Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
19. Korčula Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"DON"
"NUR"
AZIJA
Brčko
Crni Labudovi
Cro Star - Mostar
Forteca Korčula
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
MONTENEGRO STARS
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START ZENICA
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TIM BOSNA
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
Vinnytsia Taekwondo Federation
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti -53
Male olimpijke - A (10,11) -26
Mali olimpijci - B (12,13) -22
Male olimpijke - B (12,13) -26
Kick (muški) -3 (2009/2010)
Kick (muški) -4 (2011/2012)
Kick (ženski) -2 (2008)
Kick (ženski) -4 (2011/2012)
Mlađi kadeti -33
SU2001
383
37
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
242
39
BLEDAR KASMI (ULCINJ)
397
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
373
ANDREJ PERIĆ (IM)
386
LUKA KRALJEVIĆ (POSKOK)
1
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
325
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
102
ANTE BEKAVAC (IM)
421
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
SU2015
242
9
BLEDAR KASMI (ULCINJ)
397
22
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
SU2016
373
27
ANDREJ PERIĆ (IM)
386
7
LUKA KRALJEVIĆ (POSKOK)
SU2017
1
28
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
325
8
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
SU2018
102
13
ANTE BEKAVAC (IM)
421
33
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
SU2042
397
21
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
373
4
ANDREJ PERIĆ (IM)
SU2043
1
50
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
421
51
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
SU2059
397
13
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
421
4
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
Osvajači medalja
1. ISMIR KOVAČ, "NUR"
2. AMAR BAKALLI, Tkd Ulcinj
3. ANDREJ PERIĆ, Imotski
3. ANTE JURJEVIĆ, Forteca Korčula
Mlađi kadeti -43
SU2005
168
24
HARUN KRUHO (TKDSKS)
52
4
DANIS MERDANOVIĆ (RUDAR)
169
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDSKS)
239
ADIN FEJZIC (TKDSKS)
328
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
SU2030
168
8
HARUN KRUHO (TKDSKS)
169
7
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDSKS)
SU2031
239
18
ADIN FEJZIC (TKDSKS)
328
20
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
SU2053
168
23
HARUN KRUHO (TKDSKS)
328
24
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. ROKO BAKOVIĆ, Cro Star - Mostar
2. HARUN KRUHO, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ADIN FEJZIC, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ELEZ MEMIŠEVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
Mlađe kadetkinje -36
SU2008
336
6
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
62
28
LANA ANČIĆ (FORTECA)
SU2009
234
14
SARA NICOL PETRLIĆ (ZAPREŠI)
275
6
NATALI TADIĆ (IM)
SU2010
410
17
SIBELA ČINDRAK (TKDSKS)
232
34
LANA JAGIĆ (ZAPREŠI)
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
SU2036
62
16
LANA ANČIĆ (FORTECA)
234
9
SARA NICOL PETRLIĆ (ZAPREŠI)
SU2037
232
10
LANA JAGIĆ (ZAPREŠI)
22
34
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
SU2056
62
2
LANA ANČIĆ (FORTECA)
22
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. LANA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. LANA JAGIĆ, Zaprešić_
3. SARA NICOL PETRLIĆ, Zaprešić_
Mlađe kadetkinje -39
SU2011
433
28
MERISA MALOKRAJA (ULCINJ)
371
6
SUMEJA FATIC (TIM BOS)
167
EMINA HUSIĆ (TKDSKS)
269
ELA GUDELJ (IM)
326
NIKA ŠUNJIĆ (CROSTAR)
SU2038
433
0
MERISA MALOKRAJA (ULCINJ)
167
0
EMINA HUSIĆ (TKDSKS)
SU2039
269
1
ELA GUDELJ (IM)
326
21
NIKA ŠUNJIĆ (CROSTAR)
SU2057
433
32
MERISA MALOKRAJA (ULCINJ)
326
12
NIKA ŠUNJIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. MERISA MALOKRAJA, Tkd Ulcinj
2. NIKA ŠUNJIĆ, Cro Star - Mostar
3. EMINA HUSIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ELA GUDELJ, Imotski
Kadeti -53
SP1016
335
5
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
59
10
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
58
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
SP1037
59
14
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
58
2
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
2. MLADEN FORETIĆ, Forteca Korčula
3. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
