Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
3. Čigra open - 6. Čigra limač kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hwarang Ivanec
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Lekenik
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
MUNGOS
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD VRBOVEC
Varaždin
Velika Gorica
Zaprešić
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -39
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Limačice - A -21
Limačice - A -27
Mlađe kadetkinje B -39
F001
540
4
HELENA CUKOR (OSVI)
146
8
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
646
TAMIRIS ĐEDIČKOEVA (HIVANEC)
F002
705
12
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
658
2
ENA BUKOVEC (DUBRAVA)
138
KARLA CICVARIĆ (SUTLA )
F003
520
0
NIKA MRKOCI (OSVI)
769
12
EMA KUČIŠ (VG)
630
DORA MAČVANIN (CASPER)
F004
795
0
DORA HAĐAK (ZAPRSC)
159
10
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
344
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
F022
146
7
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
646
0
TAMIRIS ĐEDIČKOEVA (HIVANEC)
F023
705
4
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
138
0
KARLA CICVARIĆ (SUTLA )
F024
769
1
EMA KUČIŠ (VG)
630
9
DORA MAČVANIN (CASPER)
F025
159
0
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
344
4
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
F041
146
5
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
705
3
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
F042
630
4
DORA MAČVANIN (CASPER)
344
6
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
F055
146
2
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
344
5
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
Osvajači medalja
1. LEA GRUBIŠIĆ, DUGO SELO
2. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS
3. DORA MAČVANIN, Casper
3. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin