Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
2. kolo lige limača i limačica "HOPE"
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Limači
Vse
NAČIN PRIKAZA
Posamezni rezultati
Rezultati po skupinah
Rezultati po klubu
Vse
Limači - A
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-24
4
4
120
0
49
2.
MIHAEL VRDOLJAK
Lokomotiva
LIM-A-M-22
3
3
64
0
40
3.
MAROJE DEVERNAY
Dubrava
LIM-A-M-27
3
3
41
0
27
4.
IVAN ERCEGOVAC
Lokomotiva
LIM-A-M-20
3
3
77
0
21
5.
KARLO HOLJEVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-30
2
2
38
0
30
6.
JAN LAKATOŠ
Jastreb
LIM-A-M+36
1
1
12
0
10
7.
JURAJ KRALJEVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-36
1
1
0
0
0
8.
ANDRIJA VRBANAC
Jastreb
LIM-A-M-27
3
2
53
0
41
9.
ŠIMUN MARIĆ
RUGVICA
LIM-A-M-22
3
2
41
0
22
10.
LUKAS DUJIĆ
RUGVICA
LIM-A-M-24
3
2
51
0
19
11.
NIKO SUBOTIČANEC
Jastreb
LIM-A-M-27
3
2
27
0
15
12.
VIKTOR GROZAJ
Lokomotiva
LIM-A-M-20
3
2
69
0
13
13.
JAN PENDL
Lokomotiva
LIM-A-M-27
3
2
14
0
-10
14.
MATEJ VUKOVIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-22
2
1
54
0
13
15.
ŠIMUN ZADRO
Dubrava
LIM-A-M-30
2
1
24
0
11
16.
MATEJ MATIĆ
RUGVICA
LIM-A-M-24
2
1
46
0
9
17.
FRAN PAVIĆ
RUGVICA
LIM-A-M-24
2
1
44
0
8
18.
MATEJ ŠAPINA
RUGVICA
LIM-A-M-27
2
1
28
0
1
19.
BORNA BUKAL
Lokomotiva
LIM-A-M-27
1
0
0
0
0
20.
BORNA HORVAT
Lokomotiva
LIM-A-M-20
1
0
0
0
0
21.
MATEJ BENASIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-36
1
0
0
0
0
22.
ROKO BELAK
RUGVICA
LIM-A-M-27
1
0
0
0
0
23.
FILIP KUZMAN
Lokomotiva
LIM-A-M-20
1
0
34
0
-3
24.
LUKA JELOVEČKI
Lokomotiva
LIM-A-M-20
1
0
2
0
-8
25.
VEDRAN OPUTRIĆ
RUGVICA
LIM-A-M+36
1
0
2
0
-10
26.
LEON DOLUŠIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-24
1
0
28
0
-12
27.
SEBASTIAN BIELEN
Pantera
LIM-A-M-24
1
0
25
0
-12
28.
DAVID FRIBERT
Lokomotiva
LIM-A-M-27
1
0
7
0
-12
29.
MIHAEL IVEKOVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-22
1
0
3
0
-13
30.
LEON COHA
RUGVICA
LIM-A-M-30
1
0
8
0
-19
31.
NIKOLA OPUTRIĆ
RUGVICA
LIM-A-M-24
1
0
8
0
-20
32.
MAVRA KARLO
Lokomotiva
LIM-A-M-24
1
0
7
0
-20
33.
JAKOV PERKOVIĆ
TK TRNJE
LIM-A-M-27
1
0
0
0
-20
34.
MATEJ SEVER
Lokomotiva
LIM-A-M-22
1
0
0
0
-20
35.
VITO ŠARAVANJA
Jastreb
LIM-A-M-22
1
0
17
0
-21
36.
JURAJ VULJAK
Jastreb
LIM-A-M-24
1
0
3
0
-21
37.
KRISTIJAN KARABOGDAN
Karlovac
LIM-A-M-22
1
0
3
0
-21
38.
TIMON VRGOČ
Lokomotiva
LIM-A-M-27
1
0
3
0
-21
39.
MARKO PEMPER
Lokomotiva
LIM-A-M-27
1
0
0
0
-21
40.
MIHAEL TRGOVAC
Dubrava
LIM-A-M-30
1
0
2
0
-22
41.
NIKO ORLOVIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-20
1
0
26
0
-23
Limačice - A
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
LEA OPARNICA
Karlovac
LIM-A-Ž-27
3
3
100
0
80
2.
LARA TUŠKAN
Karlovac
LIM-A-Ž-24
3
3
65
0
60
3.
LANA ŠAVORIĆ
Dubrava
LIM-A-Ž-33
2
2
38
0
36
4.
MIA PARANOS
Karlovac
LIM-A-Ž-20
2
2
45
0
31
5.
ANA HARAMUȘTEK
Pantera
LIM-A-Ž+36
2
2
42
0
25
6.
EVA PUDAR
Lokomotiva
LIM-A-Ž-30
1
1
20
0
20
7.
