Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
20. Korčula Open
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (male) -30
SU2014
352
0
IVAN BAČIĆ (FORTECA)
24
0
DAVID JURJEVIĆ (FORTECA)
SU2015
1
0
FRANO CURAĆ (FORTECA)
234
0
TIMUR SADIKOVIĆ (OLOVO)
SU2033
352
1
IVAN BAČIĆ (FORTECA)
1
4
FRANO CURAĆ (FORTECA)
Medalists
1. FRANO CURAĆ, Forteca Korčula
2. IVAN BAČIĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) -36
SU2004
23
0
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
344
0
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
308
FARIS ČOVIĆ (TKDSKS)
SU2005
109
14
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
337
1
STIJEPOVIĆ STRAHINJA (TKD DVM)
206
ISMIR KOVAČ (NUR)
SU2021
344
2
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
308
5
FARIS ČOVIĆ (TKDSKS)
SU2022
109
10
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
206
9
ISMIR KOVAČ (NUR)
SU2037
308
0
FARIS ČOVIĆ (TKDSKS)
109
0
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. FARIS ČOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ISMIR KOVAČ, NUR KAKANJ
3. BENAN JUSUF GJOKAJ, Team BESA
Younger cadets (male) -39
SU2006
121
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
307
0
EMIN DEMIĆ (TKDSKS)
296
MITJA BARČOT ŠUNJIĆ (FORTECA)
285
MARIJAN VLAŠIĆ (FORTECA)
236
AMIR DROZAK (OLOVO)
SU2023
307
21
EMIN DEMIĆ (TKDSKS)
296
0
MITJA BARČOT ŠUNJIĆ (FORTECA)
SU2024
285
0
MARIJAN VLAŠIĆ (FORTECA)
236
2
AMIR DROZAK (OLOVO)
SU2038
307
2
EMIN DEMIĆ (TKDSKS)
236
0
AMIR DROZAK (OLOVO)
Medalists
1. EMIN DEMIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
2. AMIR DROZAK, Olovo
3. MITJA BARČOT ŠUNJIĆ, Forteca Korčula
3. MARIJAN VLAŠIĆ, Forteca Korčula
Younger cadets (male) -47
SU2031
111
16
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
168
6
HARUN KRUHO (TKDSKS)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. HARUN KRUHO, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) +51
SU2032
2
9
NIKOLA CURAĆ (FORTECA)
382
3
FRANE BAČIĆ (FORTECA)
Medalists
1. NIKOLA CURAĆ, Forteca Korčula
2. FRANE BAČIĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----