Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
22. Korčula Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽA/LETO
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Mlađe kadetkinje -30
B007
122
7
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
288
1
AISHA HUKIC (ISK)
242
JOSIPA UGLEŠIĆ (MONTR)
B019
122
2
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
242
10
JOSIPA UGLEŠIĆ (MONTR)
Dobitniki medalj
1. JOSIPA UGLEŠIĆ, Monter
2. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
3. AISHA HUKIC, Iskra
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
B008
97
15
REBECCA MRŽLJAK (TKD KAR)
264
0
JOSIPA ČRLJENEC (FORTECA)
B009
235
4
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
196
3
ANESA ZRNO (TIM BOS)
B020
97
4
REBECCA MRŽLJAK (TKD KAR)
235
7
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
Dobitniki medalj
1. PETRA BAŠIĆ, Monter
2. REBECCA MRŽLJAK, Karlovac
3. ANESA ZRNO, TIM BOSNA
3. JOSIPA ČRLJENEC, Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje -39
B014
146
1
HAVA MALOKRAJA (ULCINJ)
193
4
ŠEJLA BRKIĆ (TIM BOS)
Dobitniki medalj
1. ŠEJLA BRKIĆ, TIM BOSNA
2. HAVA MALOKRAJA, Tkd Ulcinj
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
B015
112
9
EVA BOGOJE (FORTECA)
67
0
EVELINA GOLUBIĆ (ISK)
Dobitniki medalj
1. EVA BOGOJE, Forteca Korčula
2. EVELINA GOLUBIĆ, Iskra
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -47
B002
238
2
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
148
1
EMANUELA TOMAŠIĆ (FORTECA)
119
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
239
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
116
LUCIJA DAJAK (FORTECA)
B012
238
2
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
119
3
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
B013
239
0
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
116
4
LUCIJA DAJAK (FORTECA)
B022
119
0
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
116
16
LUCIJA DAJAK (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. LUCIJA DAJAK, Forteca Korčula
2. ADINA ŠEHIĆ, Forteca Korčula
3. LUCIJA ZLENDIĆ, Monter
3. ANTEA DUPLIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje +51
B016
64
4
AMNA SMAJIC (ISK)
205
8
NADIJA PETKOVIĆ (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. NADIJA PETKOVIĆ, Forteca Korčula
2. AMNA SMAJIC, Iskra
3. ----
3. ----