Male olimpijke - A (10,11) -26
SU1011
330
1
IVA ŠETKA (CROSTAR)
130
21
ROMANENKO ANASTASIIA (TKDVIN)
Osvajači medalja
1. ROMANENKO ANASTASIIA, Vinnytsia Taekwondo Federation
2. IVA ŠETKA, Cro Star - Mostar
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - B (12,13) -22
SU1006
427
24
TONI PRIŽMIĆ (FORTECA)
333
4
MARKO ŠETKA (CROSTAR)
281
SAMI BEGANOVIĆ (TKD.ZE)
SU1019
427
27
TONI PRIŽMIĆ (FORTECA)
281
18
SAMI BEGANOVIĆ (TKD.ZE)
Osvajači medalja
1. TONI PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
2. SAMI BEGANOVIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
3. MARKO ŠETKA, Cro Star - Mostar
3. ----
Male olimpijke - B (12,13) -26
SU1014
339
28
BARBARA PENAVIĆ (CROSTAR)
425
8
EVA BOGOJE (FORTECA)
Osvajači medalja
1. BARBARA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
2. EVA BOGOJE, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Kick (muški) -3 (2009/2010)
SU1031
148
0
JAKOV PRIŽMIĆ (FORTECA)
231
0
ROBERT ŠIMUNOVIĆ (FORTECA)
SU1032
230
0
IVAN MUŠIĆ (FORTECA)
138
0
MATSERA LEONID (TKDVIN)
SU1033
83
0
FRANO CURAĆ (FORTECA)
136
0
HALCHYNSKYI IHOR (TKDVIN)
SU1034
36
0
DAVID JURJEVIĆ (FORTECA)
384
0
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
SU1035
148
0
JAKOV PRIŽMIĆ (FORTECA)
138
0
MATSERA LEONID (TKDVIN)
SU1036
83
0
FRANO CURAĆ (FORTECA)
36
0
DAVID JURJEVIĆ (FORTECA)
SU1037
148
0
JAKOV PRIŽMIĆ (FORTECA)
83
0
FRANO CURAĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. JAKOV PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
2. FRANO CURAĆ, Forteca Korčula
3. MATSERA LEONID, Vinnytsia Taekwondo Federation
3. DAVID JURJEVIĆ, Forteca Korčula
Kick (muški) -4 (2011/2012)
SU1038
145
0
TONI PRIŽMIĆ (FORTECA)
436
0
DANIEL LALIK (ILYO KE)
153
BRANIMIR MARUŠIĆ (FORTECA)
SU1039
361
0
MATE ANZULOVIĆ (FORTECA)
334
0
MARKO ŠETKA (CROSTAR)
290
ŠPIRO MUŠIĆ (FORTECA)
SU1040
145
0
TONI PRIŽMIĆ (FORTECA)
153
0
BRANIMIR MARUŠIĆ (FORTECA)
SU1041
334
0
MARKO ŠETKA (CROSTAR)
290
0
ŠPIRO MUŠIĆ (FORTECA)
SU1042
145
0
TONI PRIŽMIĆ (FORTECA)
334
0
MARKO ŠETKA (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. TONI PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
2. MARKO ŠETKA, Cro Star - Mostar
3. BRANIMIR MARUŠIĆ, Forteca Korčula
3. ŠPIRO MUŠIĆ, Forteca Korčula
Kick (ženski) -2 (2008)
SU1045
356
0
NATALI TADIĆ (IM)
327
0
NIKA ŠUNJIĆ (CROSTAR)
357
PETRA GUDELJ (IM)
351
ELA GUDELJ (IM)
142
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
SU1046
359
0
SARA TOLIĆ (IM)
63
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
338
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
358
PETRA JERKOVIĆ (IM)
267
IVA STRAZICIC (PANTERA)
SU1047
327
0
NIKA ŠUNJIĆ (CROSTAR)
357
0
PETRA GUDELJ (IM)
SU1048
351
0
ELA GUDELJ (IM)
142
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
SU1049
63
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
338
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
SU1050
358
0
PETRA JERKOVIĆ (IM)
267
0
IVA STRAZICIC (PANTERA)
SU1051
357
0
PETRA GUDELJ (IM)
351
0
ELA GUDELJ (IM)
SU1052
63
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
358
0
PETRA JERKOVIĆ (IM)
SU1053
357
0
PETRA GUDELJ (IM)
63
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. PETRA GUDELJ, Imotski
2. LANA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. ELA GUDELJ, Imotski
3. PETRA JERKOVIĆ, Imotski
Kick (ženski) -4 (2011/2012)
SU1058
437
0
LAURA LALIKOVA (ILYO KE)
292
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
376
MIRYAM BERBEROVIĆ (TKDSKS)
235
ZARA RUNKO (FORTECA)
331
IVA ŠETKA (CROSTAR)
435
BEATRICE SUK (ILYO KE)
228
EVA BOGOJE (FORTECA)
143
NINA PRIŽMIĆ (FORTECA)
340
BARBARA PENAVIĆ (CROSTAR)
SU1059
437
0
LAURA LALIKOVA (ILYO KE)
376
0
MIRYAM BERBEROVIĆ (TKDSKS)
SU1060
235
0
ZARA RUNKO (FORTECA)
331
0
IVA ŠETKA (CROSTAR)
SU1061
435
0
BEATRICE SUK (ILYO KE)
228
0
EVA BOGOJE (FORTECA)
SU1062
143
0
NINA PRIŽMIĆ (FORTECA)
340
0
BARBARA PENAVIĆ (CROSTAR)
SU1063
437
0
LAURA LALIKOVA (ILYO KE)
331
0
IVA ŠETKA (CROSTAR)
SU1064
435
0
BEATRICE SUK (ILYO KE)
143
0
NINA PRIŽMIĆ (FORTECA)
SU1065
437
0
LAURA LALIKOVA (ILYO KE)
435
0
BEATRICE SUK (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. LAURA LALIKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. BEATRICE SUK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. IVA ŠETKA, Cro Star - Mostar
3. NINA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula