Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
2. SRPSKA OPEN
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Pionirs A (male)
Pionirs A (female)
Pionirs B (male)
Pionirs B (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets (male) -33
Cadets (male) -37
Cadets (male) -41
Cadets (male) -45
Cadets (male) -49
Cadets (male) -53
Cadets (male) -57
Cadets (male) -61
Cadets (male) -65
Cadets (male) +65
Cadets (male) -33
B065
373
7
NIKOLA RADIČEVIĆ (KORYOKŠ)
136
6
NEMANJA GOLUBOVIĆ (SOKOL)
Medalists
1. NIKOLA RADIČEVIĆ, Koryo - Kuršumlija
2. NEMANJA GOLUBOVIĆ, SOKOL
3. ----
3. ----
Cadets (male) -37
B056
392
7
DEJAN DIMITRIC (SOKOL)
14
4
ANDREJ ANDRIC (JOP)
B057
473
0
ELDAR KRAKONJA (ZLJBIH)
339
15
DAMJAN ŠUĆUR (TIGARIS)
B067
392
7
DEJAN DIMITRIC (SOKOL)
339
9
DAMJAN ŠUĆUR (TIGARIS)
Medalists
1. DAMJAN ŠUĆUR, TIGAR ISTOČNO SARAJEVO
2. DEJAN DIMITRIC, SOKOL
3. ELDAR KRAKONJA, ZLATNI LJILJANI
3. ANDREJ ANDRIC, JOPA
Cadets (male) -41
B047
35
13
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
337
0
VLADIMIR VASILJEVIC (SOKOL)
B048
316
0
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
168
14
STEFAN VIĆENTIĆ (ŠA SRB)
B049
173
3
UROS ANDJELIC (WOLF)
129
9
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
431
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
B059
35
15
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
168
4
STEFAN VIĆENTIĆ (ŠA SRB)
B060
129
0
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
431
0
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
B069
35
10
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
129
4
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
Medalists
1. DEJAN JOVANOVIĆ, DERVENTA
2. MILAN STEVANOVIĆ, SOKOL
3. STEFAN VIĆENTIĆ, Šabac
3. LUKA MAGDIC, Karlovac
Cadets (male) -45
B050
192
14
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
17
1
STEFAN LAZAREVIĆ (DERVENT)
B051
320
1
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
391
7
ZIKO SIMEUNOVIĆ (SOKOL)
B052
190
16
FILIP SVEC (KOSICE)
59
4
SERGEJ BJELOŠEVIĆ (DERVENT)
B053
3
9
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
211
2
MIHAJLO RASEVIC (SOKOL)
B061
192
5
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
391
2
ZIKO SIMEUNOVIĆ (SOKOL)
B062
190
1
FILIP SVEC (KOSICE)
3
4
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
B070
192
1
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
3
3
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
Medalists
1. DAVID CVIJANIKIĆ, DERVENTA
2. MICHAL MATIKO, Black Tiger Snina
3. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ZIKO SIMEUNOVIĆ, SOKOL
Cadets (male) -49
C001
167
15
MATEJA VUČINIĆ (ŠA SRB)
333
2
AHMED PILAV (BUGOJNO)
217
RISTO PANTIC (SOKOL)
374
STEFAN MILIĆ (KORYOKŠ)
194
