Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Brčko
BUGOJNO
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
DIV KNIN
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
EUROSPED
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
ION
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
neryo
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
Omega-Belgrade
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Slovak national team
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TAEKWONDO TIM BOSNA
TANGUN TULLN
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadetkinje +51
Mlađi kadetkinje +51
C010
146
1
NIKA GUNJAČA (JASTREB)
349
6
KORINA KOLOVRAT (IO)
C011
39
11
AMELIE FINK (TULLN)
597
12
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
C012
135
0
ANA RENE COLAK (JASTREB)
321
0
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
204
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
C013
98
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
218
0
ELLA MEDIĆ (ORI)
C014
294
0
ANDREA BILJAKOVIĆ (LOTUS)
269
0
LUCIJA RIBIĆ (METALC)
C015
365
6
SARA MEŠTRIĆ (S.SOKOL)
598
11
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
291
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
C044
349
4
KORINA KOLOVRAT (IO)
597
6
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
C045
321
0
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
204
1
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
C046
98
7
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
269
2
LUCIJA RIBIĆ (METALC)
C047
598
18
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
291
7
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
C065
597
14
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
204
1
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
C066
98
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
598
0
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
C076
597
5
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
598
8
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
Medalists
1. IVANA ZORIC, Ljubija-Prijedor
2. MILICA GRUJIC, Ljubija-Prijedor
3. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
3. TIA KOROŠEC, Novalja