Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Brčko
BUGOJNO
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
DIV KNIN
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
EUROSPED
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
ION
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
neryo
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
Omega-Belgrade
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Slovak national team
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TAEKWONDO TIM BOSNA
TANGUN TULLN
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -47
Kadetkinje -41
Kadetkinje -47
Mlađi kadeti -33
B001
205
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
492
10
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
B002
440
6
LOVRE BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
468
5
JAKOV MATIĆ (IO)
B003
352
2
MARKO ŠALIĆ (S.SOKOL)
410
9
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
529
KARLO BIRT (TKDDS)
B004
180
12
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
409
0
GABRIEL KOPI (PANTAR)
398
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
B005
358
7
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
341
1
VIKTOR VRBAN (IO)
432
ALEKSANDAR NOVAKOVIC (EUROSPE)
B006
54
9
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
444
7
PATRIK VISINSKI (MED)
629
SVEN TINODI (TIGAZ)
B007
360
6
ROKO GUBEROVIĆ (S.SOKOL)
424
5
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
528
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
B008
366
7
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
588
6
KRISTIJAN MATOŠEVIĆ (ROVINJ2)
472
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B009
61
4
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
202
1
VUK MIHAJLOVIC (EUROSPE)
342
LUCAS BOŽIĆ (IO)
B029
492
11
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
440
12
LOVRE BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
B030
410
6
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
529
5
KARLO BIRT (TKDDS)
B031
180
6
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
398
2
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
B032
358
10
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
432
1
ALEKSANDAR NOVAKOVIC (EUROSPE)
B033
54
6
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
629
7
SVEN TINODI (TIGAZ)
B034
360
6
ROKO GUBEROVIĆ (S.SOKOL)
528
9
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
B035
366
2
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
472
14
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B036
61
7
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
342
1
LUCAS BOŽIĆ (IO)
B057
440
8
LOVRE BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
410
12
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
B058
180
5
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
358
1
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
B059
629
5
SVEN TINODI (TIGAZ)
528
4
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
B060
472
8
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
61
7
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
B071
410
1
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
180
9
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
B072
629
0
SVEN TINODI (TIGAZ)
472
12
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B078
180
2
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
472
6
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
3. SVEN TINODI, Tigar Zagreb
3. LUKA BEVANDA, Cro Star - Mostar
Mlađi kadeti -36
C001
640
9
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
401
1
LAN KREMPL (TKD KBK)
68
LOVRO MATKOVIĆ (JASTREB)
359
IVAN MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
256
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
C002
191
6
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
411
4
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
246
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
355
KARLO MEŠTROVIĆ (S.SOKOL)
212
MARKO PERNJAK (NOVALJA)
C003
364
1
PAVAO MARŠIĆ (S.SOKOL)
198
9
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (EUROSPE)
405
MIHA BRADAČ (PANTAR)
190
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
210
JURE ZENERAL (NOVALJA)
C004
390
0
PATRIK TELVÁK (TAEKWON)
55
0
MATE PRTORIĆ (NOVALJA)
642
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
616
MARKO JOVIĆ (ELITE)
126
FILIP SPICEK (BIST)
C016
640
8
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
68
9
LOVRO MATKOVIĆ (JASTREB)
C017
359
4
IVAN MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
256
9
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
C018
191
7
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
246
1
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
C019
355
7
KARLO MEŠTROVIĆ (S.SOKOL)
212
1
MARKO PERNJAK (NOVALJA)
C020
198
6
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (EUROSPE)
405
0
MIHA BRADAČ (PANTAR)
C021
190
9
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
210
2
JURE ZENERAL (NOVALJA)
C022
55
0
MATE PRTORIĆ (NOVALJA)
642
6
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
C023
616
2
MARKO JOVIĆ (ELITE)
126
1
FILIP SPICEK (BIST)
C048
68
1
LOVRO MATKOVIĆ (JASTREB)
256
0
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
C049
191
5
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
355
1
KARLO MEŠTROVIĆ (S.SOKOL)
C050
198
4
