Younger cadets (male) -27
1. LUKA BUCKOVIĆ, ION |
2. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra |
|
|
|
|
|
Younger cadets (male) -30
1. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS |
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb |
3. DAVID ZUBOVIĆ, Novalja |
3. KARLO USKOK, TK Zadar |
|
|
|
Younger cadets (male) -33
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS |
2. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin |
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra |
3. VITO VOJAK, BANIJA PANDAS |
|
|
|
Younger cadets (male) -36
1. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS |
2. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS |
3. IVAN JELINIĆ, LOVINAC |
3. VITO PETRIĆ, BANIJA PANDAS |
|
|
|
Younger cadets (male) -39
1. MATEJ BEKIĆ, ION |
2. LOVRO MATIĆ, Čigra |
3. LUKAS DEVČIĆ, GACKA |
3. MARIN PROTULIPAC, Activ |
|
|
|
Younger cadets (male) -43
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR |
2. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra |
3. IVAN LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS |
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
|
|
|
Younger cadets (male) -47
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac |
2. TEO MARKOVIĆ, GACKA |
3. IVAN PAVLOVIĆ, ION |
|
|
|
|
Younger cadets (male) -51
1. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA |
2. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja |
3. CARLOS GRBA, Ogulin |
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA |
|
|
|
Younger cadets (male) +51
1. FILIP BUKOVAC, GACKA |
2. FILIP ŠAKIĆ, Obrovac |
3. JAN MAŠINOVIĆ, BANIJA PANDAS |
|
|
| | | |
Younger cadets (female) -27
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb |
2. CHIARA ČUMORIC, BANIJA PANDAS |
3. LANA MAJETIĆ, GACKA |
3. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE |
|
|
|
Younger cadets (female) -30
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS |
2. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
3. MARTA HORVAT, Čigra |
3. LIRIJANA JAKŠIĆ, BANIJA PANDAS |
|
|
|
Younger cadets (female) -33
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin |
2. DINA SELAK, SENJ |
3. ANI MATIJAŠEVIĆ, TK Zadar |
3. ENI MELANI MODRIĆ, Obrovac |
|
|
|
Younger cadets (female) -36
1. ANA ROGINIĆ, Čigra |
2. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE |
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA |
3. MIHAELA JURJEVIĆ, Obrovac |
|
|
|
Younger cadets (female) -39
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin |
2. ANA STOJEVIĆ, Čigra |
3. NEVA ŠKUGOR, MOTIV+ |
3. TIJA VUKSAN, Čigra |
|
|
|
Younger cadets (female) -43
1. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS |
2. EVA JAPUNDŽIĆ, Čigra |
3. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE |
|
|
|
|
Younger cadets (female) -47
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra |
2. PETRA MEDAR, ION |
3. HELENA BILEN, LOVINAC |
|
|
|
|
Younger cadets (female) +51
1. MAJA NIKŠIĆ, LOVINAC |
2. TIA KOROŠEC, Novalja |
|
|
|
| |
Cadets A (male) -37
1. MAX HAJAK, MAKSIMIR |
2. IVAN POLJAK, Plitvice |
3. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra |
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb |
|
|
|
Cadets A (male) -45
1. IVAN RENDULIĆ, Karlovac |
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice |
3. MANUEL MARIĆ, Karlovac |
|
|
| |
Cadets A (female) -33
1. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS |
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin |
|
|
|
|
|
Cadets A (female) -37
1. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS |
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb |
3. AURORA ŠORE, LOVINAC |
|
|
|
|
Cadets A (female) -41
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin |
2. CARLA KROŠL, Activ |
3. NIKA HAJAK, MAKSIMIR |
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA |
|
|
|
Cadets A (female) -47
1. MAJA ANDREIS, ION |
2. MONA PETRIĆ, BANIJA PANDAS |
3. LAURA NEKIĆ, SENJ |
3. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin |
|
|
|
Cadets A (female) -51
1. NIKOLINA TROŠELJ, Obrovac |
2. ANTONELA JURIĆ, Plitvice |
3. MERI JURJEVIĆ, LOVINAC |
|
|
|
|
Cadets A (female) -55
1. MEGI LERGA, TK Zadar |
2. LUCIJA ANIĆ, Čigra |
|
|
|
| |
Cadets B (male) -37
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac |
2. IVAN KLARIĆ, Karlovac |
3. TONI BUCKOVIĆ, ION |
3. LUKA PAUN, MOTIV+ |
|
|
|
Cadets B (male) -41
1. FRANE PAVIĆ, TK Zadar |
2. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac |
|
|
|
|
|
Cadets B (male) -45
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA |
2. VID PRPIĆ, SENJ |
|
|
|
|
|
Cadets B (male) -49
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin |
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac |
3. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar |
|
|
|
|
Cadets B (male) -57
1. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA |
2. DOMAGOJ PAVLEK, Čigra |
|
|
|
|
|
Cadets B (male) +65
1. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra |
2. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac |
|
|
|
| |
Cadets B (female) -37
1. ANDREA BARTULAC, GACKA |
2. RHEA ĐOKIĆ, ION |
|
|
|
|
|
Cadets B (female) -41
1. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS |
2. TIA SLOVENC, ION |
3. STELA VOZILA, TK Zadar |
3. VITA PRPIĆ, SENJ |
|
|
|
Cadets B (female) -44
1. KATJA BARIĆ, ION |
2. NORA MILOLOVIĆ, TK Zadar |
|
|
|
|
|
Cadets B (female) -47
1. ARIANA OREČ, TK Zadar |
2. TENA NAGLIĆ, Karlovac |
3. JANA HRNJAK, ION |
3. LAURA MUJAČIĆ, ION |
|
|
|
Cadets B (female) -51
1. TEUTA USKOK, TK Zadar |
2. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice |
3. TAMARA LUBURIĆ, ION |
3. BRUNA SLADOVIĆ, TK Zadar |
|
|
|
Cadets B (female) -55
1. VERONIKA BILIČIĆ, BANIJA PANDAS |
2. TONIA PERA, TK Zadar |
3. BOŽIČEVIĆ MIA, ION |
|
|
|
|
Cadets B (female) -59
1. NIKA BARIĆ, Čigra |
2. JELENA ŠKUNCA, Novalja |
|
|
|
|
|
Cadets B (female) +59
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR |
2. MIRNA JAVOROVIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
| |