VANESA SULJKANOVIĆ
RUGVICA
LIM-A-Ž-22
1
1
12
0
12
8.
LAURA POSLON
RUGVICA
LIM-A-Ž-27
3
2
84
0
53
9.
MIA SZITA
Dubrava
LIM-A-Ž-24
3
2
40
0
11
10.
DORA MAĐAREVIĆ
Dubrava
LIM-A-Ž-24
2
1
39
0
23
11.
EMA SUŠEC
TK TRNJE
LIM-A-Ž+36
2
1
28
0
10
12.
BRUNA ŠEREMET
Lokomotiva
LIM-A-Ž-27
2
1
23
0
-1
13.
DORA SAMARZIJA
Pantera
LIM-A-Ž-24
2
1
17
0
-1
14.
LUNA FRANJKOVIĆ
Lokomotiva
LIM-A-Ž-24
1
0
0
0
0
15.
LINDA DOMJAN
Lokomotiva
LIM-A-Ž-20
1
0
14
0
-8
16.
ELZA NOVAK
Pantera
LIM-A-Ž-27
1
0
11
0
-12
17.
MARTA SIMIKIĆ
Jastreb
LIM-A-Ž-22
1
0
0
0
-12
18.
LAURA MIŠKULIN
Dubrava
LIM-A-Ž-33
1
0
0
0
-14
19.
FRANKA MARINČIĆ
Jastreb
LIM-A-Ž+36
1
0
15
0
-15
20.
MATEA MARINČIĆ
Jastreb
LIM-A-Ž+36
1
0
6
0
-20
21.
HEDA DESPOT
RUGVICA
LIM-A-Ž-30
1
0
0
0
-20
22.
PETRA OBRADOVIĆ
Lokomotiva
LIM-A-Ž-24
1
0
0
0
-21
23.
MIA MARTON
TK TRNJE
LIM-A-Ž-33
1
0
2
0
-22
24.
CVITA ZIDAR
Lokomotiva
LIM-A-Ž-20
1
0
0
0
-23
25.
FRANKA ČUBRILO
TK TRNJE
LIM-A-Ž-27
1
0
4
0
-28
26.
LARA PANDŽA
Lokomotiva
LIM-A-Ž-27
1
0
0
0
-34
27.
EVA DOMJANOVIĆ
Lokomotiva
LIM-A-Ž-24
1
0
2
0
-35
28.
KARLA ČULO
Lokomotiva
LIM-A-Ž-24
1
0
0
0
-37
29.
ANA NIKOLIĆ
Lokomotiva
LIM-A-Ž-27
1
0
2
0
-58
Limači - B
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
JAKOV VRCA
Lokomotiva
LIM-B-M-20
3
3
61
0
48
2.
ANTE BILUŠIĆ
Lokomotiva
LIM-B-M-18
2
2
57
0
50
3.
DORIJAN BULAJA
Lokomotiva
LIM-B-M-24
2
2
12
0
10
4.
JAKOV ACKETA
Karlovac
LIM-B-M-22
1
1
16
0
16
5.
DAVID LOPAC
Lokomotiva
LIM-B-M-20
3
2
16
0
0
6.
IGOR MIŠIĆ
Lokomotiva
LIM-B-M-24
2
1
11
0
11
7.
NOA PAVLINIĆ
Lokomotiva
LIM-B-M-20
2
1
7
0
-2
8.
VITO ZADRO
Lokomotiva
LIM-B-M-18
2
1
1
0
-3
9.
JURA GOTOVAC
Lokomotiva
LIM-B-M-18
2
1
11
0
-6
10.
TOMA MIHETEC
Lokomotiva
LIM-B-M-24
2
1
9
0
-8
11.
VIKTOR LUKA POŽEŽANAC
TK TRNJE
LIM-B-M-20
2
1
7
0
-13
12.
JOSIP MARJANOVIĆ
Lokomotiva
LIM-B-M-18
1
0
0
0
-1
13.
LEO DAVILA
Pantera
LIM-B-M-24
1
0
5
0
-2
14.
ŠIMUN ŠUŠNJIĆ
Lokomotiva
LIM-B-M-20
1
0
5
0
-2
15.
VID BABIĆ
Lokomotiva
LIM-B-M-20
1
0
0
0
-2
16.
DAVID PAVLIĆ
Lokomotiva
LIM-B-M-20
1
0
6
0
-6
17.
NIKOLA PEĆINA
Lokomotiva
LIM-B-M-24
1
0
0
0
-11
18.
KARIM MARA
Lokomotiva
LIM-B-M-22
1
0
0
0
-16
19.
MIHAEL VONDRA
Lokomotiva
LIM-B-M-20
1
0
8
0
-23
20.
PATRIK MRVELJ
Lokomotiva
LIM-B-M-18
1
0
0
0
-40
Limačice - B
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
NIKA PETRIĆ
Karlovac
LIM-B-Ž-18
1
1
18
0
3
2.