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (EUROSPE)
190
1
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
C051
642
7
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
616
8
MARKO JOVIĆ (ELITE)
C067
68
1
LOVRO MATKOVIĆ (JASTREB)
191
5
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
C068
198
6
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (EUROSPE)
616
1
MARKO JOVIĆ (ELITE)
C077
191
0
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
198
3
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (EUROSPE)
Medalists
1. OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC, EUROSPED
2. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
3. MARKO JOVIĆ, ELITE
3. LOVRO MATKOVIĆ, Jastreb
Mlađi kadeti -43
B010
277
0
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
143
0
JAN PINTAR (JASTREB)
B011
632
3
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
515
1
DAVID KORPAR (HIVANEC)
B012
356
11
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
641
3
SVEN LISJAK (ZGDUB)
536
PETAR KOZLEK (PLAMEN)
B013
625
0
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
647
0
MATIJA MILETIĆ (TKO)
B014
633
11
JAN JELOVAC (ČIGRA)
185
5
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
B015
62
10
BORNA MARINKOV (JASTREB)
49
4
ROKO GLIGORA (NOVALJA)
338
MATEJ BEKIĆ (IO)
B016
486
3
JAN MILAŠIN (ZAPREŠI)
419
4
DOMAGOJ KORNET (TKV)
B017
639
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
183
9
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
B018
381
1
NIKOLA KRAJAČIĆ (S.SOKOL)
487
5
TONI RASONJA (RADNIK)
60
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
B019
361
0
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
646
0
VUK ZLATIĆ (TKO)
634
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
B020
343
7
BATINIĆ FILIP (IO)
144
4
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
216
LOVRO VRBOŠIĆ (ORI)
B037
277
6
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
632
7
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
B038
356
12
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
536
0
PETAR KOZLEK (PLAMEN)
B039
625
8
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
633
2
JAN JELOVAC (ČIGRA)
B040
62
1
BORNA MARINKOV (JASTREB)
338
10
MATEJ BEKIĆ (IO)
B041
419
1
DOMAGOJ KORNET (TKV)
183
13
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
B042
487
2
TONI RASONJA (RADNIK)
60
7
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
B043
361
5
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
634
4
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
B044
343
0
BATINIĆ FILIP (IO)
216
0
LOVRO VRBOŠIĆ (ORI)
B061
632
5
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
356
7
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
B062
625
1
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
338
13
MATEJ BEKIĆ (IO)
B063
183
4
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
60
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
B064
361
5
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
343
1
BATINIĆ FILIP (IO)
B073
356
5
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
338
8
MATEJ BEKIĆ (IO)
B074
183
2
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
361
4
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
B079
338
3
MATEJ BEKIĆ (IO)
361
4
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. GABRIEL PEROVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. MATEJ BEKIĆ, ION
3. IVAN LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. DOMINIK GROZDANIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Mlađi kadeti +51
C034
74
7
ROKO BULJAN (JASTREB)
532
4
MATEO MATIJAŠ (TKDDS)
184
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
C035
320
1
VICTOR VATTA (TKSUŠAK)
331
2
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
50
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
C059
74
13
ROKO BULJAN (JASTREB)
184
2
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
C060
331
0
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
50
1
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
C073
74
4
ROKO BULJAN (JASTREB)
50
2
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
Medalists
1. ROKO BULJAN, Jastreb
2. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. JAN MAŠINOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
Mlađi kadetkinje -33
A016
537
0
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
441
0
NINA MAZULOVIĆ (MED)
A017
123
9
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
576
1
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
A018
346
11
NIKA ČREP (IO)
284
1
ELA DOLENAC (FOX)
A019
445
2
DORA MEŠTROVIĆ (MED)
124
12
ANA MINKOVIĆ (BIST)
A020
223
2
LORA MARINKOVIĆ (COB)
186
9
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
A021
117
14
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
565
0
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
A022
122
11
NELA PUHALO (PANTERA)
299
1
LUCIJA OMEJC (METALC)
A023
442
2
LANA KAŠĆELAN (MED)
526
5
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
A047
537
8
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
123
5
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
A048
346
7
NIKA ČREP (IO)
124
2
ANA MINKOVIĆ (BIST)
A049
186
0
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
117
2
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
A050
122
0
NELA PUHALO (PANTERA)
526
