 (2008)
1U1k029
264
0
NIKOLA CURAĆ (FORTECA)
70
0
TIMUR SADIKOVIĆ (OLOVO)
66
VID PERUČIĆ (FORTECA)
224
TONI LASIĆ (FORTECA)
244
MARCO MURA (KOSICE)
1U1k030
70
0
TIMUR SADIKOVIĆ (OLOVO)
66
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
1U1k031
224
0
TONI LASIĆ (FORTECA)
244
0
MARCO MURA (KOSICE)
1U1k032
66
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
244
0
MARCO MURA (KOSICE)
Medalists
1. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
2. MARCO MURA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. TIMUR SADIKOVIĆ, Olovo
3. TONI LASIĆ, Forteca Korčula
Kick (muški) -5 (2009)
1U1k037
276
0
ROKO LEŠAJA (FORTECA)
303
0
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
1U1k038
247
0
OLIVER KARDOS (KOSICE)
325
0
NOA OSTOJIĆ (CROSTAR)
1U1k039
261
0
FRANO CURAĆ (FORTECA)
290
0
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDNGS)
248
SIMON SREINER (KOSICE)
1U1k040
303
0
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
325
0
NOA OSTOJIĆ (CROSTAR)
1U1k041
290
0
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDNGS)
248
0
SIMON SREINER (KOSICE)
1U1k042
303
0
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
290
0
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. ELEZ MEMIŠEVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. NOA OSTOJIĆ, Cro Star - Mostar
3. SIMON SREINER, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kick (ženski) -1 (2005)
1U1k007
67
0
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
294
0
LAMIJA DIZDAR (TKDNGS)
1U1k008
38
0
ADA AVDAGIĆ (TKDSA)
410
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
1U1k009
294
0
LAMIJA DIZDAR (TKDNGS)
410
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LAMIJA DIZDAR, Novi Grad Sarajevo
3. ADA AVDAGIĆ, TKD SARAJEVO
3. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korčula
Kick (ženski) -3 (2007)
1U1k028
250
0
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
213
0
LEA KVESIĆ (POSKOK)
Medalists
1. LEA KVESIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -4 (2008)
1U1k033
5
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
73
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
209
ANAMARIA JUKIČ (POSKOK)
207
EJLA MAKAŠ (TKDNGS)
162
LANA ANČIĆ (FORTECA)
1U1k034
73
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
209
0
ANAMARIA JUKIČ (POSKOK)
1U1k035
207
0
EJLA MAKAŠ (TKDNGS)
162
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
1U1k036
73
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
207
0
EJLA MAKAŠ (TKDNGS)
Medalists
1. HANNAH RUNJAJIĆ, Forteca Korčula
2. EJLA MAKAŠ, Novi Grad Sarajevo
3. ANAMARIA JUKIČ, POSKOK - POSUŠJE
3. LANA ANČIĆ, Forteca Korčula
Kick (ženski) -5 (2009)
1U1k043
300
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
86
0
NADIJA PETKOVIĆ (FORTECA)
216
MARTA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
1U1k044
291
0
ESMA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
246
0
MIA MUROVA (KOSICE)
97
NORA PELAIĆ (FORTECA)
1U1k045
86
0
NADIJA PETKOVIĆ (FORTECA)
216
0
MARTA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
1U1k046
291
0
ESMA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
97
0
NORA PELAIĆ (FORTECA)
1U1k047
216
0
MARTA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
291
0
ESMA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. MARTA GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. ESMA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. NADIJA PETKOVIĆ, Forteca Korčula
3. NORA PELAIĆ, Forteca Korčula