Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -24
Younger cadets (male) -27
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -33
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) -51
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (male) -33
B001
205
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
492
10
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
B002
440
6
LOVRE BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
468
5
JAKOV MATIĆ (IO)
B003
352
2
MARKO ŠALIĆ (S.SOKOL)
410
9
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
529
KARLO BIRT (TKDDS)
B004
180
12
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
409
0
GABRIEL KOPI (PANTAR)
398
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
B005
358
7
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
341
1
VIKTOR VRBAN (IO)
432
ALEKSANDAR NOVAKOVIC (EUROSPE)
B006
54
9
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
444
7
PATRIK VISINSKI (MED)
629
SVEN TINODI (TIGAZ)
B007
360
6
ROKO GUBEROVIĆ (S.SOKOL)
424
5
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
528
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
B008
366
7
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
588
6
KRISTIJAN MATOŠEVIĆ (ROVINJ2)
472
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B009
61
4
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
202
1
VUK MIHAJLOVIC (EUROSPE)
342
LUCAS BOŽIĆ (IO)
B029
492
11
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
440
12
LOVRE BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
B030
410
6
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
529
5
KARLO BIRT (TKDDS)
B031
180
6
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
398
2
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
B032
358
10
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
432
1
ALEKSANDAR NOVAKOVIC (EUROSPE)
B033
54
6
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
629
7
SVEN TINODI (TIGAZ)
B034
360
6
ROKO GUBEROVIĆ (S.SOKOL)
528
9
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
B035
366
2
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
472
14
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B036
61
7
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
342
1
LUCAS BOŽIĆ (IO)
B057
440
8
LOVRE BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
410
12
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
B058
180
5
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
358
1
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
B059
629
5
SVEN TINODI (TIGAZ)
528
4
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
B060
472
8
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
61
7
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
B071
410
1
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
180
9
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
B072
629
0
SVEN TINODI (TIGAZ)
472
12
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B078
180
2
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
472
6
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
3. SVEN TINODI, Tigar Zagreb
3. LUKA BEVANDA, Cro Star - Mostar