Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Brčko
BUGOJNO
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
DIV KNIN
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
EUROSPED
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
ION
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
neryo
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
Omega-Belgrade
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Slovak national team
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TAEKWONDO TIM BOSNA
TANGUN TULLN
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje +51
Kadetkinje -44
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Mlađi kadetkinje -39
A024
351
12
HELENA VOLODER (S.SOKOL)
516
0
TENA TANDARA (LOKOM)
270
LARA PEZELJ (METALC)
618
NIKA LEŠIĆ (ELITE)
297
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
A025
413
0
NIKA RUDOLF (PANTAR)
130
12
DORA TROHA (BIST)
145
MARIS METER (JASTREB)
550
SARA PIDRO (BUGOJNO)
506
MELANI HABDIJA (RADNIK)
A051
351
12
HELENA VOLODER (S.SOKOL)
270
3
LARA PEZELJ (METALC)
A052
618
5
NIKA LEŠIĆ (ELITE)
297
14
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
A053
130
2
DORA TROHA (BIST)
145
3
MARIS METER (JASTREB)
A054
550
9
SARA PIDRO (BUGOJNO)
506
5
MELANI HABDIJA (RADNIK)
A069
351
13
HELENA VOLODER (S.SOKOL)
297
7
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
A070
145
8
MARIS METER (JASTREB)
550
3
SARA PIDRO (BUGOJNO)
A078
351
3
HELENA VOLODER (S.SOKOL)
145
4
MARIS METER (JASTREB)
Medalists
1. MARIS METER, Jastreb
2. HELENA VOLODER, SUSEDGRAD SOKOL
3. SARA PIDRO, BUGOJNO
3. CHIARA MILIŠA, LOTUS
Mlađi kadetkinje +51
C010
146
1
NIKA GUNJAČA (JASTREB)
349
6
KORINA KOLOVRAT (IO)
C011
39
11
AMELIE FINK (TULLN)
597
12
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
C012
135
0
ANA RENE COLAK (JASTREB)
321
0
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
204
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
C013
98
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
218
0
ELLA MEDIĆ (ORI)
C014
294
0
ANDREA BILJAKOVIĆ (LOTUS)
269
0
LUCIJA RIBIĆ (METALC)
C015
365
6
SARA MEŠTRIĆ (S.SOKOL)
598
11
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
291
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
C044
349
4
KORINA KOLOVRAT (IO)
597
6
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
C045
321
0
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
204
1
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
C046
98
7
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
269
2
LUCIJA RIBIĆ (METALC)
C047
598
18
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
291
7
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
C065
597
14
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
204
1
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
C066
98
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
598
0
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
C076
597
5
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
598
8
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
Medalists
1. IVANA ZORIC, Ljubija-Prijedor
2. MILICA GRUJIC, Ljubija-Prijedor
3. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
3. TIA KOROŠEC, Novalja
Kadetkinje -44
E020
227
8
SARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
601
0
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
E021
160
2
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
251
9
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
E022
298
6
LANA BOGDAN (LOTUS)
97
4
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
E023
333
5
MAJA ANDREIS (IO)
511
0
PETRA OSTRIHON (ZAPREŠI)
E024
568
1
HANA BULBULUSIC (TMBOSNA)
83
0
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
E025
579
1
EMA BLEČIĆ (NOVIZ)
508
3
MIA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
E026
315
5
IVANA ARELIĆ (ORI)
448
0
LEDA ĐIMOTI (MED)
328
KATJA BARIĆ (IO)
E047
227
1
SARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
251
6
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
E048
298
0
LANA BOGDAN (LOTUS)
333
1
MAJA ANDREIS (IO)
E049
568
0
HANA BULBULUSIC (TMBOSNA)
508
2
MIA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
E050
315
2
IVANA ARELIĆ (ORI)
328
3
KATJA BARIĆ (IO)
E063
251
0
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
333
0
MAJA ANDREIS (IO)
E064
508
1
MIA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
328
5
KATJA BARIĆ (IO)
E072
251
4
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
328
10
KATJA BARIĆ (IO)
Medalists
1. KATJA BARIĆ, ION
2. ANTONIJA BUŠLJETA, SUŠAK
3. MIA HORVATIĆ, Zaprešić_
3. MAJA ANDREIS, ION
Kadetkinje -59
G005
233
15
ALEKSANDRA PERIŠIĆ (TKAZIJA)
156
0
MIRNA KNEZ (DUBRAVA)
259
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
296
BARBARA PALEKA (LOTUS)
454
MIRTA JAIĆ (MED)
G039
233
9
ALEKSANDRA PERIŠIĆ (TKAZIJA)
259
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
G040
296
5
BARBARA PALEKA (LOTUS)
454
7
MIRTA JAIĆ (MED)
G066
233
13
ALEKSANDRA PERIŠIĆ (TKAZIJA)
454
0
MIRTA JAIĆ (MED)
Medalists
1. ALEKSANDRA PERIŠIĆ, Taekwondo club Azija
2. MIRTA JAIĆ, Medvedgrad
3. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. BARBARA PALEKA, LOTUS
Kadetkinje +59
G006
149
2
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
522
3
MARUŠKA KALIK (LOKOM)
G007
136
0
ANA-MARIJA LAKATOŠ (JASTREB)
295
0
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
G008
137
0
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
155
12
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
G009
426
7
NINA NOVAKOVIĆ (VODICE)
292
2
KAROLINA GAL (TKD KAR)
G041
522
5
MARUŠKA KALIK (LOKOM)
295
3
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
G042
155
8
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
426
0
NINA NOVAKOVIĆ (VODICE)
G067
522
1
MARUŠKA KALIK (LOKOM)
155
2
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
Medalists
1. NIKA PETANJEK, Dubrava
2. MARUŠKA KALIK, Lokomotiva
3. NINA NOVAKOVIĆ, HBD Vodice
3. ANĐELA PANDŽA, LOTUS