Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Brčko
BUGOJNO
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
DIV KNIN
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
EUROSPED
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
ION
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
neryo
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
Omega-Belgrade
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Slovak national team
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TAEKWONDO TIM BOSNA
TANGUN TULLN
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -47
Kadeti -33
Juniori -63
Mlađi kadeti -33
B001
205
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
492
10
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
B002
440
6
LOVRE BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
468
5
JAKOV MATIĆ (IO)
B003
352
2
MARKO ŠALIĆ (S.SOKOL)
410
9
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
529
KARLO BIRT (TKDDS)
B004
180
12
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
409
0
GABRIEL KOPI (PANTAR)
398
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
B005
358
7
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
341
1
VIKTOR VRBAN (IO)
432
ALEKSANDAR NOVAKOVIC (EUROSPE)
B006
54
9
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
444
7
PATRIK VISINSKI (MED)
629
SVEN TINODI (TIGAZ)
B007
360
6
ROKO GUBEROVIĆ (S.SOKOL)
424
5
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
528
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
B008
366
7
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
588
6
KRISTIJAN MATOŠEVIĆ (ROVINJ2)
472
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B009
61
4
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
202
1
VUK MIHAJLOVIC (EUROSPE)
342
LUCAS BOŽIĆ (IO)
B029
492
11
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
440
12
LOVRE BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
B030
410
6
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
529
5
KARLO BIRT (TKDDS)
B031
180
6
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
398
2
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
B032
358
10
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
432
1
ALEKSANDAR NOVAKOVIC (EUROSPE)
B033
54
6
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
629
7
SVEN TINODI (TIGAZ)
B034
360
6
ROKO GUBEROVIĆ (S.SOKOL)
528
9
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
B035
366
2
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
472
14
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B036
61
7
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
342
1
LUCAS BOŽIĆ (IO)
B057
440
8
LOVRE BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
410
12
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
B058
180
5
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
358
1
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
B059
629
5
SVEN TINODI (TIGAZ)
528
4
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
B060
472
8
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
61
7
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
B071
410
1
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
180
9
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
B072
629
0
SVEN TINODI (TIGAZ)
472
12
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B078
180
2
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
472
6
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
3. SVEN TINODI, Tigar Zagreb
3. LUKA BEVANDA, Cro Star - Mostar
Mlađi kadeti -39
A003
249
0
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
79
0
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
A004
447
0
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
151
12
TEO VAJNART (DUBRAVA)
A005
354
0
TIN KARLOVIĆ (S.SOKOL)
534
0
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
586
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
A006
402
3
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
380
13
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
177
DAVID MIHIC (PANTERA)
A007
490
9
FILIP KUŠEC (RADNIK)
163
1
LEON ŠELENDIĆ (DUBRAVA)
72
MAURO MARTINAC (JASTREB)
A008
547
3
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
215
4
LOVRO KLIŠANIN (ORI)
446
MARINO PARENTA (MED)
A009
357
2
PETAR ČRNE (S.SOKOL)
73
1
NINO KOLEGA (JASTREB)
125
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
A010
353
5
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
271
4
LUKA VLASTELICA (METALC)
543
MATIJA BERTEK (TKDDS)
A011
67
8
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
290
1
TIN SALOPEK (DUBRAVA)
168
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
A034
79
0
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
151
6
TEO VAJNART (DUBRAVA)
A035
354
4
TIN KARLOVIĆ (S.SOKOL)
586
1
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
A036
380
0
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
177
1
DAVID MIHIC (PANTERA)
A037
490
2
FILIP KUŠEC (RADNIK)
72
1
MAURO MARTINAC (JASTREB)
A038
215
0
LOVRO KLIŠANIN (ORI)
446
8
MARINO PARENTA (MED)
A039
357
0
PETAR ČRNE (S.SOKOL)
125
0
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
A040
353
4
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
543
1
MATIJA BERTEK (TKDDS)
A041
67
4
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
168
2
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
A059
151
14
TEO VAJNART (DUBRAVA)
354
2
TIN KARLOVIĆ (S.SOKOL)
A060
177
1
DAVID MIHIC (PANTERA)
490
0
FILIP KUŠEC (RADNIK)
A061
446
1
MARINO PARENTA (MED)
125
3
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
A062
353
0
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
67
6
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
A073
151
4
TEO VAJNART (DUBRAVA)
177
5
DAVID MIHIC (PANTERA)
A074
125
1
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
67
2
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
A080
177
2
DAVID MIHIC (PANTERA)
67
4
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. KARLO MALEČIĆ, Jastreb
