Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadetkinje A -47
A053
176
2
ŠEJLA BRKIĆ (TIM BOS)
87
0
HANNAH RUNJAJIC (TCI)
96
AMELLA NUTI (ULCINJ)
95
JOVANA LAKOVIC (MSTARS)
291
KARLA ZARO (FORTECA)
79
EMINA VATREŠ (DELFIN)
259
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
89
ANJA RADEVIC (MSTARS)
293
ELA MARELIĆ (FORTECA)
A054
176
0
ŠEJLA BRKIĆ (TIM BOS)
96
1
AMELLA NUTI (ULCINJ)
A055
95
0
JOVANA LAKOVIC (MSTARS)
291
0
KARLA ZARO (FORTECA)
A056
79
0
EMINA VATREŠ (DELFIN)
259
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
A057
89
0
ANJA RADEVIC (MSTARS)
293
0
ELA MARELIĆ (FORTECA)
A066
96
2
AMELLA NUTI (ULCINJ)
291
1
KARLA ZARO (FORTECA)
A067
259
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
293
0
ELA MARELIĆ (FORTECA)
A074
96
0
AMELLA NUTI (ULCINJ)
259
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
Medalists
1. NIKA VESANOVIĆ, Monter
2. AMELLA NUTI, Tkd Ulcinj
3. ELA MARELIĆ, Forteca Korčula
3. KARLA ZARO, Forteca Korčula
Kadetkinje A -51
A061
19
2
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
30
0
TARA LEMAIĆ (GACKA)
A062
57
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
254
2
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
A071
19
0
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
254
2
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
Medalists
1. MAJA PETROVIĆ, Monter
2. ADINA ŠEHIĆ, Forteca Korčula
3. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
3. TARA LEMAIĆ, GACKA
Kadetkinje A -55
A063
225
2
NATALI TADIĆ (IM)
185
0
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
A064
257
0
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
3
1
LEA OPARNICA (TKD KAR)
A072
225
2
NATALI TADIĆ (IM)
3
0
LEA OPARNICA (TKD KAR)
Medalists
1. NATALI TADIĆ, Imotski
2. LEA OPARNICA, Karlovac
3. TAJMA KAJEVIC, TIM BOSNA
3. ANTEA DUPLIĆ, Monter
Kadetkinje A -59
A065
313
0
EMILI GAVRANIĆ (FORTECA)
91
0
TEODORA DJONOVIC (MSTARS)
100
SARA KRAJA (ULCINJ)
A073
313
0
EMILI GAVRANIĆ (FORTECA)
100
2
SARA KRAJA (ULCINJ)
Medalists
1. SARA KRAJA, Tkd Ulcinj
2. EMILI GAVRANIĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Kadetkinje A +59
A068
178
2
DŽENANA SULEJMANOVIĆ (TIM BOS)
15
0
ILDERINA GAKOVIĆ (DELFIN)
Medalists
1. DŽENANA SULEJMANOVIĆ, TIM BOSNA
2. ILDERINA GAKOVIĆ, Sportski klub - škola sporta "Delfin"
3. ----
3. ----