Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Brčko
BUGOJNO
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
DIV KNIN
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
EUROSPED
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
ION
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
neryo
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
Omega-Belgrade
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Slovak national team
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TAEKWONDO TIM BOSNA
TANGUN TULLN
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -43
Kadetkinje -37
Juniori -78
Mlađi kadetkinje -33
A016
537
0
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
441
0
NINA MAZULOVIĆ (MED)
A017
123
9
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
576
1
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
A018
346
11
NIKA ČREP (IO)
284
1
ELA DOLENAC (FOX)
A019
445
2
DORA MEŠTROVIĆ (MED)
124
12
ANA MINKOVIĆ (BIST)
A020
223
2
LORA MARINKOVIĆ (COB)
186
9
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
A021
117
14
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
565
0
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
A022
122
11
NELA PUHALO (PANTERA)
299
1
LUCIJA OMEJC (METALC)
A023
442
2
LANA KAŠĆELAN (MED)
526
5
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
A047
537
8
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
123
5
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
A048
346
7
NIKA ČREP (IO)
124
2
ANA MINKOVIĆ (BIST)
A049
186
0
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
117
2
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
A050
122
0
NELA PUHALO (PANTERA)
526
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
A067
537
0
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
346
4
NIKA ČREP (IO)
A068
117
6
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
526
0
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
A077
346
8
NIKA ČREP (IO)
117
7
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. NIKA ČREP, ION
2. SARA SPASOJEVIC, Pantera
3. MANUELA PRANJIĆ, DUGO SELO
3. LEONARDA BUČAR, Sutla Šenkovec
Mlađi kadetkinje -43
B049
443
1
NIKA STAŽNIK (MED)
304
3
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
B050
285
0
ENA KNEZIĆ (FOX)
348
1
FRANA BAN (IO)
B051
197
0
MARTA GLOBAN (BORIK)
538
0
PETRA MARŠANIĆ (PLAMEN)
B052
302
3
SARA BAKALOVIĆ (METALC)
631
9
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
B067
304
1
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
348
13
FRANA BAN (IO)
B068
538
0
PETRA MARŠANIĆ (PLAMEN)
631
13
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
B076
348
4
FRANA BAN (IO)
631
2
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. FRANA BAN, ION
2. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. MAGDALENA PONGRAC, METALAC
3. PETRA MARŠANIĆ, Tkd Plamen
Kadetkinje -37
F033
395
1
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
283
13
ANJA POPOVIĆ (FOX)
222
MAREA VODOPIJA (COB)
513
SARA POKLEČKI (ZAPREŠI)
599
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
F054
283
10
ANJA POPOVIĆ (FOX)
222
1
MAREA VODOPIJA (COB)
F055
513
2
SARA POKLEČKI (ZAPREŠI)
599
3
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
F069
283
0
ANJA POPOVIĆ (FOX)
599
0
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
Osvajači medalja
1. ANJA POPOVIĆ, Fox
2. VERONIKA FULIR, ZG-DUBRAVA
3. MAREA VODOPIJA, Cobra
3. SARA POKLEČKI, Zaprešić_
Juniori -78
G019
254
9
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
415
13
DINO OBRADOVAC (ZTŠ)
509
MARTIN ŠTRIGA (RADNIK)
148
PATRIK POKLEČKI (JASTREB)
286
MATEO KNEZIĆ (FOX)
G049
415
17
DINO OBRADOVAC (ZTŠ)
509
3
MARTIN ŠTRIGA (RADNIK)
G050
148
0
PATRIK POKLEČKI (JASTREB)
286
15
MATEO KNEZIĆ (FOX)
G071
415
22
DINO OBRADOVAC (ZTŠ)
286
19
MATEO KNEZIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. DINO OBRADOVAC, Zagrebačka Taekwondo Škola
2. MATEO KNEZIĆ, Fox
3. MARTIN ŠTRIGA, Radnik
3. PATRIK POKLEČKI, Jastreb