Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađi kadeti (limači) -27
Mlađi kadeti (limači) -30
Mlađi kadeti (limači) -39
Mlađe kadetkinje (limači) +51
Limačice - A -27
Limačice - A -30
Mlađi kadeti B -30
1001
373
6
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
605
0
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
1002
390
5
VITO KARPIŠEK (JASTREB)
61
2
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
1003
388
1
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
309
6
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD-KZ)
420
FILIP PREDOJEVIC (KOZARA)
1004
153
6
JURICA PAVANIĆ (M. GRAD)
426
5
LUKA MATIJAS (KOZARA)
384
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
1005
370
4
IVAN VARGA (JASTREB)
170
5
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
393
MATE ZORIĆ (CASPER)
1022
373
8
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
390
2
VITO KARPIŠEK (JASTREB)
1023
309
12
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD-KZ)
420
0
FILIP PREDOJEVIC (KOZARA)
1024
153
4
JURICA PAVANIĆ (M. GRAD)
384
10
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
1025
170
5
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
393
17
MATE ZORIĆ (CASPER)
1053
373
6
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
309
1
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD-KZ)
1054
384
6
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
393
3
MATE ZORIĆ (CASPER)
1073
373
5
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
384
1
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
2. MATEJ MIHOLIĆ, Jastreb
3. MARTIN ĐAKOVIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
3. MATE ZORIĆ, Casper
Mlađi kadeti B -33
1012
681
3
LUKA VLASTELICA (METALC)
165
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
1013
57
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
523
6
LUKA VUKUŠIĆ (TKD-KZ)
1014
256
9
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
468
3
DAVID VELAULA (SPRTKPD)
1014.1
154
21
FRANJO REBEC (M. GRAD)
696
12
MAURO KRITOVAC (METALC)
1045
165
7
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
523
6
LUKA VUKUŠIĆ (TKD-KZ)
1046
256
10
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
154
6
FRANJO REBEC (M. GRAD)
1069
165
5
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
256
0
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
Medalists
1. KARLO VOHRIĆ, Čigra
2. BORNA PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
3. LUKA VUKUŠIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
3. FRANJO REBEC, MARTIN GRAD
Mlađi kadeti B -43
1008
371
5
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
257
1
LUKA ŽIROVIĆ (DUBRAVA)
228
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
300
TONI RASONJA (RADNIK)
123
BORNA BOGDANIĆ (ZTŠ)
372
BORNA MARINKOV (JASTREB)
58
ROKO GLIGORA (NOVALJA)
176
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
252
NINO RADOČAJ (DUBRAVA)
1030
371
1
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
228
5
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
1031
300
2
TONI RASONJA (RADNIK)
123
1
BORNA BOGDANIĆ (ZTŠ)
1032
372
6
BORNA MARINKOV (JASTREB)
58
3
ROKO GLIGORA (NOVALJA)
1033
176
11
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
252
1
NINO RADOČAJ (DUBRAVA)
1057
228
6
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
300
0
TONI RASONJA (RADNIK)
1058
372
3
BORNA MARINKOV (JASTREB)
176
0
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
1075
228
7
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
372
0
BORNA MARINKOV (JASTREB)
Medalists
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
2. BORNA MARINKOV, Jastreb
3. TONI RASONJA, Radnik
3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
Mlađe kadetkinje B -43
1019
656
5
CHIARA DUJMOVIĆ (OSVI)
574
1
LUCIJA UROIĆ (MED)
1020
60
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
567
9
SARA KRKOVIĆ (FENVUK)
1021
480
0
TEA KARAPANDŽA (OSVI)
652
5
EMA KUČIŠ (VG)
577
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
1051
656
11
CHIARA DUJMOVIĆ (OSVI)
567
0
SARA KRKOVIĆ (FENVUK)
1052
652
4
EMA KUČIŠ (VG)
577
2
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
1072
656
3
