Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Y. cadets - scholers (male)
Y. cadets - scholers (female)
Scholers - A (male)
Scholers - A (female)
Scholers - B (male)
Scholers - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets A (male) -30
Younger cadets A (male) -33
Younger cadets A (male) -36
Younger cadets A (male) -39
Younger cadets A (male) -43
Younger cadets A (male) -51
Younger cadets A (male) -30
1034
502
7
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
254
17
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
456
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
1062
254
0
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
456
0
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. DAVID KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA
2. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. DARIJE JURIŠIĆ, Osvit
3. ----
Younger cadets A (male) -33
1009
437
14
SVEN ANIĆ (TKD-KZ)
598
0
HRVOJE MESIC (METALC)
203
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
592
MAURO KRITOVAC (METALC)
15
DANIN HASANAGIC (SILLA)
1039
437
4
SVEN ANIĆ (TKD-KZ)
203
2
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
1040
592
0
MAURO KRITOVAC (METALC)
15
0
DANIN HASANAGIC (SILLA)
1066
437
0
SVEN ANIĆ (TKD-KZ)
15
1
DANIN HASANAGIC (SILLA)
Medalists
1. DANIN HASANAGIC, Taekwondo klub Silla
2. SVEN ANIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
3. MAURO KRITOVAC, METALAC
3. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
Younger cadets A (male) -36
1035
247
9
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
540
2
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD-KZ)
220
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
1063
247
4
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
220
0
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
Medalists
1. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
2. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ĐORĐE BUNČIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
3. ----
Younger cadets A (male) -39
1036
557
4
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
49
3
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
195
DAVID MIHIC (PANTERA)
1064
557
4
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
195
3
DAVID MIHIC (PANTERA)
Medalists
1. SRĐAN TEOFILOVIĆ, DERVENTA
2. DAVID MIHIC, Pantera
3. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
Younger cadets A (male) -43
1059
606
2
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
648
1
STEFAN ŠOGOROVIĆ (DERVENT)
Medalists
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. STEFAN ŠOGOROVIĆ, DERVENTA
3. ----
3. ----
Younger cadets A (male) -51
2057
302
16
MATEJ HABDIJA (RADNIK)
548
3
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
Medalists
1. MATEJ HABDIJA, Radnik
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. ----
3. ----