Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area K
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kick (muški) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
Kick (muški) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Kick (ženski) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
Kick (ženski) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
Kick (ženski) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
Kick (ženski) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Kick (muški) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
K001
238
0
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
42
0
DOMINIK DAKIĆ (NA)
Medalists
1. DOMINIK DAKIĆ, Taekwondo klub Našice
2. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
K002
244
0
KARLO MAJIĆ (TKTRNJE)
41
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
180
LUKA KOS (TKD_BJE)
243
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
44
LOVRO KNEŽEVIĆ (NA)
K003
41
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
180
0
LUKA KOS (TKD_BJE)
K004
243
0
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
44
0
LOVRO KNEŽEVIĆ (NA)
K005
41
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
243
0
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
Medalists
1. TONI ZAHIROVIĆ, Taekwondo klub Našice
2. MARIN ŠTEKO, TK TRNJE
3. LUKA KOS, Bjelovar
3. LOVRO KNEŽEVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (muški) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
K006
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
206
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
24
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
K007
47
0
FRAN PAVLIĆ (NA)
254
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
247
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
K008
119
0
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
208
0
MATEJ NOVAČIĆ (SLATINA)
177
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
46
PETAR ŠVENDA (NA)
207
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
K009
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
24
0
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
K010
254
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
247
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
K011
208
0
MATEJ NOVAČIĆ (SLATINA)
177
0
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
K012
46
0
PETAR ŠVENDA (NA)
207
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
K013
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
254
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
K014
208
0
MATEJ NOVAČIĆ (SLATINA)
207
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
K015
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
207
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. KRISTIJAN KREZNER, Slatina
3. LEONARDO ĆIPĆIJA, Slatina
3. MATEJ NOVAČIĆ, Slatina
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K016
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
38
0
FRAN DORIĆ (BORIK)
214
BENJAMIN JAKŠIĆ (SLATINA)
K017
216
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
230
0
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
217
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K015
215
0
JURA VULIĆ (SLATINA)
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
219
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
256
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
218
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K019
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
214
0
BENJAMIN JAKŠIĆ (SLATINA)
K020
230
0
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K021
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
219
0
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K022
256
0
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
218
0
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K023
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K024
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
256
0
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
K025
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
Medalists
1. DINO MLINAC, Omega
2. MILAN IVIĆ, Slatina
3. FRAN BOŠNJAK, Slatina
3. MATEJ MARKOVIĆ, Slatina
Kick (ženski) - 2004, 2005-1 (2004, 2005)
K026
242
0
KAJA PAVUN (MAKSMR)
241
0
DORA PERIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
2. KAJA PAVUN, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kick (ženski) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
K027
178
0
IVA BEDNAIĆ (TKD_BJE)
213
0
NIKA FILKOVIĆ (SLATINA)
K028
179
0
REA KONJEVIĆ (TKD_BJE)
45
0
MILA BARIŠIĆ (NA)
K029
213
0
NIKA FILKOVIĆ (SLATINA)
179
0
REA KONJEVIĆ (TKD_BJE)
Medalists
1. NIKA FILKOVIĆ, Slatina
2. REA KONJEVIĆ, Bjelovar
3. IVA BEDNAIĆ, Bjelovar
3. MILA BARIŠIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
K030
36
0
LANA MEHKEK DORIĆ (BORIK)
211
0
NIKA ŠEBIJANIĆ (SLATINA)
K031
210
0
ANJA RADULOVIĆ (SLATINA)
265
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
K032
138
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
209
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
226
LEA RADOŠ (MAKSMR)
K033
193
0
EVA GAL (SLATINA)
227
0
MARA BLAŠKOVIĆ (MAKSMR)
37
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
K034
40
0
PETRA MOHILA (NA)
212
0
UMA MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
228
JANA JURI (MAKSMR)
K035
211
0
NIKA ŠEBIJANIĆ (SLATINA)
210
0
ANJA RADULOVIĆ (SLATINA)
K036
209
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
226
0
LEA RADOŠ (MAKSMR)
K037
193
0
EVA GAL (SLATINA)
37
0
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
K038
212
0
UMA MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
228
0
JANA JURI (MAKSMR)
K039
210
0
ANJA RADULOVIĆ (SLATINA)
209
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
K040
193
0
EVA GAL (SLATINA)
212
0
UMA MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K041
210
0
ANJA RADULOVIĆ (SLATINA)
193
0
EVA GAL (SLATINA)
Medalists
1. EVA GAL, Slatina
2. ANJA RADULOVIĆ, Slatina
3. UMA MILAŠČEVIĆ, Slatina
3. ANA BLJAKAJ, Slatina
Kick (ženski) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K042
257
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
229
0
LARA SRUK (MAKSMR)
171
NARIA LJUBIĆ (FENVUK)
135
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
222
KLARA ČADEŽ (MAKSMR)
K043
224
0
LOLA AFGAN (MAKSMR)
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
220
BRUNA ŠEBIJANIĆ (SLATINA)
225
LOTA ŠALOMON (MAKSMR)
223
DINA KOVAČ ŽIDOV (MAKSMR)
K044
229
0
LARA SRUK (MAKSMR)
171
0
NARIA LJUBIĆ (FENVUK)
K045
135
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
222
0
KLARA ČADEŽ (MAKSMR)
K046
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
220
0
BRUNA ŠEBIJANIĆ (SLATINA)
K047
225
0
LOTA ŠALOMON (MAKSMR)
223
0
DINA KOVAČ ŽIDOV (MAKSMR)
K048
171
0
NARIA LJUBIĆ (FENVUK)
135
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
K049
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
225
0
LOTA ŠALOMON (MAKSMR)
K050
135
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
Medalists
1. ANA HORVATIĆ, Ozalj
2. STELA DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
3. NARIA LJUBIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. LOTA ŠALOMON, MAKSIMIR