Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
3. Čigra open - 6. Čigra limač kup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hwarang Ivanec
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Lekenik
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
MUNGOS
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD VRBOVEC
Varaždin
Velika Gorica
Zaprešić
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Y. cadets - scholers (female) -30
Scholers - A (female)-27
Scholers - B (male)-20
Scholers - B (female)-18
Scholers - B (female)-22
Y. cadets - scholers (female) -30
A008
512
4
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
797
3
MIA MATUŠKO (ZAPRSC)
198
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
A009
784
13
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
216
6
GABI ŠEGA (ORI)
728
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
A030
512
14
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
198
0
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
A031
784
1
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
728
7
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
A050
512
3
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
728
2
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. SARA SPASOJEVIC, Pantera
2. ANTONELA ANTONIĆ, Plitvice
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
Scholers - A (female)-27
C001
184
14
LIRIJANA JAKŠIĆ (BAN-PAN)
443
13
NINA MAZULOVIĆ (MED)
295
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
C002
509
15
NELA PUHALO (PANTERA)
447
13
DORA MEŠTROVIĆ (MED)
768
DORA HABIJANČIĆ (VG)
C003
689
18
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
765
5
ALLANI SABLJAK (VG)
137
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
C004
645
10
FRANKA MALOJČIĆ (CASPER)
109
11
MARTA HORVAT (ČIGRA)
432
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
C017
184
3
LIRIJANA JAKŠIĆ (BAN-PAN)
295
15
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
C018
509
9
NELA PUHALO (PANTERA)
768
13
DORA HABIJANČIĆ (VG)
C019
689
20
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
137
8
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
C020
109
7
MARTA HORVAT (ČIGRA)
432
11
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
C048
295
19
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
768
7
DORA HABIJANČIĆ (VG)
C049
689
11
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
432
10
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
C071
295
11
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
689
4
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
Medalists
1. NELA SERDAREVIĆ, ORIENT TKD
2. POLOVIĆ LEONI, Karlovac
3. DORA HABIJANČIĆ, Velika Gorica
3. KARLA SMOLIĆ ROČAK, Medvedgrad
Scholers - B (male)-20
C031
183
13
LEON SENICIC (BIST)
298
1
MARKO ZARIĆ (ORIENT1)
C032
185
6
LEON KLANFAR (BIST)
508
10
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
C061
183
16
LEON SENICIC (BIST)
508
4
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
3. MARKO ZARIĆ, ORIENT TKD
3. LEON KLANFAR, Bistra
Scholers - B (female)-18
C034
660
9
DORA NAGLIĆ (TKD KAR)
511
8
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
385
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
C063
660
10
DORA NAGLIĆ (TKD KAR)
385
5
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. DORA NAGLIĆ, Karlovac
2. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR
3. DORA SAMARZIJA, Pantera
3. ----
Scholers - B (female)-22
C016
673
10
VIRNA ŽIVI VASILJEVIĆ (PANTERA)
176
2
ALKA DELIĆ (BAN-PAN)
182
LARA KURJAN (BIST)
526
SARA JURIŠIĆ (OSVI)
676
FISTRIC PETRA (PANTERA)
C046
673
2
VIRNA ŽIVI VASILJEVIĆ (PANTERA)
182
11
LARA KURJAN (BIST)
C047
526
17
SARA JURIŠIĆ (OSVI)
676
2
FISTRIC PETRA (PANTERA)
C070
182
4
LARA KURJAN (BIST)
526
2
SARA JURIŠIĆ (OSVI)
Medalists
1. LARA KURJAN, Bistra
2. SARA JURIŠIĆ, Osvit
3. VIRNA ŽIVI VASILJEVIĆ, Pantera
3. FISTRIC PETRA, Pantera