Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Brčko
BUGOJNO
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
DIV KNIN
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
EUROSPED
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
ION
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
neryo
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
Omega-Belgrade
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Slovak national team
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TAEKWONDO TIM BOSNA
TANGUN TULLN
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadeti -27
A012
485
4
LUKA TURČAN (RADNIK)
638
8
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
575
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
A013
217
1
VANJA PERKOVIĆ (ORI)
476
6
ISMAIL MEMIĆ (TKD.ZE)
340
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
A014
207
1
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
403
9
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
220
ADRIAN LAH (PANTERA)
A015
75
3
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
502
1
LUKA BARAĆ (ZAGREB)
500
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
A043
638
2
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
575
1
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
A044
476
5
ISMAIL MEMIĆ (TKD.ZE)
340
6
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
A045
403
2
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
220
1
ADRIAN LAH (PANTERA)
A046
75
8
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
500
1
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
A065
638
7
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
340
11
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
A066
403
7
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
75
4
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
A076
340
12
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
403
0
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
Osvajači medalja
1. LUKA BUCKOVIĆ, ION
2. ALJAŽ MIKLAVČIČ, TKD PANTAR
3. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra
3. EUGEN PLEŠKO, Jastreb
Mlađi kadeti -43
B010
277
0
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
143
0
JAN PINTAR (JASTREB)
B011
632
3
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
515
1
DAVID KORPAR (HIVANEC)
B012
356
11
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
641
3
SVEN LISJAK (ZGDUB)
536
PETAR KOZLEK (PLAMEN)
B013
625
0
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
647
0
MATIJA MILETIĆ (TKO)
B014
633
11
JAN JELOVAC (ČIGRA)
185
5
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
B015
62
10
BORNA MARINKOV (JASTREB)
49
4
ROKO GLIGORA (NOVALJA)
338
MATEJ BEKIĆ (IO)
B016
486
3
JAN MILAŠIN (ZAPREŠI)
419
4
DOMAGOJ KORNET (TKV)
B017
639
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
183
9
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
B018
381
1
NIKOLA KRAJAČIĆ (S.SOKOL)
487
5
TONI RASONJA (RADNIK)
60
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
B019
361
0
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
646
0
VUK ZLATIĆ (TKO)
634
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
B020
343
7
BATINIĆ FILIP (IO)
144
4
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
216
LOVRO VRBOŠIĆ (ORI)
B037
277
6
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
632
7
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
B038
356
12
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
536
0
PETAR KOZLEK (PLAMEN)
B039
625
8
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
633
2
JAN JELOVAC (ČIGRA)
B040
62
1
BORNA MARINKOV (JASTREB)
338
10
MATEJ BEKIĆ (IO)
B041
419
1
DOMAGOJ KORNET (TKV)
183
13
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
B042
487
2
TONI RASONJA (RADNIK)
60
7
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
B043
361
5
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
634
4
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
B044
343
0
BATINIĆ FILIP (IO)
216
0
LOVRO VRBOŠIĆ (ORI)
B061
632
5
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
356
7
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
B062
625
1
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
338
13
MATEJ BEKIĆ (IO)
B063
183
4
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
60
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
B064
361
5
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
343
1
BATINIĆ FILIP (IO)
B073
356
5
DOMINIK GROZDANIĆ (S.SOKOL)
338
8
MATEJ BEKIĆ (IO)
B074
183
2
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
361
4
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
B079
338
3
MATEJ BEKIĆ (IO)
361
4
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
Osvajači medalja
1. GABRIEL PEROVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. MATEJ BEKIĆ, ION
3. IVAN LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. DOMINIK GROZDANIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Mlađi kadetkinje -30
B045
530
2
LORENA ŽMEGAČ (PLAMEN)
637
10
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
B046
36
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
396
0
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
B047
481
2
NADZA SMRIKO (TKD.ZE)
467
8
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
B048
636
3
MARTA HORVAT (ČIGRA)
523
15
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
B065
637
1
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
36
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
B066
467
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
523
5
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
B075
36
1
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
467
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. MARTA JURIĆ, Čigra
Mlađi kadetkinje -43
B049
443
1
NIKA STAŽNIK (MED)
304
3
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
B050
285
0
ENA KNEZIĆ (FOX)
348
1
FRANA BAN (IO)
B051
197
0
MARTA GLOBAN (BORIK)
538
0
PETRA MARŠANIĆ (PLAMEN)
B052
302
3
SARA BAKALOVIĆ (METALC)
631
9
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
B067
304
1
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
348
13
FRANA BAN (IO)
B068
538
0
PETRA MARŠANIĆ (PLAMEN)
631
13
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
B076
348
4
FRANA BAN (IO)
631
2
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. FRANA BAN, ION
2. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. MAGDALENA PONGRAC, METALAC
3. PETRA MARŠANIĆ, Tkd Plamen