Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadetkinje -33
Kadetkinje A -55
Kadeti B -41
Kadeti B -49
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Mlađi kadeti -30
3001
275
1
NIKOLA GLEDIĆ (PLTVICE)
1
15
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
3002
124
13
KARLO USKOK (TK ZD)
203
0
IRENEJ STJEPAN (ROVINJ)
3003
185
11
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
202
1
KRISTIJAN MATOŠEVIĆ (ROVINJ)
35
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
3027
1
17
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
124
0
KARLO USKOK (TK ZD)
3028
185
6
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
35
0
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
3047
1
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
185
9
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. DAVID ZUBOVIĆ, Novalja
3. KARLO USKOK, TK Zadar
Mlađi kadetkinje -33
3018
254
2
PAULA ŠPER (IO)
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
49
DINA SELAK (SENJ)
114
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3039
177
7
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
0
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
3040
49
7
DINA SELAK (SENJ)
114
0
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3053
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
49
1
DINA SELAK (SENJ)
Osvajači medalja
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DINA SELAK, SENJ
3. ANI MATIJAŠEVIĆ, TK Zadar
3. ENI MELANI MODRIĆ, Obrovac
Kadetkinje A -55
2031
126
19
MEGI LERGA (TK ZD)
252
3
LUCIJA ANIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. MEGI LERGA, TK Zadar
2. LUCIJA ANIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Kadeti B -41
2033
123
16
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
164
5
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. FRANE PAVIĆ, TK Zadar
2. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
2019
112
11
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
125
7
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
176
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
2051
112
4
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
176
8
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. ----
Kadetkinje B -41
2020
46
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
271
2
TIA SLOVENC (IO)
2021
193
7
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
128
4
STELA VOZILA (TK ZD)
2052
271
0
TIA SLOVENC (IO)
193
0
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS
2. TIA SLOVENC, ION
3. STELA VOZILA, TK Zadar
3. VITA PRPIĆ, SENJ
Kadetkinje B -44
2038
127
0
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
268
16
KATJA BARIĆ (IO)
Osvajači medalja
1. KATJA BARIĆ, ION
2. NORA MILOLOVIĆ, TK Zadar
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
2002
157
6
DORA MALNAR (GROBNIK)
273
7
JANA HRNJAK (IO)
121
ARIANA OREČ (TK ZD)
214
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
239
LAURA MUJAČIĆ (IO)
2027
273
3
JANA HRNJAK (IO)
121
12
ARIANA OREČ (TK ZD)
2028
214
19
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
239
7
LAURA MUJAČIĆ (IO)
2056
121
6
ARIANA OREČ (TK ZD)
214
4
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. ARIANA OREČ, TK Zadar
2. TENA NAGLIĆ, Karlovac
3. JANA HRNJAK, ION
3. LAURA MUJAČIĆ, ION
Kadetkinje B -51
2022
257
6
TAMARA LUBURIĆ (IO)
129
13
TEUTA USKOK (TK ZD)
2023
227
12
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
122
6
BRUNA SLADOVIĆ (TK ZD)
2053
129
13
TEUTA USKOK (TK ZD)
227
10
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. TEUTA USKOK, TK Zadar
2. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. TAMARA LUBURIĆ, ION
3. BRUNA SLADOVIĆ, TK Zadar
Kadetkinje B -55
2024
198
3
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
285
2
BOŽIČEVIĆ MIA (IO)
130
TONIA PERA (TK ZD)
2054
198
5
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
130
0
TONIA PERA (TK ZD)
Osvajači medalja
1. VERONIKA BILIČIĆ, BANIJA PANDAS
2. TONIA PERA, TK Zadar
3. BOŽIČEVIĆ MIA, ION
3. ----