Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -24
Younger cadets (male) -27
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -33
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) -51
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (male) -43
B010
277
0
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
143
0
JAN PINTAR (JASTREB)
B011
632
3
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
515
1
DAVID KORPAR (HIVANEC)
B012
356
11
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
641
3
SVEN LISJAK (ZGDUB)
536
PETAR KOZLEK (PLAMEN)
B013
625
0
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
647
0
MATIJA MILETIĆ (TKO)
B014
633
11
JAN JELOVAC (ČIGRA)
185
5
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
B015
62
10
BORNA MARINKOV (JASTREB)
49
4
ROKO GLIGORA (NOVALJA)
338
MATEJ BEKIĆ (IO)
B016
486
3
JAN MILAŠIN (ZAPREŠI)
419
4
DOMAGOJ KORNET (TKV)
B017
639
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
183
9
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
B018
381
1
NIKOLA KRAJAČIĆ (S.SOKOL)
487
5
TONI RASONJA (RADNIK)
60
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
B019
361
0
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
646
0
VUK ZLATIĆ (TKO)
634
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
B020
343
7
BATINIĆ FILIP (IO)
144
4
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
216
LOVRO VRBOŠIĆ (ORI)
B037
277
6
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
632
7
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
B038
356
12
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
536
0
PETAR KOZLEK (PLAMEN)
B039
625
8
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
633
2
JAN JELOVAC (ČIGRA)
B040
62
1
BORNA MARINKOV (JASTREB)
338
10
MATEJ BEKIĆ (IO)
B041
419
1
DOMAGOJ KORNET (TKV)
183
13
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
B042
487
2
TONI RASONJA (RADNIK)
60
7
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
B043
361
5
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
634
4
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
B044
343
0
BATINIĆ FILIP (IO)
216
0
LOVRO VRBOŠIĆ (ORI)
B061
632
5
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
356
7
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
B062
625
1
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
338
13
MATEJ BEKIĆ (IO)
B063
183
4
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
60
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
B064
361
5
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
343
1
BATINIĆ FILIP (IO)
B073
356
5
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
338
8
MATEJ BEKIĆ (IO)
B074
183
2
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
361
4
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
B079
338
3
MATEJ BEKIĆ (IO)
361
4
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. GABRIEL PEROVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. MATEJ BEKIĆ, ION
3. IVAN LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. DOMINIK GROZDANIĆ, SUSEDGRAD SOKOL