Limači - A -20
1. IVAN ERCEGOVAC, Lokomotiva |
2. VIKTOR GROZAJ, Lokomotiva |
3. LUKA JELOVEČKI, Lokomotiva |
3. NIKO ORLOVIĆ, Lokomotiva |
|
|
|
Limači - A -22
1. MIHAEL VRDOLJAK, Lokomotiva |
2. ŠIMUN MARIĆ, RUGVICA |
3. MATEJ VUKOVIĆ, Lokomotiva |
3. MIHAEL IVEKOVIĆ, Dubrava |
|
|
|
Limači - A -24
1. ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ, Lokomotiva |
2. LUKAS DUJIĆ, RUGVICA |
3. MATEJ MATIĆ, RUGVICA |
3. FRAN PAVIĆ, RUGVICA |
|
|
|
Limači - A -27
1. MAROJE DEVERNAY, Dubrava |
2. JAN PENDL, Lokomotiva |
3. NIKO SUBOTIČANEC, Jastreb |
3. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb |
|
|
|
Limači - A -30
1. KARLO HOLJEVIĆ, Dubrava |
2. ŠIMUN ZADRO, Dubrava |
3. LEON COHA, RUGVICA |
3. MIHAEL TRGOVAC, Dubrava |
|
|
|
Limači - A -36
1. JURAJ KRALJEVIĆ, Dubrava |
2. MATEJ BENASIĆ, Lokomotiva |
|
|
|
|
|
Limači - A +36
1. JAN LAKATOŠ, Jastreb |
2. VEDRAN OPUTRIĆ, RUGVICA |
|
|
|
| | | |
Limačice - A -20
1. MIA PARANOS, Karlovac |
2. LINDA DOMJAN, Lokomotiva |
3. CVITA ZIDAR, Lokomotiva |
|
|
|
|
Limačice - A -22
1. VANESA SULJKANOVIĆ, RUGVICA |
2. MARTA SIMIKIĆ, Jastreb |
|
|
|
|
|
Limačice - A -24
1. LARA TUŠKAN, Karlovac |
2. MIA SZITA, Dubrava |
3. DORA MAĐAREVIĆ, Dubrava |
3. DORA SAMARZIJA, Pantera |
|
|
|
Limačice - A -27
1. LEA OPARNICA, Karlovac |
2. LAURA POSLON, RUGVICA |
3. BRUNA ŠEREMET, Lokomotiva |
3. LARA PANDŽA, Lokomotiva |
|
|
|
Limačice - A -30
1. EVA PUDAR, Lokomotiva |
2. HEDA DESPOT, RUGVICA |
|
|
|
|
|
Limačice - A -33
1. LANA ŠAVORIĆ, Dubrava |
2. LAURA MIŠKULIN, Dubrava |
3. MIA MARTON, TK TRNJE |
|
|
|
|
Limačice - A +36
1. ANA HARAMUȘTEK, Pantera |
2. EMA SUŠEC, TK TRNJE |
3. FRANKA MARINČIĆ, Jastreb |
3. MATEA MARINČIĆ, Jastreb |
|
| | | |
Limači - B -18
1. ANTE BILUŠIĆ, Lokomotiva |
2. JURA GOTOVAC, Lokomotiva |
3. PATRIK MRVELJ, Lokomotiva |
3. VITO ZADRO, Lokomotiva |
|
|
|
Limači - B -20
1. JAKOV VRCA, Lokomotiva |
2. DAVID LOPAC, Lokomotiva |
3. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC, TK TRNJE |
3. NOA PAVLINIĆ, Lokomotiva |
|
|
|
Limači - B -22
1. JAKOV ACKETA, Karlovac |
2. KARIM MARA, Lokomotiva |
|
|
|
|
|
Limači - B -24
1. DORIJAN BULAJA, Lokomotiva |
2. IGOR MIŠIĆ, Lokomotiva |
3. TOMA MIHETEC, Lokomotiva |
3. NIKOLA PEĆINA, Lokomotiva |
|
| |
Limačice - B -18
1. NIKA PETRIĆ, Karlovac |
2. MAJA VICIC, Pantera |
|
|
|
| | | |
Limači C -39
1. JAN GVOZDEN, Dubrava |
2. DORIAN SREMEC, Dubrava |
|
|
|
| | | |
Limačice C -30
1. MIA VERNIK, RUGVICA |
2. KALA MIDŽOR, Pantera |
|
|
|
|
|
Limačice C -36
1. NELA PUHALO, Pantera |
2. MARTA OSTERMANN, Pantera |
3. TENA TANDARA, Lokomotiva |
3. AVA BORKO, Pantera |
|
|
|
Limačice C -39
1. STELLA SUBOTIĆ, Dubrava |
2. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera |
|
|
|
| | | |
Limači D -24
1. PATRICK KARABOGDAN, Karlovac |
2. FRAN ŠIMUNIĆ, RUGVICA |
|
|
|
|
|
Limači D -30
1. ADRIAN LAH, Pantera |
2. LEON RESNER, Lokomotiva |
|
|
|
|
|
Limači D -33
1. VITO DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE |
2. MARIN ŠTEKO, TK TRNJE |
3. FRAN TOMLJANOVIĆ, Pantera |
|
|
| | | |
Limačice D -30
1. IVA STRAZICIC, Pantera |
2. FISTRIC PETRA, Pantera |
3. AMELIE DUVNJAK, Lokomotiva |
3. ANA ROŽIĆ, Lokomotiva |
|
|
|
Limačice D -43
1. LAURA SULJKANOVIĆ, RUGVICA |
2. LANA SUŠEC, TK TRNJE |
|
|
|
| |