001 | 1/8 | Mlađi kadeti -36 | JAN RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 4:2 | BENJAMIN HUSIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
002 | 1/8 | Mlađi kadeti -36 | MIHA BRADAČ (TKD PANTAR) |
DNS | DENIS BLLACA (tkd" OLYMPIC ART") |
003 | 1/8 | Mlađi kadeti -36 | ŽAN GABRŠČEK (TKD PANTAR) |
PTG 0:12 | ĐORĐE BUNČIĆ (Karlovac) |
004 | 1/8 | Mlađi kadeti -36 | ANDREJ MATIĆ (Cro Star - Mostar) |
PTF 0:2 | BORNA ANČIĆ (Forteca Korčula) |
005 | 1/4 | Mlađi kadeti -39 | LUKA BOGOVIĆ (Ozalj) |
PTF 1:4 | MUHAMED ĐONKO (Novi Grad Sarajevo) |
006 | 1/4 | Mlađi kadeti -39 | LUKA RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 8:1 | DINKO KESIĆ (Centar Hadžići ) |
007 | 1/4 | Mlađi kadeti -39 | MARKO KATANUŠIĆ (Imotski) |
PTF 6:2 | MIRZA DURANOVIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
008 | 1/4 | Mlađi kadeti -39 | ADZIJA GANJOLA (BESA) |
PTF 6:2 | LEO TELENTA (Forteca Korčula) |
009 | 1/4 | Mlađi kadeti -43 | ARNE RUS (TKD PANTAR) |
PTF 1:7 | MLADEN FORETIĆ (Forteca Korčula) |
010 | 1/4 | Mlađi kadeti -43 | DAVID MIHIC (Pantera) |
PTF 2:0 | EMAN HADZIC (tkd frenki) |
011 | 1/4 | Mlađi kadeti -43 | TIJAN DEVIĆ (TKD PANTAR) |
PTF 1:6 | FRANO SILIĆ (Forteca Korčula) |
012 | 1/4 | Mlađi kadeti -47 | LEO GEGAJ (BESA) |
PTF 0:1 | KARLO PETKOVIĆ (Forteca Korčula) |
013 | 1/4 | Mlađi kadetkinje -30 | SAJRA KAJEVIC (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
SDP 2:1 | VANESSA BOSILJ (Ogulin) |
014 | 1/4 | Mlađi kadetkinje -30 | LAMIJA DIZDAR (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 1:0 | SIMONA PERNISCHOVA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
015 | 1/4 | Mlađi kadetkinje -30 | ASIJA BULBULUSIC (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 0:2 | SARA SPASOJEVIC (Pantera) |
016 | 1/4 | Mlađi kadetkinje -33 | ADA AVDAGIĆ (TKD SARAJEVO) |
PTF 9:3 | MAGDALENA ŠITUM (Imotski) |
017 | 1/4 | Mlađi kadetkinje -33 | FILIPA BAŠIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 1:8 | LUCIJA JELIC (Pantera) |
018 | 1/4 | Mlađi kadetkinje -36 | RAFAELA ČUTURA (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 1:0 | NELA PUHALO (Pantera) |
019 | 1/4 | Mlađi kadetkinje -39 | ETA ARBANAS (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 1:3 | NIKA RUDOLF (TKD PANTAR) |
020 | 1/4 | Mlađi kadeti -36 | JAN RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 0:2 | LUKA PENAVIĆ (Cro Star - Mostar) |
021 | 1/4 | Mlađi kadeti -36 | MIHA BRADAČ (TKD PANTAR) |
PTF 14:5 | ALI ŠURKOVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
022 | 1/4 | Mlađi kadeti -36 | ĐORĐE BUNČIĆ (Karlovac) |
SUP 3:3 | ANES KOVAC (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
023 | 1/4 | Mlađi kadeti -36 | BORNA ANČIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 5:4 | JAHJA LIŠČANČIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
024 | 1/2 | Mlađi kadeti -51 | IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA) |
SDP 9:8 | DARIO REGOJA (Forteca Korčula) |
025 | 1/2 | Mlađi kadeti -51 | TEO MARKOVIĆ (GACKA) |
SDP 5:4 | DUJE ROMIĆ (neryo) |
026 | 1/2 | Mlađi kadeti +55 | NAMIK KURIĆ (TKD SARAJEVO) |
SDP 12:11 | FILIP BUKOVAC (GACKA) |
027 | 1/2 | Mlađi kadetkinje -47 | AMILA KARAGA (tkd frenki) |
PTF 5:2 | SARA ZDRILIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
028 | 1/2 | Mlađi kadetkinje -47 | FRANKA SABLJO (POSKOK - POSUŠJE) |
SDP 2:1 | ANA STIMAC (Pantera) |
029 | 1/2 | Mlađi kadeti -39 | MUHAMED ĐONKO (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 1:3 | LUKA RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