CHIARA DUJMOVIĆ (OSVI)
652
2
EMA KUČIŠ (VG)
Medalists
1. CHIARA DUJMOVIĆ, Osvit
2. EMA KUČIŠ, Velika Gorica
3. SARA KRKOVIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. LUCIJA BARIŠIĆ, Medvedgrad
Mlađi kadeti (limači) -27
5021
66
15
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
463
3
DAVID RUBIN (SPRTKPD)
519
MAKS KRANJČEC (ORI)
5039
66
1
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
519
10
MAKS KRANJČEC (ORI)
Medalists
1. MAKS KRANJČEC, Orion
2. IVAN ZUBOVIĆ, Novalja
3. DAVID RUBIN, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
Mlađi kadeti (limači) -30
5022
67
1
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
68
12
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
404
STJEPAN MIKIĆ (TKV)
5040
68
15
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
404
0
STJEPAN MIKIĆ (TKV)
Medalists
1. LUKA BEVANDA, Cro Star - Mostar
2. STJEPAN MIKIĆ, VRBOVEC
3. FLORIJAN ZUBOVIĆ, Novalja
3. ----
Mlađi kadeti (limači) -39
5010
63
4
MORENO VIDAS (NOVALJA)
474
7
STEFAN STOJNIĆ (SPRTKPD)
512
PATRIK VUKOVIĆ (ORI)
5011
80
1
LUKA PIETRI (ORI)
564
15
KRISTIJAN ZUBOVIĆ (CONTRA)
454
DAMIR PERIŠIĆ (TKDNGS)
5029
474
17
STEFAN STOJNIĆ (SPRTKPD)
512
7
PATRIK VUKOVIĆ (ORI)
5030
564
5
KRISTIJAN ZUBOVIĆ (CONTRA)
454
6
DAMIR PERIŠIĆ (TKDNGS)
5046
474
9
STEFAN STOJNIĆ (SPRTKPD)
454
3
DAMIR PERIŠIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. STEFAN STOJNIĆ, "SPARTAK" Prijedor
2. DAMIR PERIŠIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. PATRIK VUKOVIĆ, Orion
3. KRISTIJAN ZUBOVIĆ, Contra
Mlađe kadetkinje (limači) +51
6049
354
3
ANA RENE COLAK (JASTREB)
445
0
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
Medalists
1. ANA RENE COLAK, Jastreb
2. TIA KOROŠEC, Novalja
3. ----
3. ----
Limačice - A -27
6002
561
0
ROZA HAVRLE (CONTRA)
125
7
HANA PERCELA (SENJ)
6003
62
9
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
620
2
NIKOLINA KORITIĆ (ČIGRA)
6004
644
1
KALA MIDŽOR (PANTERA)
366
0
TIA VOKIĆ (JASTREB)
6005
31
5
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
113
4
TARA HORVAT (BIST)
6006
127
0
NIKA HABULINEC (ZTŠ)
122
12
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
6007
503
1
KARLA PEKČEC (ZGDUB)
526
13
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
6008
397
12
TARA TUČEK (CASPER)
84
8
STELA SPAJIĆ (ORI)
6008.1
102
3
MEDEJA MOHORIČ (RP-TKD)
695
8
MATEA HLAD (JAKOVLJ)
6025
125
0
HANA PERCELA (SENJ)
62
14
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
6026
644
11
KALA MIDŽOR (PANTERA)
31
1
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
6027
122
5
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
526
8
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
6028
397
10
TARA TUČEK (CASPER)
695
9
MATEA HLAD (JAKOVLJ)
6043
62
8
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
644
16
KALA MIDŽOR (PANTERA)
6044
526
1
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
397
13
TARA TUČEK (CASPER)
6055
644
5
KALA MIDŽOR (PANTERA)
397
4
TARA TUČEK (CASPER)
Medalists
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. TARA TUČEK, Casper
3. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja
3. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
Limačice - A -30
6010
232
2
MARIJA STIMAC (PANTERA)
479
1
MARTA MAVER (OSVI)
65
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
629
TONKA HORVAT (MED)
613
LENA ČIZMIĆ (ČIGRA)
6011
655
0
MIA KOPJAR (OSVI)
168
6
MARTA HORVAT (ČIGRA)
242
NIKOLINA HREBAC (BAN-PAN)
478
TEA VUKIČEVIĆ (OSVI)
312
DALIJA BUNČIĆ (TKD-KZ)
6029
232
2
MARIJA STIMAC (PANTERA)
65
7
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
6030
629
5
TONKA HORVAT (MED)
613
7
LENA ČIZMIĆ (ČIGRA)
6031
168
10
MARTA HORVAT (ČIGRA)
242
2
NIKOLINA HREBAC (BAN-PAN)
6032
478
2
TEA VUKIČEVIĆ (OSVI)
312
18
DALIJA BUNČIĆ (TKD-KZ)
6045
65
7
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
613
6
LENA ČIZMIĆ (ČIGRA)
6046
168
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
312
12
DALIJA BUNČIĆ (TKD-KZ)
6056
65
3
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
312
11
DALIJA BUNČIĆ (TKD-KZ)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
2. LARISA ZUBOVIĆ, Novalja
3. MARTA HORVAT, Čigra
3. LENA ČIZMIĆ, Čigra