Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
3. KUP JAKOVLJA 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Minnies 06/07 (male)
Minnies 06/07 (female)
Minnies 08/09 (male)
Minnies 08/09 (female)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets (male) -33
Cadets (male) -37
Cadets (male) -41
Cadets (male) -49
Cadets (male) -53
Cadets (male) -57
Cadets (male) -65
Cadets (male) +65
Cadets (male) -33
C006
105
5
ROKO MATIJEVIĆ (ACTIV)
231
19
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
320
FILIP HORVAT (OMEGA)
C029
231
19
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
320
15
FILIP HORVAT (OMEGA)
Medalists
1. TOMISLAV ČUPIĆ, ZG-DUBRAVA
2. FILIP HORVAT, Omega
3. ROKO MATIJEVIĆ, Activ
3. ----
Cadets (male) -37
C007
81
9
JAN TODOROVSKI (ACTIV)
154
10
FRAN RADEK (MOTIVPL)
92
MATIJA ČREP (ACTIV)
C030
154
0
FRAN RADEK (MOTIVPL)
92
12
MATIJA ČREP (ACTIV)
Medalists
1. MATIJA ČREP, Activ
2. FRAN RADEK, MOTIV+
3. JAN TODOROVSKI, Activ
3. ----
Cadets (male) -41
C008
104
6
ROKO BLAŽIČKO (ACTIV)
254
14
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
77
FILIP BOBAN (ACTIV)
C031
254
5
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
77
0
FILIP BOBAN (ACTIV)
Medalists
1. ALEN RABIHIĆ, ORKA AS
2. FILIP BOBAN, Activ
3. ROKO BLAŽIČKO, Activ
3. ----
Cadets (male) -49
C009
194
0
MATIJA SELIMOVIC (BIST)
341
0
PATRIK PAVLEKOVIĆ (ACTIV)
C010
76
25
FILIP ANDREIS (ACTIV)
7
2
DOMINIK PUŠEK (JAKOVLJ)
C032
341
10
PATRIK PAVLEKOVIĆ (ACTIV)
76
5
FILIP ANDREIS (ACTIV)
Medalists
1. PATRIK PAVLEKOVIĆ, Activ
2. FILIP ANDREIS, Activ
3. MATIJA SELIMOVIC, Bistra
3. DOMINIK PUŠEK, JAKOVLJE
Cadets (male) -53
C011
319
0
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
290
0
BORNA ŠKRLIN BATINA (JAKOVLJ)
253
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
C033
319
2
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
253
0
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
Medalists
1. DARIO HUMLJANOVIĆ, Omega
2. MATEJ DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. BORNA ŠKRLIN BATINA, JAKOVLJE
3. ----
Cadets (male) -57
C012
74
8
DAVID KRANJČEC (ACTIV)
232
9
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
203
MATEO LONČAR (OMEGA)
C034
232
7
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
203
5
MATEO LONČAR (OMEGA)
Medalists
1. TONI GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
2. MATEO LONČAR, Omega
3. DAVID KRANJČEC, Activ
3. ----
Cadets (male) -65
C013
32
14
ROBERT BIŽIĆ (MAKSMR)
145
7
MARTIN MISOVIĆ (TKDDS)
C014
339
19
BENJAMIN OŠKERA (OMEGA)
326
7
MIHAEL KUNTIĆ (TIGAZ)
C035
32
7
ROBERT BIŽIĆ (MAKSMR)
339
20
BENJAMIN OŠKERA (OMEGA)
Medalists
1. BENJAMIN OŠKERA, Omega
2. ROBERT BIŽIĆ, MAKSIMIR
3. MIHAEL KUNTIĆ, Tigar Zagreb
3. MARTIN MISOVIĆ, DUGO SELO
Cadets (male) +65
C022
48
0
MIHAEL MARINČIĆ (JAKOVLJ)
101
8
PAUL GELJIĆ (ACTIV)
Medalists
1. PAUL GELJIĆ, Activ
2. MIHAEL MARINČIĆ, JAKOVLJE
3. ----
3. ----