Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađi kadeti -30
2004
185
4
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
232
6
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
2005
237
1
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
251
14
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
2026
232
8
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
251
1
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
Medalists
1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
2. SVEN KOLEVSKI, Jastreb
3. SAMUEL JURKIĆ, Casper
3. PAVAO SOVIĆ, MAKSIMIR
Mlađi kadeti -33
2006
148
1
LUKA POSAVEC (JASTREB)
86
8
DAVOR MLINAC (OMEGA)
2007
176
1
LOVRO NOVOSEL (FENVUK)
140
8
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
2027
86
12
DAVOR MLINAC (OMEGA)
140
0
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. DAVOR MLINAC, Omega
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. LUKA POSAVEC, Jastreb
3. LOVRO NOVOSEL, FENIKS-VUKOMEREC
Mlađi kadeti -36
2008
198
11
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
125
1
MARKO KLJAJIĆ (OMEGA)
2009
104
3
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
126
7
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
2028
198
3
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
126
9
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
Medalists
1. DOMAGOJ PUNČEC, Omega
2. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
3. LUKA PROTULIPAC, Activ
3. MARKO KLJAJIĆ, Omega
Mlađi kadeti -39
2001
147
5
MAURO MARTINAC (JASTREB)
132
8
MARTIN MATAK (OMEGA)
115
ANTONIO KALMAN (NA)
2002
81
1
LUKA PAVLIĆ (NA)
107
5
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
169
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
2018
132
9
MARTIN MATAK (OMEGA)
115
0
ANTONIO KALMAN (NA)
2019
107
2
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
169
4
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
2034
132
11
MARTIN MATAK (OMEGA)
169
4
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
Medalists
1. MARTIN MATAK, Omega
2. LUKA ŽLENDER, Bjelovar
3. ANTONIO KALMAN, Taekwondo klub Našice
3. MARIN PROTULIPAC, Activ
Mlađi kadeti -43
2003
106
1
VITO IVŠIĆ (ACTIV)
203
3
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
155
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
186
LUKAS LAZIĆ (ACTIV)
261
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
2020
203
3
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
155
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
2021
186
2
LUKAS LAZIĆ (ACTIV)
261
14
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
2035
203
11
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
261
7
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. DOMINIK DEDIĆ, Čigra
2. LUKA RUPČIĆ, MAKSIMIR
3. KARLO KUŠNJAČIĆ, Jastreb
3. LUKAS LAZIĆ, Activ
Mlađi kadeti -47
2022
103
6
LUKA MATUNCI (ACTIV)
196
1
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
Medalists
1. LUKA MATUNCI, Activ
2. KRISTIJAN HARAMUSTEK, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -51
2023
124
4
ADRIAN KOVAČIĆ (OMEGA)
76
1
VITO BRESTOVEC (SUTLA )
Medalists
1. ADRIAN KOVAČIĆ, Omega
2. VITO BRESTOVEC, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti +51
2010
159
7
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
83
1
NOA KOLJĐERAJ (NA)
51
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
2029
159
9
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
51
1
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
Medalists
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
2. IVAN DANANIĆ, ZELINGRAD
3. NOA KOLJĐERAJ, Taekwondo klub Našice
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
2011
267
3
TARA TUČEK (ACTIV)
88
6
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
245
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
2030
88
11
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
245
7
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
Medalists
1. EMA BUGARINOVIĆ, Omega
2. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR
3. TARA TUČEK, Activ
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
2024
143
1
LORENA KISELA (OMEGA)
131
14
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LORENA KISELA, Omega
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
2012
90
0
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
262
0
NIKA LAZIĆ (MAKSMR)
2013
89
8
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
181
4
ANA REZAR (CASPER)
2031
90
2
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
89
14
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega
2. LARA HAJDUKOVIĆ, Omega
3. ANA REZAR, Casper
3. NIKA LAZIĆ, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje -39
2014
151
4
MARIS METER (JASTREB)
102
1
LANA HUMIĆ (ACTIV)
2015
57
2
LAURA HORVATIN (ZELINA)
233
14
NELA LASAN (MAKSMR)
2032
151
9
MARIS METER (JASTREB)
233
2
NELA LASAN (MAKSMR)
Medalists
1. MARIS METER, Jastreb
2. NELA LASAN, MAKSIMIR
3. LANA HUMIĆ, Activ
3. LAURA HORVATIN, ZELINGRAD
Mlađe kadetkinje -43
2016
123
4
SARA PUNČEC (OMEGA)
158
2
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
2017
168
11
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
34
2
MARTA GLOBAN (BORIK)
2033
123
8
SARA PUNČEC (OMEGA)
168
0
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
Medalists
1. SARA PUNČEC, Omega
2. KATJA MARIĆ, Bjelovar
3. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. MARTA GLOBAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Mlađe kadetkinje -47
2025
91
9
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
48
3
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
Medalists
1. KAROLINA KIŠ, Omega
2. DOROTEA DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----