Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
4. Adidas Brinje Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Brčko
Dragon
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
Karlovac
Ljubija-Prijedor
Ogulin
Pantera
SENJ
Šabac
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
Tkd Orašje
TEŽA/LETO
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Kadetkinje +59
Mali olimpijci - A (10,11) -36
Male olimpijke - A (10,11) -25
Male olimpijke - A (10,11) -33
Mlađi kadetkinje -30
1020
5
24
ADELA FEJZIĆ (DRGNBIH)
64
23
HANA PERCELA (SENJ)
104
NATASA ILIC (LJUBIJA)
1051
5
43
ADELA FEJZIĆ (DRGNBIH)
104
47
NATASA ILIC (LJUBIJA)
Dobitniki medalj
1. NATASA ILIC, Ljubija-Prijedor
2. ADELA FEJZIĆ, Dragon
3. HANA PERCELA, SENJ
3. ----
Mlađi kadetkinje -33
1021
15
34
LEA OPARNICA (TKD KAR)
3
14
ADNANA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
65
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
1052
15
10
LEA OPARNICA (TKD KAR)
65
12
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
Dobitniki medalj
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. LEA OPARNICA, Karlovac
3. ADNANA MUMINOVIĆ, Dragon
3. ----
Kadetkinje +59
1030
63
24
LAURA NEKIĆ (SENJ)
29
4
MARTA GLOBAN (BORIK)
1031
79
2
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
101
0
KRISTINA KOBAS (LJUBIJA)
1059
63
5
LAURA NEKIĆ (SENJ)
79
13
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. KRISTINA KOBAS, Ljubija-Prijedor
3. MARTA GLOBAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Mali olimpijci - A (10,11) -36
1006
110
6
DAVID ANDJELIC (BRČKO)
70
3
FRAN SERTIĆ (SENJ)
Dobitniki medalj
1. DAVID ANDJELIC, Brčko
2. FRAN SERTIĆ, SENJ
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A (10,11) -25
1003
28
5
LANA STANIĆ (ORAŠJE )
66
11
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
55
JULIJA BUKOVAC (GACKA)
1010
66
30
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
55
5
JULIJA BUKOVAC (GACKA)
Dobitniki medalj
1. KLARA BIONDIĆ, SENJ
2. JULIJA BUKOVAC, GACKA
3. LANA STANIĆ, Tkd Orašje
3. ----
Male olimpijke - A (10,11) -33
1004
67
27
LUCIJA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
48
8
ZEHRA BEGANOVIC (LJUBIJA)
68
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
1011
67
6
LUCIJA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
68
36
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
Dobitniki medalj
1. DORIS PAVELIĆ, SENJ
2. LUCIJA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. ZEHRA BEGANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----