Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniors (female) -46
Juniors (female) -49
Juniors (female) -52
Juniors (female) -55
Juniors (female) -59
Juniors (female) -63
Juniors (female) +68
Juniors (female) -46
F066
558
16
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
559
2
SANJA RASTOKA (LJUBIJA)
Medalists
1. BOJANA JOSIC, Ljubija-Prijedor
2. SANJA RASTOKA, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Juniors (female) -49
G031
280
0
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
43
1
NINA MARIN (METALC)
G032
238
5
TEODORA ĐERIĆ (TKAZIJA)
417
4
LAURA JURKOVIĆ (ZTŠ)
G061
43
12
NINA MARIN (METALC)
238
0
TEODORA ĐERIĆ (TKAZIJA)
Medalists
1. NINA MARIN, METALAC
2. TEODORA ĐERIĆ, Taekwondo club Azija
3. PAOLA STRAŠĆEK, Jastreb
3. LAURA JURKOVIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
Juniors (female) -52
G033
131
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
322
2
NIKA TEPŠIĆ (IO)
623
RENEE BARBARA KULEŠ (ELITE)
G062
322
2
NIKA TEPŠIĆ (IO)
623
3
RENEE BARBARA KULEŠ (ELITE)
Medalists
1. RENEE BARBARA KULEŠ, ELITE
2. NIKA TEPŠIĆ, ION
3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. ----
Juniors (female) -55
G034
593
0
KRISTINA LAZAREVIĆ (DERVENT)
524
0
JOSIPA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
G035
107
1
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
592
3
PIA REBIĆ (S.SOKOL)
G063
524
0
JOSIPA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
592
5
PIA REBIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. PIA REBIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. JOSIPA ŽERJAVIĆ, Sutla Šenkovec
3. ERNA DŽANIĆ, Jastreb
3. KRISTINA LAZAREVIĆ, DERVENTA
Juniors (female) -59
G036
591
0
MILICA KARANOVIĆ (DERVENT)
109
0
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
247
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
G064
109
16
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
247
0
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LAURA GLASNOVIĆ, Jastreb
2. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. MILICA KARANOVIĆ, DERVENTA
3. ----
Juniors (female) -63
G020
323
4
MALETIĆ BARBARA (IO)
399
0
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
581
DINA PETRAK (NOVIZ)
G021
596
6
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
459
7
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
612
HELENA MRZLJAK (ELITE)
G051
323
10
MALETIĆ BARBARA (IO)
581
5
DINA PETRAK (NOVIZ)
G052
459
0
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
612
13
HELENA MRZLJAK (ELITE)
G072
323
0
MALETIĆ BARBARA (IO)
612
0
HELENA MRZLJAK (ELITE)
Medalists
1. HELENA MRZLJAK, ELITE
2. MALETIĆ BARBARA, ION
3. ANA KUČINIĆ, Ogulin
3. DINA PETRAK, Novi Zagreb
Juniors (female) +68
G057
572
6
MUBINA KLEPO (TMBOSNA)
170
1
EMMA BALJA (SUTLA )
Medalists
1. MUBINA KLEPO, TAEKWONDO TIM BOSNA
2. EMMA BALJA, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----