Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -47
Kadetkinje A -47
Kadeti B -37
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Vetezi (muški) A -33
Vetezi (ženski) A -30
Vetezi (muški) B -20
Mlađi kadeti -27
3045
224
6
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
243
14
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
Dobitniki medalj
1. LUKA BUCKOVIĆ, ION
2. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -39
3009
137
3
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
219
0
BORNA PERNAR (PLTVICE)
3010
255
12
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
215
0
JOSIP KRPAN (LOV)
3011
220
4
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
256
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
3012
159
2
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
171
1
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
3033
137
2
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
255
6
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
3034
256
17
MATEJ BEKIĆ (IO)
159
0
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
3050
255
5
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
256
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
Dobitniki medalj
1. MATEJ BEKIĆ, ION
2. LOVRO MATIĆ, Čigra
3. LUKAS DEVČIĆ, GACKA
3. MARIN PROTULIPAC, Activ
Mlađi kadeti -47
2003
116
9
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
234
7
IVAN PAVLOVIĆ (IO)
143
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
2040
116
1
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
143
0
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
Dobitniki medalj
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
2. TEO MARKOVIĆ, GACKA
3. IVAN PAVLOVIĆ, ION
3. ----
Mlađi kadetkinje -33
3018
254
2
PAULA ŠPER (IO)
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
49
DINA SELAK (SENJ)
114
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3039
177
7
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
0
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
3040
49
7
DINA SELAK (SENJ)
114
0
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3053
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
49
1
DINA SELAK (SENJ)
Dobitniki medalj
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DINA SELAK, SENJ
3. ANI MATIJAŠEVIĆ, TK Zadar
3. ENI MELANI MODRIĆ, Obrovac
Mlađi kadetkinje -47
2009
225
12
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
77
0
HELENA BILEN (LOV)
262
PETRA MEDAR (IO)
2044
225
12
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
262
0
PETRA MEDAR (IO)
Dobitniki medalj
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. PETRA MEDAR, ION
3. HELENA BILEN, LOVINAC
3. ----
Kadetkinje A -47
2014
284
7
MAJA ANDREIS (IO)
48
4
LAURA NEKIĆ (SENJ)
2015
181
1
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
199
4
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
2048
284
1
MAJA ANDREIS (IO)
199
0
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
Dobitniki medalj
1. MAJA ANDREIS, ION
2. MONA PETRIĆ, BANIJA PANDAS
3. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
Kadeti B -37
2017
216
0
LUKA PAUN (MOTIVPL)
208
13
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
2018
249
2
TONI BUCKOVIĆ (IO)
213
10
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2050
208
1
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
213
12
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. IVAN KLARIĆ, Karlovac
3. TONI BUCKOVIĆ, ION
3. LUKA PAUN, MOTIV+
Kadetkinje B -37
2037
263
2
RHEA ĐOKIĆ (IO)
142
3
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Dobitniki medalj
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. RHEA ĐOKIĆ, ION
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -41
2020
46
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
271
2
TIA SLOVENC (IO)
2021
193
7
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
128
4
STELA VOZILA (TK ZD)
2052
271
0
TIA SLOVENC (IO)
193
0
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
Dobitniki medalj
1. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS
2. TIA SLOVENC, ION
3. STELA VOZILA, TK Zadar
3. VITA PRPIĆ, SENJ
Kadetkinje B -44
2038
127
0
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
268
16
KATJA BARIĆ (IO)
Dobitniki medalj
1. KATJA BARIĆ, ION
2. NORA MILOLOVIĆ, TK Zadar
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
2002
157
6
DORA MALNAR (GROBNIK)
273
7
JANA HRNJAK (IO)
121
ARIANA OREČ (TK ZD)
214
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
239
LAURA MUJAČIĆ (IO)
2027
273
3
JANA HRNJAK (IO)
121
12
ARIANA OREČ (TK ZD)
2028
214
19
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
239
7
LAURA MUJAČIĆ (IO)
2056
121
6
ARIANA OREČ (TK ZD)
214
4
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. ARIANA OREČ, TK Zadar
2. TENA NAGLIĆ, Karlovac
3. JANA HRNJAK, ION
3. LAURA MUJAČIĆ, ION
Kadetkinje B -51
2022
257
6
TAMARA LUBURIĆ (IO)
129
13
TEUTA USKOK (TK ZD)
2023
227
12
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
122
6
BRUNA SLADOVIĆ (TK ZD)
2053
129
13
TEUTA USKOK (TK ZD)
227
10
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Dobitniki medalj
1. TEUTA USKOK, TK Zadar
2. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. TAMARA LUBURIĆ, ION
3. BRUNA SLADOVIĆ, TK Zadar
Kadetkinje B -55
2024
198
3
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
285
2
BOŽIČEVIĆ MIA (IO)
130
TONIA PERA (TK ZD)
2054
198
5
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
130
0
TONIA PERA (TK ZD)
Dobitniki medalj
1. VERONIKA BILIČIĆ, BANIJA PANDAS
2. TONIA PERA, TK Zadar
3. BOŽIČEVIĆ MIA, ION
3. ----
Vetezi (muški) A -33
1002
68
6
TONI BACHER (SENJ)
238
13
OSKAR SIVRIĆ (ČIGRA)
241
LUCAS BOŽIĆ (IO)
61
MATIJA PODNAR (SENJ)
169
VIGO SILADI (ACTIV)
1013
238
1
OSKAR SIVRIĆ (ČIGRA)
241
12
LUCAS BOŽIĆ (IO)
1014
61
3
MATIJA PODNAR (SENJ)
169
13
VIGO SILADI (ACTIV)
1029
241
5
LUCAS BOŽIĆ (IO)
169
6
VIGO SILADI (ACTIV)
Dobitniki medalj
1. VIGO SILADI, Activ
2. LUCAS BOŽIĆ, ION
3. MATIJA PODNAR, SENJ
3. OSKAR SIVRIĆ, Čigra
Vetezi (ženski) A -30
1003
232
1
BRUNA BARIĆ (IO)
187
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
67
ANTEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
45
MIA BADURINA (NOVALJA)
188
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
1015
187
17
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
67
0
ANTEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
1016
45
1
MIA BADURINA (NOVALJA)
188
13
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
1030
187
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
188
1
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Dobitniki medalj
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. ANTEA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. MIA BADURINA, Novalja
Vetezi (muški) B -20
1021
251
3
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
247
2
BUCKOVIĆ VITO (IO)
Dobitniki medalj
1. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
2. BUCKOVIĆ VITO, ION
3. ----
3. ----