030 | 1/2 | Mlađi kadeti -39 | MARKO KATANUŠIĆ (Imotski) |
PTF 10:5 | ADZIJA GANJOLA (BESA) |
031 | 1/2 | Mlađi kadeti -43 | MLADEN FORETIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 1:11 | DAVID MIHIC (Pantera) |
032 | 1/2 | Mlađi kadeti -43 | FRANO SILIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 8:5 | MARKO GRBEŠIĆ (Imotski) |
033 | 1/2 | Mlađi kadeti -47 | KARLO PETKOVIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 6:2 | MATEJ VIDAČAK (Cro Star - Mostar) |
034 | 1/2 | Mlađi kadeti -47 | EDVIN SABIC (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 4:12 | TIAN KRANJEC (TKD PANTAR) |
035 | 1/2 | Mlađi kadetkinje -30 | SAJRA KAJEVIC (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 5:6 | LAMIJA DIZDAR (Novi Grad Sarajevo) |
036 | 1/2 | Mlađi kadetkinje -30 | SARA SPASOJEVIC (Pantera) |
PTF 14:2 | KLARA GRUBIŠIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
037 | 1/2 | Mlađi kadetkinje -33 | ADA AVDAGIĆ (TKD SARAJEVO) |
PTF 3:0 | ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
038 | 1/2 | Mlađi kadetkinje -33 | LUCIJA JELIC (Pantera) |
PTF 10:1 | LEA GRBEŠIĆ (Imotski) |
039 | 1/2 | Mlađi kadetkinje -36 | RAFAELA ČUTURA (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 4:3 | DIJANA MRŠIĆ (Imotski) |
040 | 1/2 | Mlađi kadetkinje -36 | ADNA DŽIN (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 7:1 | AVA BORKO (Pantera) |
041 | 1/2 | Mlađi kadetkinje -39 | NIKA RUDOLF (TKD PANTAR) |
PTF 3:2 | ISRA JUSUFGJOKAJ (BESA) |
042 | 1/2 | Mlađi kadetkinje -39 | SABINA BALIC (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 1:3 | KARLA LONČAR (GACKA) |
043 | 1/2 | Mlađi kadeti -36 | LUKA PENAVIĆ (Cro Star - Mostar) |
PTF 2:6 | MIHA BRADAČ (TKD PANTAR) |
044 | 1/2 | Mlađi kadeti -36 | ĐORĐE BUNČIĆ (Karlovac) |
PTF 6:0 | BORNA ANČIĆ (Forteca Korčula) |
045 | 1/1 | Mlađi kadeti -55 | MARKO BAŠIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 1:2 | EMIN MUFTIĆ (TKD SARAJEVO) |
046 | 1/1 | Mlađi kadetkinje -27 | MAGDALENA LJUBIĆ (Karlovac) |
PTF 12:0 | FITORE DEDVUKAJ (BESA) |
047 | 1/1 | Mlađi kadetkinje -43 | JOSIPA CURAĆ (Forteca Korčula) |
PTF 0:2 | MAJA VIDAK (Imotski) |
048 | 1/1 | Mlađi kadetkinje -51 | ANDREA BERISHAJ (BESA) |
PTG 13:1 | KLARA TOLIĆ (Imotski) |
049 | 1/1 | Mlađi kadeti -51 | IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA) |
PTF 2:10 | TEO MARKOVIĆ (GACKA) |
050 | 1/1 | Mlađi kadeti +55 | NAMIK KURIĆ (TKD SARAJEVO) |
PTF 7:2 | ARMIN POPARA (Olimpic Sarajevo) |
051 | 1/1 | Mlađi kadetkinje -47 | AMILA KARAGA (tkd frenki) |
PTG 12:0 | FRANKA SABLJO (POSKOK - POSUŠJE) |
052 | 1/1 | Mlađi kadeti -39 | LUKA RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 4:2 | MARKO KATANUŠIĆ (Imotski) |
053 | 1/1 | Mlađi kadeti -43 | DAVID MIHIC (Pantera) |
PTF 4:1 | FRANO SILIĆ (Forteca Korčula) |
054 | 1/1 | Mlađi kadeti -47 | KARLO PETKOVIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 1:2 | TIAN KRANJEC (TKD PANTAR) |
055 | 1/1 | Mlađi kadetkinje -30 | LAMIJA DIZDAR (Novi Grad Sarajevo) |
SDP 1:2 | SARA SPASOJEVIC (Pantera) |
056 | 1/1 | Mlađi kadetkinje -33 | ADA AVDAGIĆ (TKD SARAJEVO) |
PTF 2:14 | LUCIJA JELIC (Pantera) |
057 | 1/1 | Mlađi kadetkinje -36 | RAFAELA ČUTURA (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 0:2 | ADNA DŽIN (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
058 | 1/1 | Mlađi kadetkinje -39 | NIKA RUDOLF (TKD PANTAR) |
PTF 0:8 | KARLA LONČAR (GACKA) |
059 | 1/1 | Mlađi kadeti -36 | MIHA BRADAČ (TKD PANTAR) |
PTF 2:3 | ĐORĐE BUNČIĆ (Karlovac) |