Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
20. CROATIA KARLOVAC OPEN 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
Friends kick - muški
Friends kick - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -37
A060
419
20
SARA MATASIĆ (GACKA)
48
0
VITA KASUN (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. SARA MATASIĆ, GACKA
2. VITA KASUN, Panda Karlovac Team
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -44
A061
369
0
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
234
0
DORA ŠKALJAC (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. EVA ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
B055
118
42
MARTIN SELENA (APAHIDA)
320
14
GORANA TOMAŠ (SPARTA)
290
HELENA ZDELAR (OZALJ)
418
TARA LEMAIĆ (GACKA)
326
ZONA OPSENICA (RADNIK)
B060
118
17
MARTIN SELENA (APAHIDA)
290
3
HELENA ZDELAR (OZALJ)
B061
418
57
TARA LEMAIĆ (GACKA)
326
20
ZONA OPSENICA (RADNIK)
B065
118
57
MARTIN SELENA (APAHIDA)
418
17
TARA LEMAIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. MARTIN SELENA, Somesul 2010 Apahida
2. TARA LEMAIĆ, GACKA
3. HELENA ZDELAR, Ozalj
3. ZONA OPSENICA, Radnik
Kadetkinje B -51
B056
78
20
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
171
43
KARLA ZARO (FORTECA)
51
ANĐELA JOKOVIĆ (FORTECA)
B057
402
2
MIA SKOKANDIĆ (FORTECA)
319
30
CRISTINA DAMIŠ (SPARTA)
444
TEA KOVAČ (JASTREB)
B062
171
0
KARLA ZARO (FORTECA)
51
0
ANĐELA JOKOVIĆ (FORTECA)
B063
319
27
CRISTINA DAMIŠ (SPARTA)
444
24
TEA KOVAČ (JASTREB)
B066
171
54
KARLA ZARO (FORTECA)
319
27
CRISTINA DAMIŠ (SPARTA)
Osvajači medalja
1. KARLA ZARO, Forteca Korčula
2. CRISTINA DAMIŠ, SPARTA
3. ANĐELA JOKOVIĆ, Forteca Korčula
3. TEA KOVAČ, Jastreb