MAJA VICIC
Pantera
LIM-B-Ž-18
1
0
15
0
-3
Limači - C
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
JAN GVOZDEN
Dubrava
LIM-C-M-39
1
1
11
0
4
2.
DORIAN SREMEC
Dubrava
LIM-C-M-39
1
0
7
0
-4
Limačice - C
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
NELA PUHALO
Pantera
LIM-C-Ž-36
2
2
27
0
13
2.
MIA VERNIK
RUGVICA
LIM-C-Ž-30
1
1
36
0
16
3.
STELLA SUBOTIĆ
Dubrava
LIM-C-Ž-39
1
1
23
0
15
4.
MARTA OSTERMANN
Pantera
LIM-C-Ž-36
2
1
26
0
0
5.
TENA TANDARA
Lokomotiva
LIM-C-Ž-36
1
0
0
0
-6
6.
AVA BORKO
Pantera
LIM-C-Ž-36
1
0
5
0
-7
7.
DORA STRAŽIČIĆ
Pantera
LIM-C-Ž-39
1
0
8
0
-15
8.
KALA MIDŽOR
Pantera
LIM-C-Ž-30
1
0
20
0
-16
Limači - D
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
PATRICK KARABOGDAN
Karlovac
LIM-D-M-24
1
1
13
0
11
2.
VITO DELIŠIMUNOVIĆ
TK TRNJE
LIM-D-M-33
1
1
10
0
10
3.
ADRIAN LAH
Pantera
LIM-D-M-30
1
1
0
0
0
4.
MARIN ŠTEKO
TK TRNJE
LIM-D-M-33
2
1
21
0
3
5.
LEON RESNER
Lokomotiva
LIM-D-M-30
1
0
0
0
0
6.
FRAN ŠIMUNIĆ
RUGVICA
LIM-D-M-24
1
0
2
0
-11
7.
FRAN TOMLJANOVIĆ
Pantera
LIM-D-M-33
1
0
8
0
-13
Limačice - D
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
IVA STRAZICIC
Pantera
LIM-D-Ž-30
3
3
25
0
17
2.
DORA AŠONJA
RUGVICA
LIM-D-Ž-43
1
1
10
0
10
3.
FISTRIC PETRA
Pantera
LIM-D-Ž-30
2
1
8
0
-14
4.
AMELIE DUVNJAK
Lokomotiva
LIM-D-Ž-30
1
0
0
0
0
5.
ANA ROŽIĆ
Lokomotiva
LIM-D-Ž-30
1
0
0
0
0
6.
IVA STIJAKOVIĆ
Lokomotiva
LIM-D-Ž-30
1
0
0
0
-3
7.
LANA SUŠEC
TK TRNJE
LIM-D-Ž-43
1
0
0
0
-10
Limači - A, Limačice - A
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Lokomotiva
48
1.
15
4.
63
4
4
6
1.
2.
Dubrava
33
2.
19
2.
52
4
3
3
2.
3.
RUGVICA
19
3.
16
3.
35
1
5
3
3.
4.
Karlovac
0
5.
29
1.
29
3
0
0
4.
5.
Jastreb
14
4.
5
6.
19
1
1
4
5.
6.
Pantera
0
5.
11
5.
11
1
0
1
6.
7.
TK TRNJE
0
5.
5
6.
5
0
1
1
7.
Limači - B, Limačice - B
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Lokomotiva
52
1.
0
3.
52
3
4
5
1.
2.
Karlovac
8
2.
8
1.
16
2
0
0
2.
3.
Pantera
0
4.
3
2.
3
0
1
0
3.
4.
TK TRNJE
2
3.
0
3.
2
0
0
1
4.
Limači - C, Limačice - C
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Pantera
0
2.
20
1.
20
1
3
1
1.
2.
Dubrava
11
1.
8
2.
19
2
1
0
2.
3.
RUGVICA
0
2.
8
2.
8
1
0
0
3.
4.
Lokomotiva
0
2.
1
4.
1
0
0
1
4.
Limači - D, Limačice - D
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Pantera
9
2.
14
1.
23
2
1
1
1.
2.
TK TRNJE
12
1.
3
3.
15
1
2
0
2.
3.
RUGVICA
3
4.
8
2.
11
1
1
0
3.
4.
Karlovac
8
3.
0
5.
8
1
0
0
4.
5.
Lokomotiva
3
4.
2
4.
5
0
1
2
5.
Total
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Lokomotiva
103
1.
18
5.
121
7
9
14
1.
2.
Dubrava
44
2.
27
4.
71
6
4
3
2.
3.
Pantera
9
7.
48
1.
57
4
5
3
3.
4.
RUGVICA
22
3.
32
3.
54
3
6
3
4.
5.
Karlovac
16
4.
37
2.
53
6
0
0
5.
6.
TK TRNJE
14
5.
8
6.
22
1
3
2
6.
7.
Jastreb
14
5.
5
7.
19
1
1
4
7.