001 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -39 | HELENA CUKOR (Osvit) |
PTF 4:8 | MIA ŠNAJDER (BANIJA PANDAS) |
002 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -39 | MARIJA KRZNARIĆ (Ogulin) |
WDR 12:2 | ENA BUKOVEC (Dubrava) |
003 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -39 | NIKA MRKOCI (Osvit) |
PTF 0:12 | EMA KUČIŠ (Velika Gorica) |
004 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -39 | DORA HAĐAK (Zaprešić) |
WDR 0:10 | ELA BUKOVAC (Dubrava) |
005 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -43 | NIKOLINA MESIĆ (Jastreb) |
PTF 5:7 | MONIKA JAKŠIĆ (Ogulin) |
006 | 1/4 | Kadeti -37 | VITO MILANOVIĆ (Jastreb) |
PTF 10:5 | ANTONIO DERVIŠ (MUNGOS) |
007 | 1/4 | Kadeti -37 | FRAN KRVAVICA (Casper) |
PTF 7:1 | MATIJA VRBETIĆ (Osvit) |
008 | 1/4 | Kadeti -37 | DOMAGOJ LUKAČ (Ozalj) |
PTF 4:16 | TOMISLAV KRIŽE (Osvit) |
009 | 1/4 | Kadeti -41 | FRAN VRBANAC (Jastreb) |
PTF 2:3 | BORNA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
010 | 1/4 | Kadeti -41 | MARKO ĐURĐEVIĆ (MAKSIMIR) |
PTF 19:5 | KARLO BEVANDA (MASTER) |
011 | 1/4 | Kadeti -41 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
PTF 10:5 | DOMINIK POZDER (Varaždin) |
012 | 1/4 | Kadeti -41 | DORIAN DEMETER (MAKSIMIR) |
PTF 10:13 | ROKO PERAIĆ (M.T.A.) |
013 | 1/4 | Kadeti -45 | DAVID ŠEBALJ (TKD BRINJE) |
RSC 0:12 | FILIP VRBETIĆ (Osvit) |
014 | 1/4 | Kadeti -45 | MATEO PRIŠLIN (Fox) |
PTF 9:11 | TIN MALEČIĆ (Jastreb) |
015 | 1/4 | Kadeti -45 | GABRIJEL DRAGOMANOVIĆ (MUNGOS) |
KO 0:6 | MATEJ HORVAT (Jastreb) |
016 | 1/4 | Kadeti -45 | NEJC PRIJATELJ (ORIENT TKD) |
PTF 2:12 | JOSIP PAUŠIĆ (Ogulin) |
017 | 1/4 | Kadetkinje -37 | IVONA STRAŠĆEK (Jastreb) |
PTF 15:3 | MONA PETRIĆ (BANIJA PANDAS) |
018 | 1/4 | Kadetkinje -37 | LAURA MARGETIĆ (Medvedgrad) |
RSC 18:0 | SIMONA SEKOL (Varaždin) |
019 | 1/4 | Kadetkinje -37 | MARTA KVEŽ (Fox) |
PTF 12:0 | LUCIJA HREBAC (BANIJA PANDAS) |
020 | 1/4 | Kadetkinje -37 | NIKA HAJAK (MAKSIMIR) |
WO | NATALI MEĐERAL (SENJ) |
021 | 1/4 | Kadetkinje -41 | SARA SABLJAKOVIĆ (Osvit) |
PTF 7:10 | PETRA MRZLJAK (Fox) |
022 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | MIA ŠNAJDER (BANIJA PANDAS) |
PTF 7:0 | TAMIRIS ĐEDIČKOEVA (Hwarang Ivanec) |
023 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | MARIJA KRZNARIĆ (Ogulin) |
PTF 4:0 | KARLA CICVARIĆ (Sutla Šenkovec) |
024 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | EMA KUČIŠ (Velika Gorica) |
PTF 1:9 | DORA MAČVANIN (Casper) |
025 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | ELA BUKOVAC (Dubrava) |
PTF 0:4 | LEA GRUBIŠIĆ (DUGO SELO) |
026 | 1/2 | Kadeti -33 | BORNA MAKAR (M.T.A.) |
PTF 4:9 | BORNA HERCEG (Osvit) |
027 | 1/2 | Kadeti -33 | PATRIK KASAP (Osvit) |
PTF 12:1 | EMANUEL STARC (Radnik) |
028 | 1/2 | Kadetkinje -44 | MIHAELA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
