Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
2. adidas - Brinje Open 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Taekwondo klub OTOK
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +55
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mali olimpijci - A (07,08) -27
Mali olimpijci - A (07,08) -30
Male olimpijke - A (07,08) -27
Kick (muški) -1 (2006,2007)
Kick (muški) -2 (2008,2009)
Kick (ženski) -1 (2006,2007)
Kick (ženski) -2 (2008,2009)
Kick (ženski) -3 (2010,2011)
Mlađi kadeti -47
2006
1
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
163
12
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
2007
26
12
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
167
0
BORNA DELAČ (GACKA)
2020
163
4
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
26
1
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. TEO MARKOVIĆ, GACKA
2. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
3. BORNA DELAČ, GACKA
Mlađi kadeti +55
3001
185
4
MARKO DRAŠKOVIĆ (PLTVICE)
158
3
FILIP BUKOVAC (GACKA)
3002
216
5
DINO TONKIVIĆ (GACKA)
11
10
MATEO KRZNARIĆ (BRINJ)
3016
185
5
MARKO DRAŠKOVIĆ (PLTVICE)
11
1
MATEO KRZNARIĆ (BRINJ)
Medalists
1. MARKO DRAŠKOVIĆ, Plitvice
2. MATEO KRZNARIĆ, TKD BRINJE
3. FILIP BUKOVAC, GACKA
3. DINO TONKIVIĆ, GACKA
Mlađi kadetkinje -30
2008
3
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
27
0
LEA PACEK (GROBNIK)
2009
4
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
159
5
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
2021
3
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
159
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadetkinje -33
2010
79
14
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
75
3
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
30
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
2022
79
3
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
30
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. SARA SPASOJEVIC, Pantera
2. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR
3. ----
Mlađi kadetkinje -36
2011
6
7
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
186
4
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
162
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
2023
6
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
162
0
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
Medalists
1. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE
2. ----
3. DORA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Mali olimpijci - A (07,08) -27
1022
214
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
213
4
ADRIAN LAH (PANTERA)
Medalists
1. ADRIAN LAH, Pantera
2. MARKO PERNAR, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A (07,08) -30
1006
132
4
HRVOJE VUŠAK (JASTREB)
51
12
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
15
GABRIJEL KRZNARIĆ (BRINJ)
1027
51
12
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
15
0
GABRIJEL KRZNARIĆ (BRINJ)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. GABRIJEL KRZNARIĆ, TKD BRINJE
3. HRVOJE VUŠAK, Jastreb
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) -27
1002
195
0
JOSIPA NIKOLIĆ (PLTVICE)
7
12
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
1003
138
13
IVANA JOZIĆ (OTOK)
47
1
FISTRIC PETRA (PANTERA)
1004
205
4
ISABEL KREMA (LOV)
44
9
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
141
LANA ZNAHOR (OTOK)
1018
7
2
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
138
1
IVANA JOZIĆ (OTOK)
1019
44
7
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
141
9
LANA ZNAHOR (OTOK)
1036
7
2
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
141
4
LANA ZNAHOR (OTOK)
Medalists
1. LANA ZNAHOR, Taekwondo klub OTOK
2. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
3. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
3. IVANA JOZIĆ, Taekwondo klub OTOK
Kick (muški) -1 (2006,2007)
K010
175
0
RADE VUKELIĆ (OGULIN)
89
0
LUKA LONČAR (S.SOKOL)
169
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
166
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
91
MATEO KRZNARIĆ (BRINJ)
K011
175
0
RADE VUKELIĆ (OGULIN)
169
0
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
K012
166
0
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
91
0
MATEO KRZNARIĆ (BRINJ)
K013
169
0
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
166
0
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Medalists
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. MATEO KRZNARIĆ, TKD BRINJE
3. RADE VUKELIĆ, Ogulin
Kick (muški) -2 (2008,2009)
K003
9
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
98
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
13
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
21
GABRIJEL KRZNARIĆ (BRINJ)
164
FILIP FRANJKOVIĆ (OGULIN)
K004
98
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
13
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
K005
21
0
GABRIJEL KRZNARIĆ (BRINJ)
164
0
FILIP FRANJKOVIĆ (OGULIN)
K006
98
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
164
0
FILIP FRANJKOVIĆ (OGULIN)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. FILIP FRANJKOVIĆ, Ogulin
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. GABRIJEL KRZNARIĆ, TKD BRINJE
Kick (ženski) -1 (2006,2007)
K014
12
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
171
0
LANA SALOPEK (OGULIN)
173
TINA VUKELIĆ (OGULIN)
K015
12
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
173
0
TINA VUKELIĆ (OGULIN)
Medalists
1. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
2. TINA VUKELIĆ, Ogulin
3. LANA SALOPEK, Ogulin
3. ----
Kick (ženski) -2 (2008,2009)
K007
99
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
14
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
K008
10
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
86
0
EMA KRIVAK (S.SOKOL)
K009
99
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
10
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
3. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE
3. EMA KRIVAK, SUSEDGRAD SOKOL
Kick (ženski) -3 (2010,2011)
K001
87
0
ENA KRIVAK (S.SOKOL)
100
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
90
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
K002
100
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
90
0
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
Medalists
1. ANA HORVATIĆ, Ozalj
2. IRIS ŠPRAJC, TKD BRINJE
3. ENA KRIVAK, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----