Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Brčko
BUGOJNO
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
DIV KNIN
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
EUROSPED
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
ION
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
neryo
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
Omega-Belgrade
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Slovak national team
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TAEKWONDO TIM BOSNA
TANGUN TULLN
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -53
Kadetkinje -44
Juniori -55
Juniori -59
Juniorke +68
Kadeti -53
F001
587
11
GABRIEL BRUMNIĆ (ROVINJ2)
288
12
JURE ĆURIĆ (DUBRAVA)
324
MATIJA ČREP (IO)
484
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
461
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
F002
394
1
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
89
0
LEON ZORKO (JASTREB)
569
PATRIK BOGELJIC (TMBOSNA)
594
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
457
NIKOLA LONCAR (EUROSPE)
F003
619
6
PATRICK DUKANOVIĆ (ELITE)
567
4
DENI KNEZEVIC (TMBOSNA)
326
VALENTINO HODNIK (IO)
533
DOMINIK KRČELIĆ (PLAMEN)
237
STAŠA STANIĆ (TKAZIJA)
505
MATEJ HABDIJA (RADNIK)
386
MATEJ HORVAT (JASTREB)
595
VID ŠALIĆ (S.SOKOL)
289
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
F021
288
3
JURE ĆURIĆ (DUBRAVA)
324
10
MATIJA ČREP (IO)
F022
484
0
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
461
3
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
F023
394
6
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
569
12
PATRIK BOGELJIC (TMBOSNA)
F024
594
3
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
457
4
NIKOLA LONCAR (EUROSPE)
F025
619
5
PATRICK DUKANOVIĆ (ELITE)
326
9
VALENTINO HODNIK (IO)
F026
533
2
DOMINIK KRČELIĆ (PLAMEN)
237
5
STAŠA STANIĆ (TKAZIJA)
F027
505
0
MATEJ HABDIJA (RADNIK)
386
3
MATEJ HORVAT (JASTREB)
F028
595
2
VID ŠALIĆ (S.SOKOL)
289
9
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
F046
324
13
MATIJA ČREP (IO)
461
2
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
F047
569
3
PATRIK BOGELJIC (TMBOSNA)
457
2
NIKOLA LONCAR (EUROSPE)
F048
326
0
VALENTINO HODNIK (IO)
237
13
STAŠA STANIĆ (TKAZIJA)
F049
386
0
MATEJ HORVAT (JASTREB)
289
3
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
F062
324
4
MATIJA ČREP (IO)
569
1
PATRIK BOGELJIC (TMBOSNA)
F063
237
1
STAŠA STANIĆ (TKAZIJA)
289
3
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
F073
324
7
MATIJA ČREP (IO)
289
0
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. MATIJA ČREP, ION
2. ALAN VAJNART, Dubrava
3. PATRIK BOGELJIC, TAEKWONDO TIM BOSNA
3. STAŠA STANIĆ, Taekwondo club Azija
Kadetkinje -44
E020
227
8
SARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
601
0
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
E021
160
2
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
251
9
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
E022
298
6
LANA BOGDAN (LOTUS)
97
4
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
E023
333
5
MAJA ANDREIS (IO)
511
0
PETRA OSTRIHON (ZAPREŠI)
E024
568
1
HANA BULBULUSIC (TMBOSNA)
83
0
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
E025
579
1
EMA BLEČIĆ (NOVIZ)
508
3
MIA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
E026
315
5
IVANA ARELIĆ (ORI)
448
0
LEDA ĐIMOTI (MED)
328
KATJA BARIĆ (IO)
E047
227
1
SARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
251
6
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
E048
298
0
LANA BOGDAN (LOTUS)
333
1
MAJA ANDREIS (IO)
E049
568
0
HANA BULBULUSIC (TMBOSNA)
508
2
MIA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
E050
315
2
IVANA ARELIĆ (ORI)
328
3
KATJA BARIĆ (IO)
E063
251
0
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
333
0
MAJA ANDREIS (IO)
E064
508
1
MIA HORVATIĆ (ZAPREŠI)
328
5
KATJA BARIĆ (IO)
E072
251
4
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
328
10
KATJA BARIĆ (IO)
Osvajači medalja
1. KATJA BARIĆ, ION
2. ANTONIJA BUŠLJETA, SUŠAK
3. MIA HORVATIĆ, Zaprešić_
3. MAJA ANDREIS, ION
Juniori -55
G029
439
13
IVAN POLIĆ (DUBRAVA)
106
10
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
G030
464
4
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
563
1
ASMIR HRVAT (TMBOSNA)
G060
439
6
IVAN POLIĆ (DUBRAVA)
464
3
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. IVAN POLIĆ, Dubrava
2. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
3. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. ASMIR HRVAT, TAEKWONDO TIM BOSNA
Juniori -59
G001
557
1
DAVID KARDOS (KOSICE)
615
8
LOVRO MAVRLJA (ELITE)
451
ANDRO PLESKALT (MED)
57
TONI PERANIĆ (NOVALJA)
564
KERIM AHMEDSPAHIC (TMBOSNA)
604
JURAJ CISARIK (ILYO KE)
372
ANDREJ BORIĆ (S.SOKOL)
278
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
585
FRAN RUK (NOVIZ)
G022
615
12
LOVRO MAVRLJA (ELITE)
451
3
ANDRO PLESKALT (MED)
G023
57
0
TONI PERANIĆ (NOVALJA)
564
0
KERIM AHMEDSPAHIC (TMBOSNA)
G024
604
3
JURAJ CISARIK (ILYO KE)
372
5
ANDREJ BORIĆ (S.SOKOL)
G025
278
14
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
585
2
FRAN RUK (NOVIZ)
G053
615
13
LOVRO MAVRLJA (ELITE)
564
3
KERIM AHMEDSPAHIC (TMBOSNA)
G054
372
5
ANDREJ BORIĆ (S.SOKOL)
278
6
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
G073
615
12
LOVRO MAVRLJA (ELITE)
278
3
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LOVRO MAVRLJA, ELITE
2. MARKO LIPOVAC, Jastreb
3. KERIM AHMEDSPAHIC, TAEKWONDO TIM BOSNA
3. ANDREJ BORIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Juniorke +68
G057
572
6
MUBINA KLEPO (TMBOSNA)
170
1
EMMA BALJA (SUTLA )
Osvajači medalja
1. MUBINA KLEPO, TAEKWONDO TIM BOSNA
2. EMMA BALJA, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----