PTF 12:1 | SILVIJA JOVIĆ (Fox) |
029 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | MONIKA JAKŠIĆ (Ogulin) |
PTF 15:1 | DORI SUŠANJ (Osvit) |
030 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | LARA ILIĆ (MASTER) |
PTF 0:12 | ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT TKD) |
031 | 1/2 | Kadeti -37 | VITO MILANOVIĆ (Jastreb) |
PTF 3:10 | FRAN KRVAVICA (Casper) |
032 | 1/2 | Kadeti -37 | TOMISLAV KRIŽE (Osvit) |
PTF 1:2 | TOMISLAV ČUPIĆ (ZG-DUBRAVA) |
033 | 1/2 | Kadeti -41 | BORNA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
PTF 9:1 | MARKO ĐURĐEVIĆ (MAKSIMIR) |
034 | 1/2 | Kadeti -41 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
PTF 10:5 | ROKO PERAIĆ (M.T.A.) |
035 | 1/2 | Kadeti -45 | FILIP VRBETIĆ (Osvit) |
PTF 16:8 | TIN MALEČIĆ (Jastreb) |
036 | 1/2 | Kadeti -45 | MATEJ HORVAT (Jastreb) |
PTF 3:5 | JOSIP PAUŠIĆ (Ogulin) |
037 | 1/2 | Kadetkinje -37 | IVONA STRAŠĆEK (Jastreb) |
PTF 11:10 | LAURA MARGETIĆ (Medvedgrad) |
038 | 1/2 | Kadetkinje -37 | MARTA KVEŽ (Fox) |
PTF 4:0 | NATALI MEĐERAL (SENJ) |
039 | 1/2 | Kadetkinje -41 | PETRA MRZLJAK (Fox) |
PTF 12:0 | NICOLE DAGELIĆ (Jastreb) |
040 | 1/2 | Kadetkinje -41 | JANA HRNJAK (Osvit) |
PTF 3:5 | KARLA HOGGE (Casper) |
041 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | MIA ŠNAJDER (BANIJA PANDAS) |
PTF 5:3 | MARIJA KRZNARIĆ (Ogulin) |
042 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | DORA MAČVANIN (Casper) |
PTF 4:6 | LEA GRUBIŠIĆ (DUGO SELO) |
043 | 1/1 | Mlađi kadeti B -51 | BOJAN RAKIĆ (Dubrava) |
PTF 12:15 | MARKO ŠČUKANEC (Casper) |
044 | 1/1 | Kadetkinje -33 | NIKA KOPJAR (Osvit) |
PTF 15:0 | NIKOLINA CAFUK (Hwarang Ivanec) |
045 | 1/1 | Juniori -45 | ALEN RABIHIĆ (ORKA AS) |
PTF 13:0 | MARIO MUTAK (TK Prana Karlovac) |
046 | 1/1 | Juniorke -44 | STELLA CARL (Čigra) |
PTF 6:17 | ROBERTA LEDINSKI (Radnik) |
047 | 1/1 | Kadeti -33 | BORNA HERCEG (Osvit) |
PTF 7:1 | PATRIK KASAP (Osvit) |
048 | 1/1 | Kadetkinje -44 | MIHAELA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
PTF 5:0 | OLIVERA KARAN (Ljubija-Prijedor) |
049 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -43 | MONIKA JAKŠIĆ (Ogulin) |
PTF 2:5 | ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT TKD) |
050 | 1/1 | Kadeti -37 | FRAN KRVAVICA (Casper) |
PTF 17:4 | TOMISLAV ČUPIĆ (ZG-DUBRAVA) |
051 | 1/1 | Kadeti -41 | BORNA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
PTF 4:7 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
052 | 1/1 | Kadeti -45 | FILIP VRBETIĆ (Osvit) |
PTF 15:3 | JOSIP PAUŠIĆ (Ogulin) |
053 | 1/1 | Kadetkinje -37 | IVONA STRAŠĆEK (Jastreb) |
PTF 0:3 | MARTA KVEŽ (Fox) |
054 | 1/1 | Kadetkinje -41 | PETRA MRZLJAK (Fox) |
PTF 11:1 | KARLA HOGGE (Casper) |
055 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -39 | MIA ŠNAJDER (BANIJA PANDAS) |
PTF 2:5 | LEA GRUBIŠIĆ (DUGO SELO) |