Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
2. KUP JAKOVLJA 2013
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Minnies 07/08 (male)
Minnies 07/08 (female)
Minnies 05/06 (male)
Minnies 05/06 (female)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Minnies B (male ) -21
Minnies B (male ) -24
Minnies B (male ) -27
Minnies B (male ) -30
Minnies B (male ) -33
Minnies B (male ) -36
Minnies B (male ) -40
Minnies B (male ) -21
A021
353
14
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
342
2
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. IVAN ĆUSAK, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Minnies B (male ) -24
A001
125
0
JAN FLEGAR (BIST)
297
0
JAN SKAZLIĆ (TIGAZ)
355
TINO BESIC (TKD KAR)
288
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
109
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
A013
125
9
JAN FLEGAR (BIST)
355
5
TINO BESIC (TKD KAR)
A014
288
9
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
109
3
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
A032
125
13
JAN FLEGAR (BIST)
288
5
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. LUCIO MATUZIĆ, Karlovac
3. TINO BESIC, Karlovac
3. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
Minnies B (male ) -27
A005
250
4
MIHOVIL HUSAINA (MAKSMR)
301
12
BORNA BABIĆ (TIGAZ)
A006
158
3
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
96
15
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
A026
301
6
BORNA BABIĆ (TIGAZ)
96
11
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb
2. BORNA BABIĆ, Tigar Zagreb
3. LUKA MILANOVIĆ, TIGAR KARLOVAC
3. MIHOVIL HUSAINA, MAKSIMIR
Minnies B (male ) -30
A002
298
3
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
295
7
MATEJ BEKIĆ (METALC)
314
LUCAS NEŽIĆ (DANGUN)
157
IVAN KUSANIČ (TIGAR)
361
DAVID MATIĆ (PANTERA)
A015
295
5
MATEJ BEKIĆ (METALC)
314
1
LUCAS NEŽIĆ (DANGUN)
A016
157
5
IVAN KUSANIČ (TIGAR)
361
4
DAVID MATIĆ (PANTERA)
A033
295
5
MATEJ BEKIĆ (METALC)
157
4
IVAN KUSANIČ (TIGAR)
Medalists
1. MATEJ BEKIĆ, METALAC
2. IVAN KUSANIČ, TIGAR KARLOVAC
3. LUCAS NEŽIĆ, Dan-Gun
3. DAVID MATIĆ, Pantera
Minnies B (male ) -33
A007
270
3
LUKA SUŠILOVIĆ (TKDDS)
145
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
A008
210
0
KARLO ĐURAN (TKDDS)
299
10
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
A027
270
0
LUKA SUŠILOVIĆ (TKDDS)
299
0
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb
2. LUKA SUŠILOVIĆ, DUGO SELO
3. KARLO ĐURAN, DUGO SELO
3. LUKA REPULEC, TIGAR KARLOVAC
Minnies B (male ) -36
A009
300
6
BARTOL GROZDEK (TIGAZ)
224
4
VITO KOSANOVIĆ (TKDDS)
198
URH FLANDER (MAKSMR)
A028
300
4
BARTOL GROZDEK (TIGAZ)
198
7
URH FLANDER (MAKSMR)
Medalists
1. URH FLANDER, MAKSIMIR
2. BARTOL GROZDEK, Tigar Zagreb
3. VITO KOSANOVIĆ, DUGO SELO
3. ----
Minnies B (male ) -40
A010
263
0
IVAN PAVLOVIĆ (METALC)
217
0
MATEO MATIJAŠ (TKDDS)
260
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
A029
263
3
IVAN PAVLOVIĆ (METALC)
260
6
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
2. IVAN PAVLOVIĆ, METALAC
3. MATEO MATIJAŠ, DUGO SELO
3. ----