Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
2. SRPSKA OPEN
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B
Borilište C
Borilište D
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri B -19
Pioniri B -21
Pioniri B -23
Pioniri B -25
Pioniri B -27
Pioniri B -30
Pioniri B -33
Pioniri B -36
Pioniri B -40
Pioniri B +40
Pionirke B -19
Pionirke B -23
Pionirke B -25
Pionirke B -27
Pionirke B -33
Pionirke B -36
Pioniri B -19
A044
403
0
ĐORĐE SARIĆ (DERVENT)
239
0
OMER MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
A045
111
2
MILOJKO POPOVIĆ (DERVENT)
63
6
BOJAN PETROVIC (JOP)
A073
403
6
ĐORĐE SARIĆ (DERVENT)
63
10
BOJAN PETROVIC (JOP)
Osvajači medalja
1. BOJAN PETROVIC, JOPA
2. ĐORĐE SARIĆ, DERVENTA
3. MILOJKO POPOVIĆ, DERVENTA
3. OMER MEHMEDOVIĆ, Dragon
Pioniri B -21
A046
406
3
MARIO ĐEKIĆ (DERVENT)
238
15
ANES HASANIĆ (DRGNBIH)
112
GABRIJEL ĐURIČIĆ (DERVENT)
A074
238
7
ANES HASANIĆ (DRGNBIH)
112
6
GABRIJEL ĐURIČIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. ANES HASANIĆ, Dragon
2. GABRIJEL ĐURIČIĆ, DERVENTA
3. MARIO ĐEKIĆ, DERVENTA
3. ----
Pioniri B -23
A047
294
11
STEFAN VUČINIĆ (TIGARIS)
424
1
PREDRAG SIMIĆ (DERVENT)
A048
262
6
SERGEJ TRKULJA (KOZARA)
115
7
ANDREJ PAVLOVIĆ (DERVENT)
A075
294
13
STEFAN VUČINIĆ (TIGARIS)
115
1
ANDREJ PAVLOVIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. STEFAN VUČINIĆ, TIGAR ISTOČNO SARAJEVO
2. ANDREJ PAVLOVIĆ, DERVENTA
3. PREDRAG SIMIĆ, DERVENTA
3. SERGEJ TRKULJA, TKD/Kozara/ Prijedor
Pioniri B -25
A019
245
2
FILIP PREDOJEVIC (KOZARA)
300
8
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
A020
332
3
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
230
8
ELMAN ŠKILJO (DRGNBIH)
A021
224
0
NIKOLA BASIC (KOBRABL)
441
5
ENSAR FEJZIC (TIM BOS)
216
JOVAN MITROVIC (SOKOL)
A055
300
3
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
230
15
ELMAN ŠKILJO (DRGNBIH)
A056
441
6
ENSAR FEJZIC (TIM BOS)
216
7
JOVAN MITROVIC (SOKOL)
A079
230
0
ELMAN ŠKILJO (DRGNBIH)
216
0
JOVAN MITROVIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. ELMAN ŠKILJO, Dragon
2. JOVAN MITROVIC, SOKOL
3. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ENSAR FEJZIC, TIM BOSNA
Pioniri B -27
A022
302
0
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
251
1
LUKA MATIJAS (KOZARA)
A023
225
2
MARIJO TRAVAR (KOBRABL)
295
3
LAZAR LOPAR (KOZARA)
A024
328
2
ABDULAH PILAV (BUGOJNO)
246
8
IGOR RAILIC (KOZARA)
A025
292
0
FILIP IVANOVIĆ (TIGARIS)
226
0
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
A057
251
0
LUKA MATIJAS (KOZARA)
295
1
LAZAR LOPAR (KOZARA)
A058
246
6
IGOR RAILIC (KOZARA)
292
0
FILIP IVANOVIĆ (TIGARIS)
A080
295
4
LAZAR LOPAR (KOZARA)
246
2
IGOR RAILIC (KOZARA)
Osvajači medalja
1. LAZAR LOPAR, TKD/Kozara/ Prijedor
2. IGOR RAILIC, TKD/Kozara/ Prijedor
3. LUKA MATIJAS, TKD/Kozara/ Prijedor
3. FILIP IVANOVIĆ, TIGAR ISTOČNO SARAJEVO
Pioniri B -30
A001
318
3
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
235
1
AIDIN KLEPIĆ (DRGNBIH)
A002
182
0
TONI DUJIĆ (RUG)
162
0
MARKO LEJIĆ (DERVENT)
A003
140
9
SAVO VIDAKOVIĆ (SOKOL)
266
2
VUK TRKULJA (KOZARA)
241
STRAHINJA TOMČIĆ (DERVENT)
A004
432
7
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
309
3
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
A005
255
0
MILAN STOISAVLJEVIC (KOZARA)
227
8
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
A006
131
0
NIKOLA LUKIĆ (SOKOL)
2
6
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
