Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -39
Kadeti A -37
Kadeti A -45
Kadetkinje A -51
Kadetkinje B -51
Vetezi (ženski) A -27
Vetezi (muški) B -20
Vetezi (muški) B -27
Vetezi (ženski) B -22
Mlađi kadeti -30
3001
275
1
NIKOLA GLEDIĆ (PLTVICE)
1
15
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
3002
124
13
KARLO USKOK (TK ZD)
203
0
IRENEJ STJEPAN (ROVINJ)
3003
185
11
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
202
1
KRISTIJAN MATOŠEVIĆ (ROVINJ)
35
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
3027
1
17
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
124
0
KARLO USKOK (TK ZD)
3028
185
6
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
35
0
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
3047
1
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
185
9
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
Medalists
1. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. DAVID ZUBOVIĆ, Novalja
3. KARLO USKOK, TK Zadar
Mlađi kadeti -39
3009
137
3
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
219
0
BORNA PERNAR (PLTVICE)
3010
255
12
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
215
0
JOSIP KRPAN (LOV)
3011
220
4
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
256
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
3012
159
2
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
171
1
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
3033
137
2
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
255
6
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
3034
256
17
MATEJ BEKIĆ (IO)
159
0
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
3050
255
5
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
256
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
Medalists
1. MATEJ BEKIĆ, ION
2. LOVRO MATIĆ, Čigra
3. LUKAS DEVČIĆ, GACKA
3. MARIN PROTULIPAC, Activ
Kadeti A -37
2001
58
2
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
133
12
MAX HAJAK (MAKSMR)
222
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
223
IVAN POLJAK (PLTVICE)
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
2025
133
7
MAX HAJAK (MAKSMR)
222
6
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
2026
223
0
IVAN POLJAK (PLTVICE)
4
0
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
2055
133
7
MAX HAJAK (MAKSMR)
223
4
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. MAX HAJAK, MAKSIMIR
2. IVAN POLJAK, Plitvice
3. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
Kadeti A -45
2010
212
0
MANUEL MARIĆ (TKD KAR)
226
7
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
209
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
2045
226
6
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
209
8
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. MANUEL MARIĆ, Karlovac
3. ----
Kadetkinje A -51
2016
282
20
MERI JURJEVIĆ (LOV)
118
25
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
237
ANTONELA JURIĆ (PLTVICE)
2049
118
20
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
237
5
ANTONELA JURIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. NIKOLINA TROŠELJ, Obrovac
2. ANTONELA JURIĆ, Plitvice
3. MERI JURJEVIĆ, LOVINAC
3. ----
Kadetkinje B -51
2022
257
6
TAMARA LUBURIĆ (IO)
129
13
TEUTA USKOK (TK ZD)
2023
227
12
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
122
6
BRUNA SLADOVIĆ (TK ZD)
2053
129
13
TEUTA USKOK (TK ZD)
227
10
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Medalists
1. TEUTA USKOK, TK Zadar
2. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. TAMARA LUBURIĆ, ION
3. BRUNA SLADOVIĆ, TK Zadar
Vetezi (ženski) A -27
1007
42
30
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
283
4
MARINELA JURIĆ (PLTVICE)
1008
190
3
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
18
16
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
1026
42
16
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
18
3
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. MARINELA JURIĆ, Plitvice
3. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
Vetezi (muški) B -20
1021
251
3
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
247
2
BUCKOVIĆ VITO (IO)
Medalists
1. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
2. BUCKOVIĆ VITO, ION
3. ----
3. ----
Vetezi (muški) B -27
1004
281
8
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
71
0
FRAN SERTIĆ (SENJ)
151
IVAN LONČAR (GACKA)
267
DAVID ŠOŠIĆ (PLTVICE)
70
MARO ŠTOKIĆ (SENJ)
1017
281
8
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
151
10
IVAN LONČAR (GACKA)
1018
267
1
DAVID ŠOŠIĆ (PLTVICE)
70
2
MARO ŠTOKIĆ (SENJ)
1031
151
16
IVAN LONČAR (GACKA)
70
1
MARO ŠTOKIĆ (SENJ)
Medalists
1. IVAN LONČAR, GACKA
2. MARO ŠTOKIĆ, SENJ
3. FILIP KOMŠO, Plitvice
3. DAVID ŠOŠIĆ, Plitvice
Vetezi (ženski) B -22
1023
65
0
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
260
0
NINA GLEDIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. NINA GLEDIĆ, Plitvice
2. KLARA BIONDIĆ, SENJ
3. ----
3. ----