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
A067
537
0
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
346
4
NIKA ČREP (IO)
A068
117
6
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
526
0
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
A077
346
8
NIKA ČREP (IO)
117
7
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
Medalists
1. NIKA ČREP, ION
2. SARA SPASOJEVIC, Pantera
3. MANUELA PRANJIĆ, DUGO SELO
3. LEONARDA BUČAR, Sutla Šenkovec
Mlađi kadetkinje -47
C009
458
2
LEONTINA DUJMOVIĆ (MED)
548
7
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
539
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
425
CHIARA IVAS (VODICE)
397
PETRA GEČEK (ORKAAS)
225
NICOLE FUMIĆ (BIST)
305
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
465
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
630
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
C040
548
1
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
539
13
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
C041
425
1
CHIARA IVAS (VODICE)
397
13
PETRA GEČEK (ORKAAS)
C042
225
7
NICOLE FUMIĆ (BIST)
305
3
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
C043
465
1
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
630
0
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
C063
539
14
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
397
2
PETRA GEČEK (ORKAAS)
C064
225
10
NICOLE FUMIĆ (BIST)
465
3
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
C075
539
5
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
225
8
NICOLE FUMIĆ (BIST)
Medalists
1. NICOLE FUMIĆ, Bistra
2. LEA GRUBIŠIĆ, DUGO SELO
3. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
3. PETRA GEČEK, ORKA AS
Kadetkinje -41
E001
224
6
MATEA MARINKOVIĆ (COB)
93
0
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
643
ANA NISIC (TKO)
E002
602
12
RHEA ĐOKIĆ (IO)
482
0
LARA BOŠKOVIĆ (RADNIK)
495
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
E003
226
0
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
87
8
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
150
NIKOLINA MANDIĆ (DUBRAVA)
510
IVA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
613
LANA PETRAČIJA (ELITE)
E004
245
2
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
139
5
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
199
TAMARA ZARKOV (EUROSPE)
172
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
580
IVA ANTUNOVIĆ (NOVIZ)
E005
330
8
TIA SLOVENC (IO)
463
6
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
161
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
514
JULIJA DODIG (ZAPREŠI)
187
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
E027
224
0
MATEA MARINKOVIĆ (COB)
643
0
ANA NISIC (TKO)
E028
602
13
RHEA ĐOKIĆ (IO)
495
0
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
E029
87
12
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
150
13
NIKOLINA MANDIĆ (DUBRAVA)
E030
510
15
IVA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
613
0
LANA PETRAČIJA (ELITE)
E031
139
0
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
199
12
TAMARA ZARKOV (EUROSPE)
E032
172
3
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
580
12
IVA ANTUNOVIĆ (NOVIZ)
E033
330
5
TIA SLOVENC (IO)
161
1
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
E034
514
0
JULIJA DODIG (ZAPREŠI)
187
7
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
E051
224
5
MATEA MARINKOVIĆ (COB)
602
8
RHEA ĐOKIĆ (IO)
E052
150
6
NIKOLINA MANDIĆ (DUBRAVA)
510
16
IVA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
E053
199
4
TAMARA ZARKOV (EUROSPE)
580
0
IVA ANTUNOVIĆ (NOVIZ)
E054
330
7
TIA SLOVENC (IO)
187
0
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
E065
602
0
RHEA ĐOKIĆ (IO)
510
11
IVA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
E066
199
0
TAMARA ZARKOV (EUROSPE)
330
0
TIA SLOVENC (IO)
E073
510
6
IVA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
199
0
TAMARA ZARKOV (EUROSPE)
Medalists
1. IVA HORVATIĆ, Zaprešić_
2. TAMARA ZARKOV, EUROSPED
3. RHEA ĐOKIĆ, ION
3. TIA SLOVENC, ION
Kadetkinje -47
F010
627
0
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
275
0
EMA SARTA (METALC)
45
VITA PRPIĆ (SENJ)
F011
334
0
LAURA MUJAČIĆ (IO)
554
7
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
387
PETRA GRABUŠIĆ (JASTREB)
F012
336
5
JANA HRNJAK (IO)
582
12
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
189
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
F013
518
2
IVANA REPNJAK (HIVANEC)
232
15
JELENA BREZICANIN (TKAZIJA)
308
JELENA DOSEN (LJUBIJA)
F038
627
2
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
45
12
VITA PRPIĆ (SENJ)
F039
554
10
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
387
1
PETRA GRABUŠIĆ (JASTREB)
F040
582
5
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
189
0
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
F041
232
13
JELENA BREZICANIN (TKAZIJA)
308
0
JELENA DOSEN (LJUBIJA)
F058
45
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
554
17
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
F059
582
4
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
232
2
JELENA BREZICANIN (TKAZIJA)
F071
554
6
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
582
4
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
Medalists
1. PAULA BOČKAJ, Contra
2. HELENA KIČEMA, Novi Zagreb
3. VITA PRPIĆ, SENJ
3. JELENA BREZICANIN, Taekwondo club Azija