Mali olimpijci - A (07,08) -27
1. ADRIAN LAH, Pantera |
2. MARKO PERNAR, TKD BRINJE |
|
|
|
|
|
Mali olimpijci - A (07,08) -30
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj |
2. GABRIJEL KRZNARIĆ, TKD BRINJE |
3. HRVOJE VUŠAK, Jastreb |
|
|
|
|
Mali olimpijci - A (07,08) -33
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra |
2. MATIJA PODNAR, SENJ |
3. DOMINIK LEDNICKI, Jastreb |
3. BORNA MILOVAC, Jastreb |
|
|
|
Mali olimpijci - A (07,08) -36
1. ROKO GULIN, Jastreb |
2. DAVID ILIJEVIĆ, Taekwondo klub OTOK |
|
|
|
|
|
Mali olimpijci - A (07,08) -40
1. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR |
2. GABRIEL GRBAC, Plitvice |
3. TIN HORVAT, Jastreb |
3. LUKA DEAŽENOVIĆ, GACKA |
|
|
|
Mali olimpijci - A (07,08) +40
1. HRVOJE KOSTELAC, GACKA |
2. DAVID TONKOVIĆ, GACKA |
|
|
|
| |
Male olimpijke - A (07,08) -23
1. NIKOLINA KRPAN, LOVINAC |
2. KORINA TONKOVIĆ, GACKA |
|
|
|
|
|
Male olimpijke - A (07,08) -25
1. HANA PERCELA, SENJ |
2. KARLA TONKOVIĆ, GACKA |
|
|
|
|
|
Male olimpijke - A (07,08) -27
1. LANA ZNAHOR, Taekwondo klub OTOK |
2. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE |
3. MIRTA PAVELIĆ, SENJ |
3. IVANA JOZIĆ, Taekwondo klub OTOK |
|
|
|
Male olimpijke - A (07,08) -30
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac |
2. ALANI DRAŽENOVIĆ, Plitvice |
3. KALA MIDŽOR, Pantera |
|
|
|
|
Male olimpijke - A (07,08) -33
1. IVONA FERENAC, Ozalj |
2. MARIJA STIMAC, Pantera |
3. ANTEA PRGOMET, SUSEDGRAD SOKOL |
|
|
|
|
Male olimpijke - A (07,08) +40
1. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice |
2. EMA PEDIŠIĆ, SUSEDGRAD SOKOL |
3. ANA BACHER, SENJ |
|
|
| |
Mali olimpijci - B (09,10) -20
1. JOSIP VUK, LOVINAC |
2. IVAN CAPAN, MAKSIMIR |
3. PETAR CAPAN, MAKSIMIR |
|
|
|
|
Mali olimpijci - B (09,10) -24
1. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb |
2. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice |
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice |
3. NIKO BURIĆ, GACKA |
|
|
|
Mali olimpijci - B (09,10) -30
1. FILIP KOMŠO, Plitvice |
2. MATEJ PERKOVIĆ, Plitvice |
3. DAVID ŠOŠIĆ, Plitvice |
|
|
| | | |
Male olimpijke - B (09,10) -22
1. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR |
2. ANA HORVATIĆ, Ozalj |
3. ANA PEDIŠIĆ, SUSEDGRAD SOKOL |
3. KLARA BIONDIĆ, SENJ |
|
| | | |