Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Y. cadets - scholers (male)
Y. cadets - scholers (female)
Scholers - A (male)
Scholers - A (female)
Scholers - B (male)
Scholers - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniors (male) -55
Juniors (male) -59
Juniors (male) -63
Juniors (male) -68
Juniors (male) -73
Juniors (male) -55
4028
43
7
SERGEJ BJELOŠEVIĆ (DERVENT)
566
5
ANDRO PLESKALT (MED)
Medalists
1. SERGEJ BJELOŠEVIĆ, DERVENTA
2. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad
3. ----
3. ----
Juniors (male) -59
4029
299
4
DORIAN SKOKOVIĆ (RADNIK)
101
14
MATEVŽ KOREN (RP-TKD)
Medalists
1. MATEVŽ KOREN, Red Power
2. DORIAN SKOKOVIĆ, Radnik
3. ----
3. ----
Juniors (male) -63
4013
425
0
PETAR MAKARIC (KOZARA)
565
10
JOSIP VIMAN (MED)
4014
291
0
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
18
15
ANŽE ZUPAN (SILLA)
4033
565
5
JOSIP VIMAN (MED)
18
1
ANŽE ZUPAN (SILLA)
Medalists
1. JOSIP VIMAN, Medvedgrad
2. ANŽE ZUPAN, Taekwondo klub Silla
3. PETAR MAKARIC, TKD/Kozara/ Prijedor
3. IVAN URUKALO, Scardona Combat
Juniors (male) -68
4015
26
16
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
430
1
KARLO PENTAVEC (ZELINA)
274
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
4034
26
5
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
274
6
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
Medalists
1. TONI GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
2. DAVID CVIJANIKIĆ, DERVENTA
3. KARLO PENTAVEC, ZELINGRAD
3. ----
Juniors (male) -73
4016
19
0
NITAJ ROPRET (SILLA)
27
12
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
428
JIOSIP PEKIĆ (M. GRAD)
4035
27
0
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
428
0
JIOSIP PEKIĆ (M. GRAD)
Medalists
1. KRISTIJAN KUKIĆ, DERVENTA
2. JIOSIP PEKIĆ, MARTIN GRAD
3. NITAJ ROPRET, Taekwondo klub Silla
3. ----