Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
1st Feniks Open
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Children I B (male)
Children I B (female)
Children II A (male)
Children II A (female)
Children II B (male)
Children II B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (male) -33
Cadets B (male) -37
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -45
Cadets B (male) -49
Cadets B (male) -53
Cadets B (male) -57
Cadets B (male) -61
Cadets B (male) -65
Cadets B (male) +65
Cadets B (male) -33
2009
23
0
BESIR LIVOREKA (KATALEA)
34
0
LEOTRIM LIVOREKA (KATALEA)
Medalists
1. LEOTRIM LIVOREKA, Petrovec
2. BESIR LIVOREKA, Petrovec
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -37
2010
122
0
ZORAN GELOV (FALANGA)
29
0
LJATIV IBRAIMI (KATALEA)
Medalists
1. LJATIV IBRAIMI, Petrovec
2. ZORAN GELOV, Makedonska Falanga
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -41
2011
164
8
FILIP SPASIĆ (LOLA)
48
3
DARKO MITEVSKI (DELINI)
Medalists
1. FILIP SPASIĆ, Lola
2. DARKO MITEVSKI, Delini Ilinden
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -45
2012
257
8
ADRIAN DIMITROV (TKBRSF)
38
9
DAMJAN SANDEV (KATALEA)
27
BELMIN SHABOTIK (KATALEA)
2014
38
0
DAMJAN SANDEV (KATALEA)
27
0
BELMIN SHABOTIK (KATALEA)
Medalists
1. DAMJAN SANDEV, Petrovec
2. BELMIN SHABOTIK, Petrovec
3. ADRIAN DIMITROV, BARIN
3. ----
Cadets B (male) -49
2013
215
0
RISTE JANEV (AERO)
264
15
MIKI VANEVSKI (EKSER)
Medalists
1. MIKI VANEVSKI, Miladinovci
2. RISTE JANEV, Aero-Kik
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -53
2015
170
5
PETAR ILIEV (TKBRSF)
127
15
ALEKSANDAR ZAHARCEV (FALANGA)
Medalists
1. ALEKSANDAR ZAHARCEV, Makedonska Falanga
2. PETAR ILIEV, BARIN
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -57
2016
270
9
ANTONIO ARSENOV (EKSER)
265
10
DAMJAN JANEVSKI (EKSER)
Medalists
1. DAMJAN JANEVSKI, Miladinovci
2. ANTONIO ARSENOV, Miladinovci
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -61
2017
50
4
MARTIN STOJANOVSKI (AERO)
30
11
MARTIN PETRUSHEVSKI (KATALEA)
Medalists
1. MARTIN PETRUSHEVSKI, Petrovec
2. MARTIN STOJANOVSKI, Aero-Kik
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -65
2018
124
1
IVICA MITEVSKI (FALANGA)
63
12
DENI TASEVSKI (DELINI)
2019
119
0
ILIJA RISTOV (FALANGA)
245
0
UROŠ RADEVIĆ (MNESTAR)
2021
63
1
DENI TASEVSKI (DELINI)
245
9
UROŠ RADEVIĆ (MNESTAR)
Medalists
1. UROŠ RADEVIĆ, MONTENEGRO STARS - BUDVA
2. DENI TASEVSKI, Delini Ilinden
3. ILIJA RISTOV, Makedonska Falanga
3. IVICA MITEVSKI, Makedonska Falanga
Cadets B (male) +65
2020
125
0
NIKOLA STOJKOVIC (FALANGA)
218
0
ALEKSANDAR SIMEONOVSKI (HIPODRO)
Medalists
1. ALEKSANDAR SIMEONOVSKI, AHILIUS
2. NIKOLA STOJKOVIC, Makedonska Falanga
3. ----
3. ----