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (TIGARIS)
C022
167
22
MATEJA VUČINIĆ (ŠA SRB)
217
1
RISTO PANTIC (SOKOL)
C023
374
14
STEFAN MILIĆ (KORYOKŠ)
194
1
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (TIGARIS)
C047
167
10
MATEJA VUČINIĆ (ŠA SRB)
374
3
STEFAN MILIĆ (KORYOKŠ)
Medalists
1. MATEJA VUČINIĆ, Šabac
2. STEFAN MILIĆ, Koryo - Kuršumlija
3. RISTO PANTIC, SOKOL
3. ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ, TIGAR ISTOČNO SARAJEVO
Cadets (male) -53
C002
389
5
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
329
4
ADI ĆEFO (BUGOJNO)
C003
357
4
DJORDJE MILIC (JOP)
402
17
DINO REDŽEPOVIĆ (VOGOŠĆA)
C004
223
4
ALEKSANDAR BOJANDJIC (KOBRABL)
352
11
DAMIR MALKOČ (ZE TIM)
62
NEMANJA ALEMPIC (JOP)
C024
389
8
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
402
3
DINO REDŽEPOVIĆ (VOGOŠĆA)
C025
352
11
DAMIR MALKOČ (ZE TIM)
62
5
NEMANJA ALEMPIC (JOP)
C048
389
13
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
352
0
DAMIR MALKOČ (ZE TIM)
Medalists
1. MLADEN PETROVIC, SOKOL
2. DAMIR MALKOČ, Taekwondo klub Zenica
3. DINO REDŽEPOVIĆ, VOGOŠĆA
3. NEMANJA ALEMPIC, JOPA
Cadets (male) -57
C010
103
7
NIKOLA MIKANOVIC (LJUBIJA)
200
0
LAZAR SARAILIC (RALE)
C011
435
5
KADIR RAMOVIC (TIM BOS)
203
0
ARMIN KARIJASEVIC (SOKOL)
C039
103
0
NIKOLA MIKANOVIC (LJUBIJA)
435
0
KADIR RAMOVIC (TIM BOS)
Medalists
1. KADIR RAMOVIC, TIM BOSNA
2. NIKOLA MIKANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ARMIN KARIJASEVIC, SOKOL
3. LAZAR SARAILIC, Fast Kick
Cadets (male) -61
C005
45
0
MILAN TEPIĆ (DERVENT)
166
5
MARKO MARKOVIĆ (ŠA SRB)
434
NEDIM BECAR (TIM BOS)
C006
250
0
KRISTIJAN KNEZEVIC (KOZARA)
126
7
JOVAN MALIĆ (SOKOL)
174
VANJA MICIC (WOLF)
C026
166
10
MARKO MARKOVIĆ (ŠA SRB)
434
9
NEDIM BECAR (TIM BOS)
C027
126
10
JOVAN MALIĆ (SOKOL)
174
13
VANJA MICIC (WOLF)
C049
166
10
MARKO MARKOVIĆ (ŠA SRB)
174
2
VANJA MICIC (WOLF)
Medalists
1. MARKO MARKOVIĆ, Šabac
2. VANJA MICIC, WOLF
3. NEDIM BECAR, TIM BOSNA
3. JOVAN MALIĆ, SOKOL
Cadets (male) -65
C012
395
10
GORAN MANZETA (SOKOL)
371
2
DAMJAN STUPAR (KOZARA)
347
HAMZA MUJINOVIĆ (ZE TIM)
C040
395
7
GORAN MANZETA (SOKOL)
347
0
HAMZA MUJINOVIĆ (ZE TIM)
Medalists
1. GORAN MANZETA, SOKOL
2. HAMZA MUJINOVIĆ, Taekwondo klub Zenica
3. DAMJAN STUPAR, TKD/Kozara/ Prijedor
3. ----
Cadets (male) +65
C007
426
0
LAZAR JOVIČIĆ (WOLF)
79
3
SLAVISA CEMBIC (JOP)
273
DEJAN KAPETINA (TIGARIS)
187
SADIN TUKIĆ (DRGNBIH)
76
SINISA BUNJEVAC (JOP)
C028
79
11
SLAVISA CEMBIC (JOP)
273
7
DEJAN KAPETINA (TIGARIS)
C029
187
4
SADIN TUKIĆ (DRGNBIH)
76
6
SINISA BUNJEVAC (JOP)
C050
79
0
SLAVISA CEMBIC (JOP)
76
10
SINISA BUNJEVAC (JOP)
Medalists
1. SINISA BUNJEVAC, JOPA
2. SLAVISA CEMBIC, JOPA
3. SADIN TUKIĆ, Dragon
3. DEJAN KAPETINA, TIGAR ISTOČNO SARAJEVO