Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Adidas Brinje Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Brčko
Dragon
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
Karlovac
Ljubija-Prijedor
Ogulin
Pantera
SENJ
Šabac
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
Tkd Orašje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -36
Mali olimpijci - A (10,11) -25
Mlađi kadeti -27
1017
17
0
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
85
0
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
20
PATRICK KARABOGDAN (TKD KAR)
1048
85
0
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
20
0
PATRICK KARABOGDAN (TKD KAR)
Medalists
1. ROBERT RAIĆ, Jastreb
2. ----
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -30
1017A
75
4
NIKO BURIĆ (GACKA)
118
24
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
83
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
1037
75
0
NIKO BURIĆ (GACKA)
83
14
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
Medalists
1. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb
2. NIKO BURIĆ, GACKA
3. ROBERT RAIĆ, Jastreb
3. ----
Mlađi kadeti -36
1038
87
6
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
53
8
FILIP PLAVČIĆ (GACKA)
Medalists
1. VIKTOR RANOGAJEC, Jastreb
2. FILIP PLAVČIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Mlađi kadetkinje -27
1019
78
38
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
88
0
VIKTORIA VARGA (JASTREB)
43
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
1050
78
22
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
43
23
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. VALENTINA MANOJLOVIĆ, Ogulin
3. VIKTORIA VARGA, Jastreb
3. ----
Mlađi kadetkinje -36
1014
37
19
KALA MIDŽOR (PANTERA)
6
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
1015
112
26
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
4
15
DALILA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
1016
51
1
IVANA KLASAN (GACKA)
11
35
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
90
VITA MERIĆ (JASTREB)
1035
37
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
112
18
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
1036
11
23
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
90
3
VITA MERIĆ (JASTREB)
1062
112
12
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
11
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. VITA MERIĆ, Jastreb
3. KALA MIDŽOR, Pantera
Mali olimpijci - A (10,11) -25
1005
82
29
ADAM JANDRAS (JASTREB)
49
44
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MARKO GNJATIC, Ljubija-Prijedor
2. ADAM JANDRAS, Jastreb
3. ----
3. ----