2. DAVID MIHIC, Pantera
3. IVAN ŽAGMEŠTER, Bistra
3. TEO VAJNART, Dubrava
Mlađi kadeti +51
C034
74
7
ROKO BULJAN (JASTREB)
532
4
MATEO MATIJAŠ (TKDDS)
184
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
C035
320
1
VICTOR VATTA (TKSUŠAK)
331
2
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
50
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
C059
74
13
ROKO BULJAN (JASTREB)
184
2
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
C060
331
0
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
50
1
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
C073
74
4
ROKO BULJAN (JASTREB)
50
2
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
Osvajači medalja
1. ROKO BULJAN, Jastreb
2. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. JAN MAŠINOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
Mlađi kadetkinje -27
C006
9
13
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
209
1
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
258
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
C007
221
5
IVA STRAZICIC (PANTERA)
535
1
LANA BATALO (TKDDS)
477
VANESA LEDINSKI (RADNIK)
C008
437
5
MILICA VASIC (BRČKO)
600
17
ANA KLENOVŠAK (ZGDUB)
166
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
119
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
416
GABRIELA ŠTURLIĆ (ZTŠ)
C036
9
4
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
258
8
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
C037
221
11
IVA STRAZICIC (PANTERA)
477
10
VANESA LEDINSKI (RADNIK)
C038
600
20
ANA KLENOVŠAK (ZGDUB)
166
9
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
C039
119
9
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
416
1
GABRIELA ŠTURLIĆ (ZTŠ)
C061
258
9
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
221
2
IVA STRAZICIC (PANTERA)
C062
600
6
ANA KLENOVŠAK (ZGDUB)
119
9
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
C074
258
2
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
119
3
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
Osvajači medalja
1. MARA SAMARZIJA, Pantera
2. CHIARA VATTA, SUŠAK
3. ANA KLENOVŠAK, ZG-DUBRAVA
3. IVA STRAZICIC, Pantera
Mlađi kadetkinje -33
A016
537
0
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
441
0
NINA MAZULOVIĆ (MED)
A017
123
9
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
576
1
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
A018
346
11
NIKA ČREP (IO)
284
1
ELA DOLENAC (FOX)
A019
445
2
DORA MEŠTROVIĆ (MED)
124
12
ANA MINKOVIĆ (BIST)
A020
223
2
LORA MARINKOVIĆ (COB)
186
9
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
A021
117
14
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
565
0
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
A022
122
11
NELA PUHALO (PANTERA)
299
1
LUCIJA OMEJC (METALC)
A023
442
2
LANA KAŠĆELAN (MED)
526
5
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
A047
537
8
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
123
5
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
A048
346
7
NIKA ČREP (IO)
124
2
ANA MINKOVIĆ (BIST)
A049
186
0
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
117
2
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
A050
122
0
NELA PUHALO (PANTERA)
526
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
A067
537
0
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
346
4
NIKA ČREP (IO)
A068
117
6
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
526
0
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
A077
346
8
NIKA ČREP (IO)
117
7
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. NIKA ČREP, ION
2. SARA SPASOJEVIC, Pantera
3. MANUELA PRANJIĆ, DUGO SELO
3. LEONARDA BUČAR, Sutla Šenkovec
Mlađi kadetkinje -47
C009
458
2
LEONTINA DUJMOVIĆ (MED)
548
7
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
539
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
425
CHIARA IVAS (VODICE)
397
PETRA GEČEK (ORKAAS)
225
NICOLE FUMIĆ (BIST)
305
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
465
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
630
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
C040
548
1
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
539
13
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
C041
425
1
CHIARA IVAS (VODICE)
397
13
PETRA GEČEK (ORKAAS)
C042
225
7
NICOLE FUMIĆ (BIST)
305
3
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
C043
465
1
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
630
0
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
C063
539
14
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
397
2
PETRA GEČEK (ORKAAS)
C064
225
10
NICOLE FUMIĆ (BIST)
465
3
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
C075
539
5
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
225
8
NICOLE FUMIĆ (BIST)
Osvajači medalja
1. NICOLE FUMIĆ, Bistra
2. LEA GRUBIŠIĆ, DUGO SELO
3. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
3. PETRA GEČEK, ORKA AS
Kadeti -33
F029
540
0
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
496
19
FRAN ŠERER (ZAGREB)
456
VUKASIN VARDA (EUROSPE)
F030
545
6
MATEJ MIHALIC (TKDDS)
312
8
GABRIEL JEREB (ORI)
203
ANTONIO DAVIDOVIĆ (DIVKNIN)
F050
496
2
FRAN ŠERER (ZAGREB)
456
5
VUKASIN VARDA (EUROSPE)
F051
312
1
GABRIEL JEREB (ORI)
203
11
ANTONIO DAVIDOVIĆ (DIVKNIN)
F067
456
10
VUKASIN VARDA (EUROSPE)
203
5
ANTONIO DAVIDOVIĆ (DIVKNIN)
Osvajači medalja
1. VUKASIN VARDA, EUROSPED
2. ANTONIO DAVIDOVIĆ, DIV KNIN
3. FRAN ŠERER, Zagreb
3. GABRIEL JEREB, Orion
Juniori -63
G010
541
2
MARIN ORLOVIĆ (TKDDS)
282
4
PATRIK GUNAR (SATKD)
504
LUKA UREMOVIĆ (ZAPREŠI)
G011
112
1
MARKO GRABUŠIĆ (JASTREB)
610
8
RICHARD KANA (ILYO KE)
449
JOSIP VIMAN (MED)
G043
282
6
PATRIK GUNAR (SATKD)
504
4
LUKA UREMOVIĆ (ZAPREŠI)
G044
610
14
RICHARD KANA (ILYO KE)
449
0
JOSIP VIMAN (MED)
G068
282
5
PATRIK GUNAR (SATKD)
610
2
RICHARD KANA (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. PATRIK GUNAR, Slovak national team
2. RICHARD KANA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LUKA UREMOVIĆ, Zaprešić_
3. JOSIP VIMAN, Medvedgrad