237
MUHAREM HASANIĆ (DRGNBIH)
A032
318
8
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
162
0
MARKO LEJIĆ (DERVENT)
A033
140
4
SAVO VIDAKOVIĆ (SOKOL)
241
0
STRAHINJA TOMČIĆ (DERVENT)
A034
432
7
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
227
6
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
A035
2
7
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
237
1
MUHAREM HASANIĆ (DRGNBIH)
A065
318
10
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
140
9
SAVO VIDAKOVIĆ (SOKOL)
A066
432
6
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
2
7
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
A084
318
5
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
2
6
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. SRĐAN TEOFILOVIĆ, DERVENTA
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. IVAN JOSIPOVIC, Karlovac
3. SAVO VIDAKOVIĆ, SOKOL
Pioniri B -33
A007
243
0
ALEKSA STOJIC (KOZARA)
184
0
IVAN MATIĆ (RUG)
19
ĐORĐE REPIJA (DERVENT)
A008
297
5
MUHAMED MAGLIĆ (TKDNGS)
20
1
DAMJAN TADIĆ (DERVENT)
265
VIKTOR POTKOLNJAK (KOZARA)
A009
261
2
SERGEJ DJURIC (KOZARA)
160
0
DRAGAN KALOPEROVIĆ (DERVENT)
429
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
A010
354
6
ALEN HURTIĆ (ZE TIM)
54
0
DEJAN MILOVANOVIĆ (DERVENT)
53
DARIO ĐUKIĆ (DERVENT)
A036
243
0
ALEKSA STOJIC (KOZARA)
19
2
ĐORĐE REPIJA (DERVENT)
A037
297
0
MUHAMED MAGLIĆ (TKDNGS)
265
0
VIKTOR POTKOLNJAK (KOZARA)
A038
261
14
SERGEJ DJURIC (KOZARA)
429
3
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
A039
354
4
ALEN HURTIĆ (ZE TIM)
53
1
DARIO ĐUKIĆ (DERVENT)
A067
19
3
ĐORĐE REPIJA (DERVENT)
297
2
MUHAMED MAGLIĆ (TKDNGS)
A068
261
3
SERGEJ DJURIC (KOZARA)
354
4
ALEN HURTIĆ (ZE TIM)
A085
19
3
ĐORĐE REPIJA (DERVENT)
354
2
ALEN HURTIĆ (ZE TIM)
Osvajači medalja
1. ĐORĐE REPIJA, DERVENTA
2. ALEN HURTIĆ, Taekwondo klub Zenica
3. MUHAMED MAGLIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. SERGEJ DJURIC, TKD/Kozara/ Prijedor
Pioniri B -36
A026
183
0
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
70
0
STEVO MILUTINOVIC (JOP)
A027
444
0
EMIN DELIC (TIM BOS)
254
0
MIHAJLO DEJANOVIC (KOZARA)
A028
439
3
DZENAN CURT (TIM BOS)
467
5
STEFAN RADANOVIĆ (DERVENT)
A029
198
0
NIKOLA MILUTINOVIC (JOP)
258
0
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
A059
70
2
STEVO MILUTINOVIC (JOP)
444
1
EMIN DELIC (TIM BOS)
A060
467
2
STEFAN RADANOVIĆ (DERVENT)
258
1
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
A081
70
0
STEVO MILUTINOVIC (JOP)
467
2
STEFAN RADANOVIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. STEFAN RADANOVIĆ, DERVENTA
2. STEVO MILUTINOVIC, JOPA
3. NIKSA STANISAVLJEVIC, TKD/Kozara/ Prijedor
3. EMIN DELIC, TIM BOSNA
Pioniri B -40
A030
326
4
MIROSLAV JANKOVIC (KOBRABL)
220
2
ZIVKO STANKOVIC (SOKOL)
299
TARIK HODŽIĆ (TKDNGS)
330
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
232
AIDIN HASANIĆ (DRGNBIH)
A061
326
9
MIROSLAV JANKOVIC (KOBRABL)
299
3
TARIK HODŽIĆ (TKDNGS)
A062
330
5
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
232
0
AIDIN HASANIĆ (DRGNBIH)
A082
326
1
MIROSLAV JANKOVIC (KOBRABL)
330
7
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
Osvajači medalja
1. UBEJD DŽEVAHIRIĆ, BUGOJNO
2. MIROSLAV JANKOVIC, Kobra
3. AIDIN HASANIĆ, Dragon
3. TARIK HODŽIĆ, Novi Grad Sarajevo
Pioniri B +40
A011
405
3
MAKSIM ĐEKIĆ (DERVENT)
123
1
DAVID GRUBAC (KOBRABL)
A012
252
0
MAKSIM BOJIC (KOZARA)
296
3
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
