Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadetkinje -30
Limačice A-25
Mlađi kadeti -36
B001
408
22
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
91
0
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
344
IVAN ŠARIĆ (BKEGLEV)
B002
73
12
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
43
0
JURIJ LEBINGER (GAIAN)
557
FILP SMETKO (SPRTUS)
B003
8
10
MATIJA PODNAR (SENJ)
330
20
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
150
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
B004
79
24
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
580
0
JOSIP ORLOVIĆ (SPRTUS)
478
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
B022
408
27
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
344
13
IVAN ŠARIĆ (BKEGLEV)
B023
73
31
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
557
0
FILP SMETKO (SPRTUS)
B024
330
14
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
150
0
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
B025
79
24
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
478
3
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
B046
408
2
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
73
12
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
B047
330
8
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
79
17
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B058
73
4
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
79
6
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
3. MATEJ MIHOLIĆ, Jastreb
3. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
Mlađi kadetkinje -30
B006
9
22
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
393
10
KARLA PEKČEC (ZGDUB)
55
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
B007
68
28
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
511
22
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
342
LEA ŠARIĆ (BKEGLEV)
B008
651
24
EMA ZALOKER (VG)
75
12
CHIARA ILIĆ (BAN-PAN)
6
HANA PERCELA (SENJ)
86
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
371
KIRA GALETIĆ (ZGDUB)
B030
9
10
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
55
9
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
B031
68
23
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
342
2
LEA ŠARIĆ (BKEGLEV)
B032
651
14
EMA ZALOKER (VG)
6
0
HANA PERCELA (SENJ)
B033
86
24
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
371
12
KIRA GALETIĆ (ZGDUB)
B050
9
2
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
68
16
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
B051
651
20
EMA ZALOKER (VG)
86
4
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
B060
68
14
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
651
6
EMA ZALOKER (VG)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
2. EMA ZALOKER, Velika Gorica
3. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
3. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja
Limačice A-25
J005
218
26
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
364
5
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
7
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
454
ANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
759
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
J020
218
21
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
7
1
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
J021
454
2
ANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
759
19
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
J042
218
25
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
759
4
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. LARA TUŠKAN, Karlovac
2. PAOLA JURANIĆ, SUŠAK
3. KLARA BIONDIĆ, SENJ
3. ANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb