Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Korčula Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"DON"
"NUR"
AZIJA
Brčko
Crni Labudovi
Cro Star - Mostar
Forteca Korčula
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
MONTENEGRO STARS
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START ZENICA
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TIM BOSNA
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
Vinnytsia Taekwondo Federation
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -43
Juniori -68
Mlađi kadeti -33
SU2001
383
37
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
242
39
BLEDAR KASMI (ULCINJ)
397
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
373
ANDREJ PERIĆ (IM)
386
LUKA KRALJEVIĆ (POSKOK)
1
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
325
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
102
ANTE BEKAVAC (IM)
421
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
SU2015
242
9
BLEDAR KASMI (ULCINJ)
397
22
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
SU2016
373
27
ANDREJ PERIĆ (IM)
386
7
LUKA KRALJEVIĆ (POSKOK)
SU2017
1
28
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
325
8
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
SU2018
102
13
ANTE BEKAVAC (IM)
421
33
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
SU2042
397
21
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
373
4
ANDREJ PERIĆ (IM)
SU2043
1
50
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
421
51
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
SU2059
397
13
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
421
4
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
Osvajači medalja
1. ISMIR KOVAČ, "NUR"
2. AMAR BAKALLI, Tkd Ulcinj
3. ANDREJ PERIĆ, Imotski
3. ANTE JURJEVIĆ, Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje -43
SU2012
225
27
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
253
29
SARA KRAJA (ULCINJ)
SU2013
369
26
IVANA BUŠIĆ (IM)
324
6
KLARA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
SU2014
381
10
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
116
23
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
273
MARIJA BENEDIKTA JONJIĆ (IM)
SU2040
253
12
SARA KRAJA (ULCINJ)
369
22
IVANA BUŠIĆ (IM)
SU2041
116
26
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
273
6
MARIJA BENEDIKTA JONJIĆ (IM)
SU2058
369
14
IVANA BUŠIĆ (IM)
116
20
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
Osvajači medalja
1. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. IVANA BUŠIĆ, Imotski
3. MARIJA BENEDIKTA JONJIĆ, Imotski
3. SARA KRAJA, Tkd Ulcinj
Juniori -68
NP1002
382
1
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
108
28
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
170
AMAR HADŽAGIĆ (TKDSKS)
NP1003
16
10
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
298
26
VASILIJE PERUNICIC (MSTARS)
106
FILIP SVEC (KOSICE)
NP1016
108
0
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
170
0
AMAR HADŽAGIĆ (TKDSKS)
NP1017
298
19
VASILIJE PERUNICIC (MSTARS)
106
32
FILIP SVEC (KOSICE)
NP1027
170
12
AMAR HADŽAGIĆ (TKDSKS)
106
25
FILIP SVEC (KOSICE)
Osvajači medalja
1. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. AMAR HADŽAGIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. VASILIJE PERUNICIC, MONTENEGRO STARS
3. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice