Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Adidas Brinje Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Brčko
Dragon
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
Karlovac
Ljubija-Prijedor
Ogulin
Pantera
SENJ
Šabac
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
Tkd Orašje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadetkinje -36
Kadetkinje -37
Mali olimpijci - A (10,11) -30
Mlađi kadeti -33
1012
114
4
SVEN HORVAT (TIGAZ)
40
1
ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
45
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
1013
52
22
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
41
2
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
77
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
1033
40
0
ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
45
0
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
1034
52
9
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
77
17
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
1061
45
0
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
77
48
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
Medalists
1. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
2. ANTON MICULINIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. JAN KRANJČEVIĆ, GACKA
3. ARMEN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadetkinje -36
1014
37
19
KALA MIDŽOR (PANTERA)
6
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
1015
112
26
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
4
15
DALILA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
1016
51
1
IVANA KLASAN (GACKA)
11
35
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
90
VITA MERIĆ (JASTREB)
1035
37
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
112
18
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
1036
11
23
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
90
3
VITA MERIĆ (JASTREB)
1062
112
12
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
11
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. VITA MERIĆ, Jastreb
3. KALA MIDŽOR, Pantera
Kadetkinje -37
1026
8
16
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
108
5
LANA MAJETIĆ (GACKA)
1027
113
2
LANA HORVAT (TIGAZ)
21
8
VANESSA BOSILJ (TKD KAR)
1056
8
5
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
21
11
VANESSA BOSILJ (TKD KAR)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Karlovac
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LANA HORVAT, Tigar Zagreb
3. LANA MAJETIĆ, GACKA
Mali olimpijci - A (10,11) -30
1001
58
21
DINO ŽELJKO LAŠKARIN (GACKA)
50
16
NIKSA BLAGOJEVIC (LJUBIJA)
1002
115
0
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
46
0
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
1009
58
21
DINO ŽELJKO LAŠKARIN (GACKA)
46
20
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. DINO ŽELJKO LAŠKARIN, GACKA
2. BOŽIDAR PILIPOVIC, Ljubija-Prijedor
3. NIKSA BLAGOJEVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----