A013
422
0
SEDMIR POZULJEVIĆ (DERVENT)
210
6
MARKO ZARIC (SOKOL)
A014
290
7
ALEKSA BJELICA (TIGARIS)
144
5
DRAGAN VULIN (JOP)
A015
23
3
MIHAJLO ŠAIN (DERVENT)
221
4
LUKA BILIC (SOKOL)
A016
452
1
LAZAR MIOVČIĆ (TIGARIS)
307
8
ELDAR ABDULOVIĆ (TKDNGS)
A017
253
1
MARKO PETROVIC (KOZARA)
438
2
HAMZA TRNCIC (TIM BOS)
A018
344
5
KADIR GÜNGÖR (ZE TIM)
231
4
SULJO ADŽIĆ (DRGNBIH)
A040
405
4
MAKSIM ĐEKIĆ (DERVENT)
296
5
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
A041
210
5
MARKO ZARIC (SOKOL)
290
2
ALEKSA BJELICA (TIGARIS)
A042
221
0
LUKA BILIC (SOKOL)
307
7
ELDAR ABDULOVIĆ (TKDNGS)
A043
438
0
HAMZA TRNCIC (TIM BOS)
344
0
KADIR GÜNGÖR (ZE TIM)
A069
296
4
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
210
0
MARKO ZARIC (SOKOL)
A070
307
3
ELDAR ABDULOVIĆ (TKDNGS)
344
0
KADIR GÜNGÖR (ZE TIM)
A086
296
2
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
307
3
ELDAR ABDULOVIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. ELDAR ABDULOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. AMAR HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. KADIR GÜNGÖR, Taekwondo klub Zenica
3. MARKO ZARIC, SOKOL
Pionirke B -19
A071
114
3
MARIJA ĐEKIĆ (DERVENT)
240
5
ANĐELA UDOVIČIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. ANĐELA UDOVIČIĆ, DERVENTA
2. MARIJA ĐEKIĆ, DERVENTA
3. ----
3. ----
Pionirke B -23
A049
427
0
MANUELA KUKAVICA (LJUBIJA)
472
0
ALINA ODOBAŠIĆ (ZLJBIH)
A050
106
0
MIA BABIC (LJUBIJA)
263
0
VALENTINA POTKOLNJAK (KOZARA)
A076
472
14
ALINA ODOBAŠIĆ (ZLJBIH)
106
15
MIA BABIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. MIA BABIC, Ljubija-Prijedor
2. ALINA ODOBAŠIĆ, ZLATNI LJILJANI
3. VALENTINA POTKOLNJAK, TKD/Kozara/ Prijedor
3. MANUELA KUKAVICA, Ljubija-Prijedor
Pionirke B -25
A051
470
9
DŽEJLA KAPETAN (ZLJBIH)
267
10
LIDIJA LIPOVAC (KOZARA)
A052
264
0
VANESA POTKOLNJAK (KOZARA)
298
0
ZARA RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
A077
267
7
LIDIJA LIPOVAC (KOZARA)
298
8
ZARA RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. ZARA RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. LIDIJA LIPOVAC, TKD/Kozara/ Prijedor
3. VANESA POTKOLNJAK, TKD/Kozara/ Prijedor
3. DŽEJLA KAPETAN, ZLATNI LJILJANI
Pionirke B -27
A053
249
0
JOVANA STOISAVLJEVIC (KOZARA)
310
0
HANA OMERBEGOVIĆ (TKDNGS)
A054
407
1
ANASTASIJA PAVLOVIĆ (DERVENT)
418
8
ANASTASIJA MANDIC (LJUBIJA)
A078
249
8
JOVANA STOISAVLJEVIC (KOZARA)
418
7
ANASTASIJA MANDIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. JOVANA STOISAVLJEVIC, TKD/Kozara/ Prijedor
2. ANASTASIJA MANDIC, Ljubija-Prijedor
3. HANA OMERBEGOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ANASTASIJA PAVLOVIĆ, DERVENTA
Pionirke B -33
A031
259
3
NIKOLINA DAMJANOVIC (KOZARA)
274
1
TEODORA ARSENIĆ (TIGARIS)
234
FATIMA ŠKILJO (DRGNBIH)
331
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
256
NADJA DRAGIC (KOZARA)
A063
259
3
NIKOLINA DAMJANOVIC (KOZARA)
234
12
FATIMA ŠKILJO (DRGNBIH)
A064
331
4
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
256
8
NADJA DRAGIC (KOZARA)
A083
234
9
FATIMA ŠKILJO (DRGNBIH)
256
6
NADJA DRAGIC (KOZARA)
Osvajači medalja
1. FATIMA ŠKILJO, Dragon
2. NADJA DRAGIC, TKD/Kozara/ Prijedor
3. NIKOLINA DAMJANOVIC, TKD/Kozara/ Prijedor
3. ŠADIJA MAŠIĆ, BUGOJNO
Pionirke B -36
A072
233
6
ADELISA TUKIĆ (DRGNBIH)
120
5
ANASTASIJA VASILIC (JOP)
Osvajači medalja
1. ADELISA TUKIĆ, Dragon
2. ANASTASIJA VASILIC, JOPA
3. ----
3. ----