Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -47
Mlađi kadetkinje +51
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -51
Vetezi (ženski) A -25
Mlađi kadeti -33
3004
79
2
LEON AGATIĆ (LOV)
196
7
VITO VOJAK (BAN-PAN)
3005
180
7
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
166
3
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
3006
179
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
253
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3029
196
8
VITO VOJAK (BAN-PAN)
180
9
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
3030
253
8
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
16
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3048
180
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
200
12
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. VITO VOJAK, BANIJA PANDAS
Mlađi kadeti -36
3007
5
3
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
155
6
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
81
IVAN JELINIĆ (LOV)
3008
136
0
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
154
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
156
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
3031
155
12
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
81
0
IVAN JELINIĆ (LOV)
3032
154
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
156
1
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
3049
155
6
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
154
3
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
2. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
3. IVAN JELINIĆ, LOVINAC
3. VITO PETRIĆ, BANIJA PANDAS
Mlađi kadeti -39
3009
137
3
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
219
0
BORNA PERNAR (PLTVICE)
3010
255
12
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
215
0
JOSIP KRPAN (LOV)
3011
220
4
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
256
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
3012
159
2
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
171
1
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
3033
137
2
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
255
6
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
3034
256
17
MATEJ BEKIĆ (IO)
159
0
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
3050
255
5
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
256
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
Medalists
1. MATEJ BEKIĆ, ION
2. LOVRO MATIĆ, Čigra
3. LUKAS DEVČIĆ, GACKA
3. MARIN PROTULIPAC, Activ
Mlađi kadetkinje -39
3023
184
10
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
218
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
3024
76
1
MATEA CRNKOVIĆ (LOV)
217
12
NEVA ŠKUGOR (MOTIVPL)
3025
140
0
KARLA LONČAR (GACKA)
230
1
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
240
TIJA VUKSAN (ČIGRA)
3043
184
13
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
217
1
NEVA ŠKUGOR (MOTIVPL)
3044
230
17
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
240
1
TIJA VUKSAN (ČIGRA)
3055
184
4
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
230
3
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. NEVA ŠKUGOR, MOTIV+
3. TIJA VUKSAN, Čigra
Mlađi kadetkinje -47
2009
225
12
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
77
0
HELENA BILEN (LOV)
262
PETRA MEDAR (IO)
2044
225
12
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
262
0
PETRA MEDAR (IO)
Medalists
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. PETRA MEDAR, ION
3. HELENA BILEN, LOVINAC
3. ----
Mlađi kadetkinje +51
2029
80
4
MAJA NIKŠIĆ (LOV)
40
2
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
Medalists
1. MAJA NIKŠIĆ, LOVINAC
2. TIA KOROŠEC, Novalja
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -37
2011
189
18
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
78
0
AURORA ŠORE (LOV)
21
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2046
189
12
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
21
0
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Medalists
1. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. AURORA ŠORE, LOVINAC
3. ----
Kadetkinje A -51
2016
282
20
MERI JURJEVIĆ (LOV)
118
25
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
237
ANTONELA JURIĆ (PLTVICE)
2049
118
20
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
237
5
ANTONELA JURIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. NIKOLINA TROŠELJ, Obrovac
2. ANTONELA JURIĆ, Plitvice
3. MERI JURJEVIĆ, LOVINAC
3. ----
Vetezi (ženski) A -25
1006
153
3
NIKOLINA KRPAN (LOV)
63
23
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
62
HANA PERCELA (SENJ)
1025
63
6
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
62
4
HANA PERCELA (SENJ)
Medalists
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. HANA PERCELA, SENJ
3. NIKOLINA KRPAN, LOVINAC
3. ----